Skocz do zawartości

[SPD] jakie pedały i buty?


user

Rekomendowane odpowiedzi

mam shimano m520 i po tygodniu jeżdżenia po mieście oś lewego pedału się wykrzywiła delikatnie. można to jakoś wyprostować, albo może oś wymienić? no bo to trochę denerwujące. rozumiem, że po miesiącu np. ale po tygodniu? zwłaszcza, że wcale strasznie dużo nie ważę (80kg).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak tak mają długo te pedałka wytrzymać to thanks wole na swoich śmigach 8 tyś t strasznie zgrzytają ale da sie jeszcze jeżdzić myślre że jak sie rosypią na maxa to spd sobie kupie i piszcie jak sie wam te pedała sprawują bo jak xle to sobie dam spokuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypuszczam ze faktycznie na jakis kiepski model trafilem :-( bo kumpel z ktorym czesto jezdze ma takie same co najmniej 3 miesiace dluzej i nie ma wygietych, a tez niezle katuje :-) zreszta te wygiecie u mnie nie jest duze, ale jest, poza tym nie czuc tego w jezdzie, ale nastepne jakie kupie to beda co najmniej m540

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja też mam spd520 i buty 120s jak na razie jeszcze przez nie nie zaliczyłem gleby :) Może dlatego że na początku ustawiłem bardzo lekko sprężyne a potem ją dokręcałem. A co do nosków to miałem je około 1,5roku aż w końcu urwał mi się pasek przy jednym w czasie z gleby (była to też motywacja do kupienia spd) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze gleby sa najlepsze, dojdziesz do wprawy i będziesz walił coraz lepsze... :) jak mmi minał strach zwiazany z wyp[inaniem i zaczałem jeździć co sił bez strachu to gleby były dopiero solidne|!! :mrgreen:

 

Weź Ty mnie nie strasz Soso bo wrócę do platform :? A ile czasu musi minąć zanim człowiek zacznie się wypinać przy każdej glebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heee, ja miałem podobnie za pierwszym razem, z tym, że cały czas wiedziałem, że mam spd, tylko sprężyny były zbyt mocno ustawione jak na mnie na początku, ale kierowcy mieli ubaw na skrzyżowaniu, jak leżałem przygniecony rowerem i miotałem się jak ryba w sieci :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajcie Ludzie że tylko SPD, a noski do kitu.

Jeździ się podobnie, SPD są co prawda lżejsze ale wypinanie na podobnym poziomie - to kwestia pamiętania o tym że jesteś wczepiony. No i jeszcze jedno. W SPD jesteś ograniczony do jednych tylko butów (no chyba że masz ich więcej) ;) jak Ci przyjdzie gdzies pojechac w sandałkach to masz problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...