Skocz do zawartości

[Aliexpress] Sprawdzone zakupy


Rekomendowane odpowiedzi

Dziubek, bo widze po blogu, ze siedzisz w temacie. Jest warta ta tylna lampka  z powyzszego mojego wpisu swojej ceny, czy zaproponowalbys cos innego? Chodzi mi o cos malego, badz w miare smuklego - konieczna opcja montazu w pionie - ale tez zeby walilo po oczach. Mieszkam w gorskiej wiosce gdzie sa odcinki totalnej ciemnosci.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na samą ramę jest "zwykle" cło - 4,7%. + VAT, najlepiej napisać do sprzedawcy żeby paczkę oznaczył jako np próbkę inżynieryjną(engineering sample) może się uda uniknąć opłat. ;)

 

Co do obniżek 11.11, często przed obniżką ceny idą w górę, a potem wyglądają ładnie i pięknie jako -50%, a są normalne.

No właśnie - "zwykle". Ale może też być 48%. A gdyby tak sprzedawca napisał "used parts" i cena 15 Euro?  Ktoś przerabiał taki przypadek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

No właśnie - "zwykle". Ale może też być 48%. A gdyby tak sprzedawca napisał "used parts" i cena 15 Euro?  Ktoś przerabiał taki przypadek?
 

 

Podejrzewam że może pisać co chce. Jak celnik będzie miał podejrzenia to dostaniesz polecony z prośbą o przesłanie potwierdzenia przelewu za ten zakup. Możesz odesłać to tradycyjnie bądź mailem. Osobiście polecam drugi sposób, nazajutrz paczka wolna już była w moich przypadkach. Oczywiście towar później dociera z doliczonym gratisem celnym. W przypadku elektroniki płaciłem coś koło 30 - 40 zł.

 

 

 

Dziubek, bo widze po blogu, ze siedzisz w temacie. Jest warta ta tylna lampka  z powyzszego mojego wpisu swojej ceny, czy zaproponowalbys cos innego?

 

Nie znam tego modelu, ciężko mi się wypowiedzieć. Testów w sieci też nie widać. Sądząc po fotkach kupujących jest ok. Jeżeli parametry akumulatora będą się pokrywać z tym co piszą, to nawet nawet. Kompletnie po taniości była tutaj https://www.forumrowerowe.org/topic/221832-aliexpress-sprawdzone-zakupy/page-12?do=findComment&comment=2024999 Tyle że zależnie od źródła, można mieć w środku różne akumulatory. Z Chińczyków może coś marki XANES ? Przednie są nawet fajne. Dwie mam, macałem 3 inne i są całkiem fajne. Niestety ale z ich światełkiem na tył, styczności nie miałem. 

Gdyby nie pion to nieśmiertelny walle. I gdybyś się na nie zdecydował, obyś nie trafił na sztuki jakie ja miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

 

 

Faktycznie porównanie nie do końca trafione.
 

 

Powiedziałbym,że bardzo mocno nie trafione.

 

 

Lampka w każdym bądź razie warta tych paru dolców

 

No do tych 20 pln to można się zastanowić.

 

Miałem bliźniaczą konstrukcję,nawet nie pytajcie dlaczego ale potrzebowałem zooma,oczywiście koło lepszych latarek nawet nie leżało,ale spełniało swoje zadanie (nie rowerowe).

W dwa miesiące spaliła się dioda,bo termika do bani.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam mega taniego zestawu do dpowietrzania rock shoxa xx i hamulcow tektro. Mogą być same końcówki.

Co o tym myślicie? Są może znane nazwy dla tych (valve) końcówek, żebym mógł je łatwiej wyszukać?

 

EZ's Hydraulic Brake BLEED KIT For Shimano Brake System, Mineral Oil Brake system, Basic Bleed Kit
http://s.aliexpress.com/32EB7ZVZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 25.12.2017 o 22:21, Infernal1995 napisał:

Ale to ramę może uwalić, bo jednak jak masz cieniowaną rurkę i do niej przyłożysz siłe hamowania to może pęknąć w końcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...