Skocz do zawartości

[maly bagaz podreczny] i czesci rowerowe


mrovka

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

@Mrovka: fajnie że się udało!

 

Nieco późno coś dodaję, ale że wciąż ktoś gdzieś lata to może się przyda...

 

Jeszcze mi nigdy niczego nie zabrano, ale kilka uwag:

 

- nasi granicznicy lubią "się poczuć" i kiedyś się w czwórkę(!) naradzali czy przypadkiem moja singlowa zębatka 18T nie spowoduje obrażeń u współpasażerów lub czy nie popsuję nią samolotu. Udao się.

- Niemcy: jak zwracałem się po niemiecku to nie było problemu, kiedyś jednak trafiłem na strasznę Helgę i dłuugo sie tłumaczyłem z pedałów. Zatrzaskowych, może dlatego.

- Anglia: żadnych problemów z niczym, typowa angielska flegma. Ostatnio nawet wiozłem Alfine z wszelkimi kablami, zębatkami, baterią itepe i nic. Wystarczyło, że powiedziałem co to jest.

 

Z reguły jednak podróżuję w towarzystwie kazafazowiatek i może to nieco łagodzi klimat i nie spełniam wymogów dotyczących stereotypowego wizreunku terrorysty. Powodzenia wszystkim szmuglującym, pamiętajcie że cokolwiek Wam zabrane może zostać odesłane na podany adres (oczywiście za opłatą). Narkotyki, alkohol, broń i inne zabronione materiały może nie do końca... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...