Skocz do zawartości
Kross Raty 0 procent
Papciak

[kupno roweru] Rower miejski do 1000zł

Rekomendowane odpowiedzi

Papciak

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Kukson
      Przez Kukson
      Cześć. Potrzebuje rad bardziej doświadczonych osób w doborze roweru. Mam 175 cm wzrostu i 78 kg wagi, szukam roweru do jazdy w 80 % po mieście i na dojazdy do pracy. Budżet do 1500-2000 zl.
      Zastanawiam sie czy kupić jakąś używke na olx (myślałem nad firmą Kona) albo cos z decathlonu. Np : ROADCYCLING TRIBAN 520 FB TRIBAN. Czekam na rady i opinię.
    • ade
      Przez ade
      Cześć wszystkim.
      Obecnie jeżdżę na rowerze trekingowym, z oponami 700x30 schwalbe marathon racer. Rozmiar 58 (580mm st i 580 tt). Rower waży około 12,5kg i ma pseudo amor z przodu, który wg. mnie w mieście jest całkowicie zbędny. foto - https://photos.app.goo.gl/uxfxzytN2o6JicFJA Mam 186cm i około 86 kg. Rozmiar obecnego roweru wydaje się być, ok. Trochę większy mógłby być, ale mniejszy niekoniecznie.
      Chciałbym coś na czym można pojechać odrobinę szybciej i lżej. Ale odpada mocno sportowa pozycja, tak samo jak typowo szosowa kierownica;) Rower używam tylko w czasie ładnej pogody na dojazdy do pracy, poruszanie się po mieście, ewentualnie weekendowe wycieczki ale raczej nie więcej niż kilkadziesiąt km. W cywilnym ubraniu i obuwiu;)
      Na chwilę obecną wydaje mi się, że idealnym rozwiązaniem byłby rower triban 520fb w rozmiarze xl. Niemniej nie wiem czy dobrze myślę:D Może lepiej zainwestować 1000-1500 w mój obecny rower? Albo macie jakiś inny pomysł? Może jakaś używana szosa i zmiana opon + kierownicy na coś bardziej uniwersalnego?

• laikbike
      Przez laikbike
      Hej, jestem rowerowym laikiem i bardzo chcę kupić rower na ten sezon, ale ogranicza mnie budżet, moje wymiary to 26 i 17, minimum 3 biegi. Czy mógłby mi ktoś polecić coś dobrego, ale adekwatnego przy tym do swej ceny?
    • Kasiaaa333
      Przez Kasiaaa333
      Witam,
      w najbliższym czasie planuję wyjazd rowerowy z Giżycka do Gdańska. Mam zamiar jeździć właściwie od miasta do miasta, dziennie 50-70km. Posiadam jednak typowy rower miejski z trzema biegami. Wiem że pomysł jest trochę absurdalny ale cóż Najdalszy dystans jaki dotychczas przejechałam to 45km pozamiastowej wycieczki. Jeśli chodzi o kondycję to nie jest to problem. Zastanawiam się jednak czy dodatkowe sakwy będą dużym utrudnieniem i czy w ogóle jest to możliwe ) Czy ktoś może wybierał się wlasnie miejskim rowerem na jakies dłuższe trasy czy wyprawy?
    • asia2
      Przez asia2
      Witam,

poszukuję roweru do jazdy po mieście (do pracy, po zakupy - ok. 15-20 km dziennie). Mam 162 cm wzrostu. Niestety problem polega na tym, że szukam roweru lekkiego... muszę go wnosić po schodach do mieszkania. Szukając na forum znalazłam te rowery:

ROMET MIKSTE

WHEELER

ADRIATICA - podobno waży ok. 14 kg

Czy przychodzi Wam coś jeszcze do głowy godnego polecenia? Do roweru potrzebuję dorzucić jeszcze koszyk...

Będę wdzięczna za sugestie.