Skocz do zawartości

[szosa] do 15k


tomi85

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, tomi85 napisał:

Hej,

Co sądzicie

Jak dla mnie rowery fajne, ale... nawet moje obcene rowery o duzo nizszej cenie poczatkowej, maja taki potencjal, że na tę chwile za słaby Lolek  jestem żeby to wykorzystac, mimo iż cos tam jeżdżę już któryś rok ;-))

wiem jedno, rower jaki by nie był, sam nie jeździ (jeśli nie jest elektrykiem)... jesli jestes pewny że taki potrzebujsz, masz kase i jestes na odpowiednim poziomie sportowym żeby wykorzystać to co daje taki rower, to kup ;-) Trek mnie się podoba!!!

...zawsze mam fun, jak na moim miejskim crossie z blotnikami wyprzedzam gości na szosach ;-))) oczywiscie nie wszyskich ale sporą wiekszosc Komutujacych po miescie codziennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, cinol123 napisał:

ja tylko zawsze mam fun, jak na moim miejskim crossie z blotnikami wyprzedzam gosci na szosach ;-)))

Pewnie w znakomitej większości robią trening na niskiej strefie (stąd niskie prędkości), już sobie nie dodawaj :) Oczywiście znajdą się tacy, co mają szosę za 10k, a wyrabiają średnie 25km/h, ale raczej pierwsza opcja... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, sthEn napisał:

Pewnie w znakomitej większości robią trening na niskiej strefie (stąd niskie prędkości), już sobie nie dodawaj

Ja nawet jak jade bez jednej nogi na szosie, to nie wyobrazam sobie że mnie wyprzedzi jakis cross czy inne cos na dwóch kołach. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, cinol123 napisał:

Ja nawet jak jade bez jednej nogi na szosie, to nie wyobrazam sobie że mnie wyprzedzi jakis cross czy inne cos na dwóch kołach. ;-)

To zależy. W trasie - zgadzam się, nie ma opcji. W drodze do pracy nie rozpędzam się, bo i tak co chwilę muszę zwolnić lub się zatrzymać. No i wtedy taki typowy Andrzej w dżinsach i bluzie z kapturem na swoim góralu czuje się kozakiem, bo śmignie na czerwonym i z rozpędu może mnie wyprzedzić na chwilkę (bo i tak za chwilę kondycyjnie nie wyrabia) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, cinol123 napisał:

 

...zawsze mam fun, jak na moim miejskim crossie z blotnikami wyprzedzam gości na szosach ;-))) oczywiscie nie wszyskich ale sporą wiekszosc Komutujacych po miescie codziennie.

Kolejny który poprawia sobie samoocenę ścigając się z ludźmi, którzy nawet nie wiedzą że to jakiś wyścig...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ze ten temat cieszy się takim zainteresowaniem :) aczkolwiek powyższe komentarze nic nie wnoszą :) także bardzo proszę o komentarze związane z tematem. 

Jak np. Stosunek jakości do ceny, serwis gwarancyjny orbea- czy robią problemy... itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, tomi85 napisał:

Jak np. Stosunek jakości do ceny, serwis gwarancyjny orbea- czy robią problemy... itd

Trek słynie raczej z ponadprzeciętnej standardów obsługi gwarancyjnej.

Godzinę temu, gocu napisał:

Kolejny który poprawia sobie samoocenę ścigając się z ludźmi, którzy nawet nie wiedzą że to jakiś wyścig...

jak mozna wypisdywac takie bzdury nie widzac czlowieka na oczy :> nie znajac go ... Kolejny który wróży z D@#$%y

Pisz za siebie i swoje odczucia OK ? wtedy mzoe bedziesz w stanie wypowiedziec sie przynajmniej precyzyjnie.

Moj fun z rowerowych przejazdzek nie ma nic do mojej samooceny, ale fakt, strzał endorfin może poprawiać ogólne samopoczucie i chyba nie ma nic w tym złego. Raczej same pozytywy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, cinol123 napisał:

 

jak mozna wypisdywac takie bzdury nie widzac czlowieka na oczy :> nie znajac go ... Kolejny który wróży z D@#$%y

Pisz za siebie i swoje odczucia OK ? wtedy mzoe bedziesz w stanie wypowiedziec sie przynajmniej precyzyjnie.

 

Skoro już poruszyłeś tematy analne to  taki argument może zrozumiesz: jak mi ktoś napisze "lubię wąchać bąki" to go nie muszę znać osobiście i całego jego życiorysu żeby wiedzieć że to przygłup.

" ...zawsze mam fun, jak na moim miejskim crossie z blotnikami wyprzedzam gości na szosach ;-))) " - trzeba być bardzo niedojrzały żeby czerpać satysfakcję z wyprzedzania kogoś, kto nie wie że się ścigacie... Pewnie jeszcze na odcinku 500m - a potem wyrzygujesz płuca, no ale cóż - wyprzedziłeś, "brawo ty"!  Typowy objaw niskiej samooceny i kompleksów, typowy dla mężczyzn -  nie kłóć się z nauką :) Wielu facetów nigdy z tego nie wyrasta, zawsze próbują imponować czasami w tak smutny sposób że wzbudzają tylko uśmiechy politowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skup sie na sobie i Twoich znajomych ;-) Twoje uwagi i oceny stosuj do ludzi ktorych znasz.  Bo nie masz pojecia w moim przypadku do kogo piszesz. Co przezylem gdzie jestem kim jestem. ;-) A mysle ze moglbys sie zdziwic :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, dorota57 napisał:

Ja bym brał Treka, serwis w każdym większym mieście. Cieszy mnie jak ludzie spełniają swoje marzenia. Pozdrawiam!

Ty to albo zacznij pisać jako kobieta, albo zmień nick.

Teraz, cinol123 napisał:

Co przezylem gdzie jestem kim jestem. ;-) A mysle ze moglbys sie zdziwic :P

Serio dziwny jesteś. Nawet na forum musisz pokazać jaki kozak życiowy jesteś. Nie lubie takich ludzi. Idealnie wpisałbyś się w korpo menedżera: najlepszy, najszybszy, naj, naj, naj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie pisalem ze jestem najlepszy najszybszy ;-) Nawet pisalem ze nie jestem w stanie wykrzesac wszystkiego z rowerow ktore mam, a nie mam najdrozszych :P jeden wpis o funie z wyrprzedzenia kogos na szosie rowerem miejskim i tyle wycieczek personalnych. ;-) i domyslów o mnie ;-) Zdrowia!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha dobry temat :) współczuję autorowi.

ciekawy jestem co ma wartość roweru do umiejętności właściciela, jak kogoś stać to niech sobie jeździ nawet rekreacyjnie po ścieżkach rowerowych na wyczynowym sprzęcie, byle mu było wygodnie :) najwyżej dostarczy radości @cinol123 - owi bo go na swojej kozie z błotnikami wyścignie :)

 

Trek ma świetny serwis, obsługę klienta, pisze to na podstawie własnych doświadczeń ze sklepem treka w Bielsku-Białej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja nieśmiało zaproponuję autorowi Canyona. Coś z serii Ultimate CF na  pewno znajdziesz w tym budżecie. Canyon powoli staje się dość "pospolity" ale wynika to głównie z faktu, że dostaję się dużo za sensowną cenę. Sam miałem szosę na framesecie Canyona i był to wyjątkowo dobry rower. Firma też jest raczej z tych "frontem do klienta".

PS. 

5 godzin temu, sthEn napisał:

Pewnie w znakomitej większości robią trening na niskiej strefie (stąd niskie prędkości), już sobie nie dodawaj :) Oczywiście znajdą się tacy, co mają szosę za 10k, a wyrabiają średnie 25km/h, ale raczej pierwsza opcja... :)

 To jakaś ujma jechać "wypasioną" szosówką ze średnią 25 kmh ? Nie rozumiem takiego parcia na bycie pro i poprawiania statystyk - avs i przejechanego dystansu. "Każdy śpiewać może, jeden lepiej drugi trochę gorzej..."  śpiewał w Opolu Jerzy Stuhr. To samo tyczy się kolarzy. Jeden może bardziej drugi mniej. Ważne aby czerpać z tego przyjemność a nie jeździć dla statystyk. To jest głupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, panpromek napisał:

  To jakaś ujma jechać "wypasioną" szosówką ze średnią 25 kmh ? Nie rozumiem takiego parcia na bycie pro i poprawiania statystyk - avs i przejechanego dystansu. "Każdy śpiewać może, jeden lepiej drugi trochę gorzej..."  śpiewał w Opolu Jerzy Stuhr. To samo tyczy się kolarzy. Jeden może bardziej drugi mniej. Ważne aby czerpać z tego przyjemność a nie jeździć dla statystyk. To jest głupie.

Rzeczywiście, źle to zabrzmiało. Nie, nie jest to ujma, po prostu nie do końca rozsądny zakup :) Sam zresztą jeżdżę niewiele szybciej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Biesz766 napisał:

@tomi85 nawet jeżeli uważasz, że zakup roweru za 15k na szusowanie po bułki nie jest przerostem formy nad treścią to jeszcze druga sprawa: spadek wartości sprzętu, a on będzie znaczny.

A po za wszystkim to zdecydowanie Trek, ze względu właśnie na podejście do klienta.

Hmmm a kto powiedział ze ja po bułki nim mam zamiar jeździć ????

Polska zawiść jest niesamowita. 

Prosze admina o zamknięcie tematu ponieważ nie mam zamiaru dalej czytać tego całego hejtu i zawiści :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, erzurum napisał:

hejtu i zawiści w tym wątku nie widzę, dyskusja odbiega nieco od meritum ale zobaczysz, że po kilku dniach będzie tu sporo cennych informacji a Ty od razu chcesz zamykać...

Nie po to zakładam temat aby czytać kto jaki jest pro itd... lub

 

3 godziny temu, Biesz766 napisał:

@tomi85 nawet jeżeli uważasz, że zakup roweru za 15k na szusowanie po bułki nie jest przerostem formy nad treścią to jeszcze druga sprawa: spadek wartości sprzętu, a on będzie znaczny.

A po za wszystkim to zdecydowanie Trek, ze względu właśnie na podejście do klienta.

co ma pierwszy akapit wspólnego z tym tematem ?

 

Liczą się tylko precyzyjne odpowiedzi osób mających realne doświadczenie w jeździe na treku, orbei... itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...