Skocz do zawartości

[Aliexpress] Sprawdzone zakupy


Rekomendowane odpowiedzi

Mogę polecić jeszcze raz platformy Basecamp BC-688, mam je od jakichś 3,5 kkm. Wczoraj postanowiłem je "przeserwisować", ale po rozkręceniu i obejrzeniu złożyłem je bo nie było tam nic do roboty. Smar czysty, tylko przy uszczelce trochę przetarłem, reszta ok. Unikam błota, ale dużo jeżdżę po piachu, żużlu i innych lotnych syfach. Te pedały mają tylko jeden feler, piny są raczej dla ozdoby. 

https://www.aliexpress.com/item/BaseCamp-MTB-Pedal-Mountain-Bicycle-Road-Bike-Pedal-Slip-resistant-Ultra-light-Aluminum-Alloy-4-Ball/32690841537.html?spm=2114.search0104.3.1.dedf4f7dktq5TH&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_4_10065_10068_319_317_10696_453_10084_454_10083_10618_10307_10135_10821_10301_537_536_10902_10133_10059_10884_10887_321_322_10103,searchweb201603_59,ppcSwitch_0&algo_expid=56e187a2-6e04-4831-86e6-61632a1c2f3c-0&algo_pvid=56e187a2-6e04-4831-86e6-61632a1c2f3c&transAbTest=ae803_5

 

W dniu 28.01.2019 o 18:43, Rulez napisał:

na szczęście do tej pory dobrze wybierałem sprzedawców, i reklamacje udało się załatwić, jednak jest wielu którzy zostali "z ręką w nocniku"

Piszesz o Ali? Bo tam interesu pilnuje portal i sprzedawcy nie mają za wiele do gadania, jeżeli chcą tam sprzedawać. Ci mądrzejsi zwracają kasę zanim się w to włączy administracja. Kilka razy kupowałem ryzykownie (cena była atrakcyjna) i jeżeli były problemy, to wokół wysyłkowe. Nigdy nie miałem problemów ze zwrotem kasy. Tanich przedmiotów nie trzeba zwracać.

PS. Nie kupowałem powyżej 100 dolców.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam gripy Race Face Half Nelson ale średnio mi podeszły, ciut za cienkie są i za bardzo gumowe (twarde). Zaryzykowałem zakup gripów Rockbros od naszych przyjaciół. Poza korkami, które nie są moim zdaniem zbyt rewelacyjne - same gripy są super. Mięsiste, amortyzujące, lekkie zarazem. No i na obejmę. 20pln. A już to jak mi pod torebunię Evoca podpasowały to normalnie cud. Zdecydowanie polecam, po pierwszych przejażdżkach uważam je za lepsze niż ESI Extra Chunky.

 

20923196272034201695.jpg

 

56448297014684613595.jpg

 

48027084467156790392.jpg

  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, cervandes napisał:

Zdecydowanie polecam, po pierwszych przejażdżkach uważam je za lepsze niż ESI Extra Chunky.

 

20923196272034201695.jpg

Z tego co widzę na aukcji, to są dwa rodzaje, sponge czyli gąbka, i silicone.

Po zdjęciach widzę, że Ty posiadasz sponge. Czy to jest zwykła gąbka, czy taka silikonowa właśnie jak ESI?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.02.2019 o 11:01, Pietern napisał:

 

Piszesz o Ali? Bo tam interesu pilnuje portal i sprzedawcy nie mają za wiele do gadania, jeżeli chcą tam sprzedawać. Ci mądrzejsi zwracają kasę zanim się w to włączy administracja. Kilka razy kupowałem ryzykownie (cena była atrakcyjna) i jeżeli były problemy, to wokół wysyłkowe. Nigdy nie miałem problemów ze zwrotem kasy. Tanich przedmiotów nie trzeba zwracać.

PS. Nie kupowałem powyżej 100 dolców.

 

Taa, no ja poczytałem parę negatywnych recenzji różnych sklepów, i nie było tak różowo ze zwrotem kasy ...

A poza tym, to bardzo wydłużyły się terminy dostawy :down:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, michalr75 napisał:

Ciekawe jakim cudem 20 pln skoro gripy wraz z przesylka (2$) kosztuja prawie 8$. Te obejmy sa na jakas srube?

 

Rozumiem, że życzysz sobie abym wszystkie ceny za jakie zakupiłem towary aktualizował o ceny obecne oraz wahania USD do PLN? :D Zapłaciłem niecałe 20,5pln a czy teraz kosztują 70 czy 27 to mnie generalnie źrebi. Rozmawiamy o produktach a nie o aktualnych cenach i najlepszych ofertach na dany item.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, cervandes napisał:

 

Rozumiem, że życzysz sobie abym wszystkie ceny za jakie zakupiłem towary aktualizował o ceny obecne oraz wahania USD do PLN? :D Zapłaciłem niecałe 20,5pln a czy teraz kosztują 70 czy 27 to mnie generalnie źrebi. Rozmawiamy o produktach a nie o aktualnych cenach i najlepszych ofertach na dany item.

Bez jaj, az takiej wiedzy nie wymagam, zaznaczylem tylko ze przy ofercie ktora podales wysylka do PL kosztuje dodatkowo 2$. Jak Ty kupowales to musiala byc jakas promocja czy cos. Kupilem wczoraj u innego sprzedawcy za 26 z wysylka za free, wiec jest git. Mam nadzieje ze sie sprawdza, jak nie to bekniesz za slaba rekomendacje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysyłka była płatna z powodu chińskiego nowego roku. Bardzo dużo sklepów nie oferowało darmowej wysyłki przez ostatnie kilkanaście dni. 

 

Też te gripy kupiłem. Czekałem 6 tygodni, dziś doszły. 

Zapłaciłem niecałe 20 zł i darmowa wysyłka. 

Wziąłem ten model piankowy, na sucho wyglądają fajnie ante jesze nie miałem okazji się przejechać. 

Mocowane na imbus, no i udało mi się jedna śrubke zmaltretować, że będę miał kiedyś problem by je odkręcić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.01.2019 o 08:16, skom25 napisał:

Przeraża mnie zamawianie wszystkiego na Ali.

Niedługo to może przejść do historii. Trump zwija globalizację i się za chwilę okaże, że źródełko wyschło (że już nie wspomnę o tym, że najpewniej po drodze będzie wojna i to szybciej niż może nam sie wydawać) Jeszcze zatęsknimy do tanich towarów z Chin.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...