Skocz do zawartości

[Soil1] opinie kross Soil1


piter614

Rekomendowane odpowiedzi

Dałeś za ten rower ponad 5 tysięcy złotych ? jeśli mogę spytać. Czy 7 tysięcy złotych ?

Bo widzę, że po takiej cenie te rowery stoją. Nawet widzę ten rower za 7, 599 złotych gdzie nie gdzie.

Tu jest recenzja tego roweru:

Za rower w grudniu dalem 5299 zł była największa promocja jaką udało mi się wyszukać obecnie są od 6000 tys

 

pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co nie obie wahacza zakładam starą osłonę od syna dostałem szukałem coś fajnego ale nie mogę znaleźć

 

pozdrawiam serdecznie

Drogi rower. Pewnie na raty wzióleś ?

Kupiłem za gotówkę

 

pozdrawiam serdecznie

 

 

Trochę trwało dopasowanie czegoś fajnego, ale efekt wyszedł w sam raz.

Nie wrzucił byś zdjęcia swoiej osłony ewentualnie linki co kupiłeś?

 

 

 

pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tę osłonę

https://www.centrumrowerowe.pl/akcesoria/oslony-rowerowe/ramy/p,oslona-na-tylne-widelki-xl-pu-kolor-carbon-pro,464027.html?_fdv=1

Trzeba było trochę podocinać, bo nie ma osłon dedykowanych do full'a (przynajmniej ja nie znalazłem takiej co mi pasuje ;) )

Rower niestety brudny, bo nie miałem czasu się tym zająć. Dodatkowo dołożyłem małą naklejkę z wzorem karbonu na samym końcu wahacza (osłona ocierała o oponę).

1b556f07cf2bd483med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za namiary myślałem o zakupie takiej neoprynowej z napisem kross widzalem na allegro za 19 zł

O soil powiem że dobrze się śmiga byłem nim na Srebrnej Górze jak na moje umiejętności sprawdził się na pewno w tym sezonie pojadę z młodym jeszcze ze dwa razy

Jednak jedynie co mi przeszkadza to takie dziwne strzelanie w sporcie ale jak pisałem w innym wątku rower jest na gwarancji i oddam go do servisu

Druga sprawa to jest taka ze podczas jazdy na asfalcie gdy jest cicho i balansuje sobie rowerem z prawo na lewo słyszę jak coś obciera w przednim kole (dźwięk mataliczny jak byś pręt metalowy obciera o inny pręt ) nie mogę tego zlokalizować sprawdzałem nic nie jest luźne zastanawiam się tyło czy to czasem tarcza hamulca nie obciera o klocki ale ja wiem czy TK powinno być (tarcza jest chyba krzywa sama z siebie by odbijać tłoczki)

Teraz jeszcze mam tak ze tylny hamulec klamka bardzo blisko dochodzi do rączki ale pewno to będzie wina wytartycz klocków po srebrnej górze

 

pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za namiary myślałem o zakupie takiej neoprynowej z napisem kross widzalem na allegro za 19 zł

O soil powiem że dobrze się śmiga byłem nim na Srebrnej Górze jak na moje umiejętności sprawdził się na pewno w tym sezonie pojadę z młodym jeszcze ze dwa razy

Jednak jedynie co mi przeszkadza to takie dziwne strzelanie w sporcie ale jak pisałem w innym wątku rower jest na gwarancji i oddam go do servisu

Druga sprawa to jest taka ze podczas jazdy na asfalcie gdy jest cicho i balansuje sobie rowerem z prawo na lewo słyszę jak coś obciera w przednim kole (dźwięk mataliczny jak byś pręt metalowy obciera o inny pręt ) nie mogę tego zlokalizować sprawdzałem nic nie jest luźne zastanawiam się tyło czy to czasem tarcza hamulca nie obciera o klocki ale ja wiem czy TK powinno być (tarcza jest chyba krzywa sama z siebie by odbijać tłoczki)

Teraz jeszcze mam tak ze tylny hamulec klamka bardzo blisko dochodzi do rączki ale pewno to będzie wina wytartycz klocków po srebrnej górze

 

pozdrawiam serdecznie

Przy balansowaniu lewa prawa najprawdopodobniej słyszysz tarcze hamulcową jak trze o klocki,słaba sztywność koła lub trzeba napiąć szprychy,byłeś już na pierwszym przeglądzie?

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Kross jako kross sprawuje się świetnie jedyny defekt to suport który był wymieniony na lepszy i jest wszytko ok (shimano) i oczywiście amortyzator który był suchy orginalnie

Instrukcji potrzebuje bo koszt servisowania 80-100 zł po co przepłacać jak można zrobić samemu sobie nie mam racji?

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki zobaczę sobie

Niby producent zaleca co 50 h przegląd podstawowy a co roku przegląd cały

50h szybko się uzbiera i wtedy znowu by trzeba zadbać o amortyzator i kolejna kasa (jak się zrobi samemu można zaoszczędzić /nie licząc wydanej kasy na olej ale tego jest dużo w butelce a mało idzie do amortyzatora)

Dlatego chciałbym sam zadbać o swój amortyzator

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...