Skocz do zawartości

[SPD] jakie pedały i buty?


user

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

A ja na światłach czy gdziekolwiek indziej pamiętam, że mam spd i zawsze się wypnę, ale gorzej w lesie. Dziś jeździłem sobie spokojnie po lesie i w trudniejszych chwilach (balansowanie na korzeniach, powolny ostry zakręt) nie zdąrzyłem się wypiąć. Tak "na sucho" to nie ma problemu, sęk w tym że zawsze trzeba się wypiąć w najmniej spodziewanym momencie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a najlepsze jest to ze ja pierwsza glebe w spd zaliczylem(tzn taka ze bez spd pewnie bym nie glebil)po okolo hmm 1000km jazdy teraz mam staz okolo 4000km i glebilme przez nie 3-4 razy i zawsze na podjezdzie :D Ale za to kilka razy hmm 2 na pewno na zjezdzie dzieki nim sie utrzymalem choc gdybym ich nie mial to poprostu jechalbym np wolniej i tez nic by sie nie stalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO raczej bez sensu...Do tych butow pedalki 520 albo 540 stykna spokojnie a jak masz weiej kasy to moze Cranki...?
tak uważasz ?? Bo w razie wymiany butów na lepsze(kiedyś na pewno) musiałbym zmieniać pedałki a tak mam już sprzęt z którego będę korzystał prawie dorzywotnio.

W sumie to kasą nie żucam na lewo i prawo więc chyba 540 będą rzeczywiście lepszym wyborem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zanim rozwalisz te buty i bedziesz kupowal nowe to pedalki tez sie pewnie beda nadawac wymiany i wtedy kupisz odp komplet...pozatym nie widze problemu w jezdzeniu w bardzo dobrych butach do momentu az padna 540stki(czy 520) i wtedy zalozeniu czegos innego.IMO 959 to zbytek łaski-w tej cenie wolalbym Cranki zdecydowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potym co sie dowiedizlaem tez bym teraz wzial 540stki-jednak wczesniej powiedziano mi(w sklepie :evil: )ze nie warto doplacac-chociarz ja kupowalem na poczatku sezonu i roznica cenowa byla wieksza niz teraz.Tymniemniej mam 520stki caly sezon jakies 4500km i jak na razie zadnych uwag,luzow brak regulacje dzialaja...gdyby tak chodzily caly czas bylbym bardzo zadowolony ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
Odi gdzie kupiłeś te butki? Bo jestem ze Złotowa i nie wiem czy ma sens jechanie do Piły jesli nie maja butów, a chcialbym jakies przymierzyc zanim kupie w cykloturze sh-m120s

 

Ja je kupiłem w sklepie internetowym Probikes. W Pile też trochę butów jest ale ceny katalogowe i z rozmiarami też różnie bywa. Odezwij się na gg to powiem Ci co i gdzie można dorwać.

 

EDIT: A co do wyboru 520 / 540 to ja wybrałem 520 za 80zł. Stwierdziłem że nie warto dopłacać 50%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...