Skocz do zawartości

[trailer] New world Disorder


wiew

Rekomendowane odpowiedzi

Oto trailer do 7 częsci New World Disroder który mi pokazał Gavron:) A ja go na forum wrzucam.

Jak obejżycie to was zatka co Ci kolesie robią, NIE MA LEPSZYCH powtarzam NIE MA!!

 

http://video.google.pl/videoplay?docid=124...6430876&q=nwd+7

 

Włąsnie zasysam z p2p 4 z 7 ich częsci filmów<lol>

 

Pozdrawiam

Kondzio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej podobały się trailery z NWD 6 oraz NWD 5 (nacieszyłam wzrok kształtnymi ramionkami :)). Niemniej ten także daje radę :D

 

A w ogóle to żądam, by w każdym NWD było choc kilka minut jazdy bez koszulek, dla uciechy damskiej części publiczności :P

 

A tak na serio: każdy NWD prezentuje coraz wyższy poziom techniczny, co jest jedynym słusznym i możliwym kierunkiem rozwoju. Rozwoju wstecznego w tej serii nie przewiduję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duchwg - piszemy tutaj o filmie New World Disorder część 7. Szukałem tego w necie ale na razie nie ma, przynajmniej na torrentach, jest trailer 40 megowy. W dobrej rozdziałce zajmuje 700mb, bywały mniejsze po 400 po 500mb ale troszke gorszej jakości. Wątpie zebyś dorwał 7 jeszcze trzeba troche poczekac. na razie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...