Skocz do zawartości

[Wypadek] Wyrafinowany sposób na samobójstwo ?


drozda

Rekomendowane odpowiedzi

Co to niby ma do rzeczy?

 

Że zielona strzałka umożliwia skręt warunkowy (po ustąpieniu pierwszeństwa pieszym i pojazdom na drodze w którą skręcamy) po uprzednim zatrzymaniu się na czerwonym świetle .....

Dotyczy to również rowerzystów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Że zielona strzałka umożliwia skręt warunkowy (po ustąpieniu pierwszeństwa pieszym i pojazdom na drodze w którą skręcamy) po uprzednim zatrzymaniu się na czerwonym świetle .....

Dotyczy to również rowerzystów.

 

 

No dokładnie. A wcześniej pisałem o tym że często się spotykam z tym ze kierowcy potrafią przejechać kiedy pieszy właśnie przechodzi przez przejście. Sam się z tym kilka razy spotkałem, stoję, czekam na światło, zapala się zielone, zaczynam przechodzić a tu jakiś palant przejeżdża mi przed nosem "bo ma zielona strzałkę".

Za mało jest prewencji, za mało policji, a SM łazi i udaje że nie widzi wykroczeń. Dlatego nie ma się co dziwić takim "Januszom rowerowym" jak ten z filmiku że mają w poważaniu przepisy i jeżdżą jak chcą. To jest myślenie "przecież wszyscy tak robią (olewają przepisy), to co ja będę gorszy?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zrobic Wam doswiadczenie, przez jeden - dwa dni zwracac uwage innym na dwóch kołkach, co robia zle, w kulturalny sposób tj. wytknac kilka ewidentnych naruszeń/wykroczeń  niebezpiecznych manewrów, braku sygnalizownaia skretu,... mysle  że znakomita wiekszośc reakcji Was ... niestety rozczaruje, co ciekawe NAwet Kobiety strzelaja fochy i potrafia być chamskie na maxa.  A jak sie poszczesci to jeszce ktos Was zwyzywa , badz zaproponuje sparing;-) 

 


 

 

To jest myślenie "przecież wszyscy tak robią (olewają przepisy), to co ja będę gorszy?"

I to jest wlasnienaj gorsze, a jak czlowiek grzecznie zwraca uwage żeby koles np przeparkował samochod, to ma cie gdzies, jesli mówisz takiem np "Tu nie wolno parkowac, jedzie pod Ratusz i tam zaparkuj na skrzyzowaniu" To pali głupa, - komu to przeszkadza, przeciez wszyscy tak robia, To jak w koncu mowisz ze dzownisz po SM (co np w takich niemczech jest norma jak ktos lamnie jakikolwiek przepis) to gosc od razu Zaczyna byc MEga chamski, zaczyna sie wyzywanie od Kapusiów, Donosicieli i inne y ktore moze na dzieckach robia wrazenie. Finalnie i tak przeparkowuje albo konczy sie mandatem, wiec ja nie kumam po co Ci ludzie sie tak napinaja.

Mialem ostatio takiego jednego Typa co mi droge zajechal, rozmawial w samochodzie przez tel i mnie nie widzial, a pozneij mial wąty że mu zwrocilem uwage, nawet sie bic chciał, do momentu az wysiadl z wozu i sie okazalo ze ponad glowe mniejszy.  Powiedzialem mu ze jak jest taki cwany, niech poczeka bo dzwonie po Policje, jak taki mocny w gebie niech przy nich ponawija, wtedy mnie olał i poszedł do domu (to bylo pod jego domem). Zadzownilem na policje, pofatygowałem sie na komisariat, ... mijal prawie rok, myslalem ze nic z tego nie bedzie az w koncu 2tyg przed upływem roku, dostaje pismo, ze wlasiciel  nie wskazal kto prowadzil pojazd i dostał 500pln. Strasznie mnie to ucieszyło.


Bo spodziewałęm sie umożenia, szczegolnie gdy miesic przed pismem, zadzownila do mnie PAni z komisarjatu i zapytała czy jestem w stanie rozponzac tego czlowieka, i czy on mowil po rosyjsku ;-))) Niestety nie pamietalem juz tej GEBY, ale powiedzialem jedynie ze to na pewno byl Polak, bo tak wygadany i chamski nie mogl byc gosć z zagranicy.  NAuczka byla dla mnie prosta, oprocz dokumentacji miejsca i czasu, fotek samochodu, warto zrobic zdjecie twarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...