Skocz do zawartości

[forum] i jego szybkosc wczytywania


Tooreck

Rekomendowane odpowiedzi

Cos w tym musi byc :roll: , Też pokazywało mi że w temacie jest nowy post ale go nie widziałem, później sam napisałem posta i po wyświetleniu okazało sie że ktoś długo przede mną coś napisał a ja tego nie widziałem :? .

Tak samo występuje co jakis czas problem z wejściem na forum, ale jak już wejde to wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja czasem mam taki dynks ze widze w danym dziale że ktoś napisał ostatniego posta, klikam na temat i niewidze tego ostatniego posta. Dopiero jak wruce i nacisne ta kardke obok niku forowicza który ostatni napisał posta to dopieo go widze
Mam to samo :eek:

 

 

Ja Wam powiem tak: Za duzo na forum siedzicie i potem narzekacie na byle jakie gówno 003.gif Ja tam nie widze żadnych ubytków 004.gif

 

Nie na "byle" :( Nie mozna czegos z tym zrobic :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

neostrada przez router ( modem tpsy sie nadaje do ... ) ale teraz z nikim jej nie dziele czasami matka sie podczepia z laptopem ewentualnie dodatkowo brat ale jestem sam - wiec całe łącze dla mnie :grin: wszystkie inne stronki smigaja jak burza, wirusy trojany itp odpadaja bo wlasnie postawilem system na nowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

neostrada przez router ( modem tpsy sie nadaje do ... ) ale teraz z nikim jej nie dziele czasami matka sie podczepia z laptopem ewentualnie dodatkowo brat ale jestem sam - wiec całe łącze dla mnie :grin:  wszystkie inne stronki smigaja jak burza, wirusy trojany itp odpadaja bo wlasnie postawilem system na nowo

 

Jak to jest z tym modemem? Jak kupię router mogę się go pozbyć, czy jest własnością TePsy?

U mnie (też na neo) dzis chodzi idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

nie wydaje mi sie - ja go mam bo spzedac go na allegro to nie ma sensu chodza po 20-30zl :] ale wydaje mi sie ze on jest twoja wlasnoscia a nie tpsa wiec wolnoc tomku w swoim domku - a zeby miec pewnosc trzeba zerknac w umowe a potem mozna robic testy jak mieciu robił na sramie 9 :grin:

 

a forum dalej chodzi jakby chciało a nie mogło :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
Może tak jest wtedy np. jak jest promocja modem za 1zl ??

za telefon komórkowy tez masz promocje na 1zl(i stanowi on już twoją własność, mozesz sobie robic z nim co chcesz) bo jego reszta ceny jest wliczona w abonamencie tak samo pewnie jest tu, jednak to jest tpsa a nie normalna firma jak chociażby "era" zaraz poszukam umowy i napisze jak jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BikerFG

kiedys mialem z tepsy SDI i mimo ze za instalacje zalpacilem sporo to i tak terminal byl tylko przez nich dzierzawiony i przy rozwiazaniu a raczej wygasnieciu umowy (po 2-ch latach) sprzet trzeba bylo zwrocic. teraz moze sie to zmienilo, wszytko jednak powinno byc napisane w umowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w południe chodzi wolno bo jest duzo uzytkowników zalogowanych ????

 

być może... chociaż czasami popołudniu ładuje mi się dłużej a jak sprawdzę kto jest na forum to jest np. 3 zarejestrowanych i 5 gości... ale jak było 12 zarejestrowanych i chyba z 10 gości to i tak zbytniej róznicy w szybkości ładowania się forum nie odczułem... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uoo...teraz to smiga :P a lącze niezbyt szybkie mam :roll: neostrda 128 :evil:

 

"niezbyt szybkie".... niech Cie szlag :D zebys Ty zobaczył jak sie pracuje na modemie radiowym 19,2 kbps (teoretycznie), który nigdy tak w ogole nie rozwinął mi tej prędkości :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...