Skocz do zawartości

[Sklep/Serwis] Najlepszy (godny polecenia) w Katowicach i okolicy


Witcher

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie jeździcie za "potrzebą" naprawy sprzętu, jeżeli domowe metody nie wystarczają?

 

Ja kupiłem, rowerek w "Summicie" na Placu Wolności w Katowicach (charakterystyczna rampa na wjeździe) i jeżeli mam problem z rowerkiem, który przerasta moje małe umiejętności serwisu, to właśnie u nich znajduję ratunek. Szybko, bezproblemowo, bardzo często na miejscu (chyba, że jest piątek o 18.50 to już nie chcą się babrać), a przede wszystkim solidnie i tanio. No i zawsze mogę liczyć na to, że jak się dobrze zagada to dostanie się tzw. dobrą cenę. Nabyłem tam i SPD, kask i inne "pierdoły" i jeszcze nigdy nie płaciłem, tak jak mają ometkowane :D

 

Gorąco polecam Panów z Summitu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...

Serwis - amigobike w śmiłowicach, niedaleko mikołowa - serwisanci śmigają, znają się na tym co robią :)

Sklep - activa w Rudzie Śląskiej, godny polecenia, miła pani znająca się na rzeczy, serwis (kiedyś był ok, ale coś się zepsuł ostatnio), negocjacja cen... generalnie polecam.

Najlepszy serwis, chociaż 260 km od Katowic, LARY ZĘBATKA w Rzeszowie, nie byłem w lepszym serwisie, pozdrowienia dla larego :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...