Skocz do zawartości

[SPD] jakie pedały i buty?


user

Rekomendowane odpowiedzi

mam ochote kupić sobie buty i pedała pedały spd tylko nie wiem jakie, na pewno tanie, gość w serwisie powiedział mi o jakichś pedałach nowych za 60 zł tylko mówił też, że są jakieđ inne niż np pedała pedały authora co to mogło być czy ktoś mi wyjasni doradzcie jakie buty jakie pedała pedały za jak najmniejszą kase

 

Na przyszłość pisz poprawnie i stosuj interpunkcję bo ciężko zrozumieć ten bełkot.

Odi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co to za SPD co ci proponował ale moja rada taka: lepiej kupić cos lepszego tzn troche droższego ale pewnego. Ja się skusiłem i kupiłem tańsze SPDki i po jednym sezonie załapałem duże luzy. Teraz są do wymiany :) Kup sobie Shimano 520 Co do butów to nie wiem szukaj promocji.

 

Ja mam Sidi Rampa są extra jak dla mnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale najlepsze oczywiście są początki SPD.Na początku pojeździłem gdzieś na oslej lące ,żeby opanowac to wczepianie i wyczepianie.Mówie nic przecież to proste -jade.Dojeżdżam do skrzyżowanie zapominam ,że mam spd jak juz stoje chce wyciągnąc noge ale to juz zapóżno .Wywyalem sie na skrzyżowanie na bok.Motam się niczym stonka pod opryskiem .W koncu udało mi sie wyczepić.Sapadam ,że skrzyzowania.Ale był niezły ubaw z tego .Potem jak juz widziłem skrzyzowanie 20 m wcześniej sie wypyinałem.Oczywiście teraz juz nie musze :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspaniały zestawik ja bym brał. Pedałki bardzo dobre sam takie kupuje, a co do butów to chyba coś w podobnym stylu jak te Shimano to są Sidi Rampa ale one ponad 300zł kosztują. Tylko że ktoś tutaj na forum kupował pedalce i buty to zniżyli mu cene SIdi Rampa do 260 zł ale nie wiem kto to był a i kupował te same pedałki. Nie wiem co to za sklep był :)

 

A co do historii z SPD to jak ja się uczyłem to też grałem cwaniaka i zaraz wyskoczyłem na miasto oczywiście jade jade i chciałem gazetke w kiosku kupić. Podjeźdżam a tu kurde zapomniałem że w SPD już mówie dzień dobry babka patrzy a tu nikogo nie ma :) oczywiście leżałem pod kioskiem :) BABKA MIAŁA UBAW :mrgreen: ..................... na pocieszenie mój kumpel podobnie zrobił tylko że on nie wychamował i walnął w kiosk :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestraszcie mnie bo jak iedys w noskach leżałem na aucie

Jade sobie i nagle czerwone zaczamowałem i zapomniałem stałem koło auta i przechyliło mnie na jedna strone t naszczęście tylko sie oparłem całym ciałem o auto i chwila mineła jak sie wydostałem z tej pozycji z nosków :mrgreen: :oops: tak mi było głupio :oops: ale miałem farta że kierą szyby niewybiłem i ze było to auto dosyć solidne bo z malczaka by nic niezostało :) jak przyjechałem do domu to je wykręciłem i leżą po dziś dzień :wink: może chce ktoś kupić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...