Skocz do zawartości

[Planowanie osób na tansze bilety] Gdynia-Karlskrona Stena Line AZS rowerowy potop


Rekomendowane odpowiedzi

Hej! Szukamy chętnych na wypad do Szwecji ze Steny Line na rowerowy potop 21 maja (termin  21.05 - 23.05, wyjazd wieczorem, powrót rano).

Jak się rezerwuje kabinę 4-osobową to wychodzi 199zł/osobę zamiast 249zł.

 

Jest nas łącznie 6 osób. Jedną czwórkę sobie znajomi zarezerwowali, zostawiając nas 2 na lodzie :)

Oczywiście nie musimy jechać razem w Karlskronie (choć możemy jeśli ktoś szuka przyjaciół). Jeśli ktoś jest samotnym wilkiem a chciałby wyskoczyć do Szwecji na ten wypad i oszczędzić parę groszy, to zapraszam. Taniej i raźniej - jesteśmy bardzo przyjacielscy. Zapraszamy obojętnie albo jakąś chętną parę albo 2 pojedyncze osoby :)

 

Sam wypad gorąco polecam. Byłem w 2014 i wrażenia niezwykle pozytywne. Zupełnie inna klasa jazdy niż u nas. Kilka różnych ciekawych szlaków do wyboru oznaczonych kolorowymi strzałkami na drogach. Krótkie wokółmiejskie dla mniej wprawionych, jak i długie zamiejskie na wspaniałych drogach. Piękne, równe, szerokie, wyłącznie asfaltowe drogi rowerowe w całym mieście. Za miastem wszędzie szerokie pobocze na jezdni. Ulice bardzo mało ruchliwe, samochody jeźdźą bardzo wolno i bardzo bezpiecznie (odstęp przy wyprzedzaniu kilka metrów). Krajobraz i widoki bajka. Jeździ się jak po stole (równiótki asfalt + małe przewyższenia, dużo płaskich odcinków).

W cenie wliczone jest bardzo dobre śniadanie typu Szwedzki Stół.

 

Jeśli byłyby chętne osoby z Trójmiasta, to możemy się spotkać i ustalić szczegóły :) Aczkolwiek osoby spoza Trójmiasta oczywiście również mile widziane.

Czas trochę nagli, gdyż oferta być może niedługo nie będzie już dostępna. Termin 28.05 już jest niedostępny

 

W razie pytań służę informacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie jeszcze jedna osoba potrzebna :) Rejs jest z Gdyni tak w ogóle. Terminal promowy jest koło kontenerowego BCT. W razie wątpliwości dojazdowych służę informacją. Jakby ktoś chciał pociągiem przyjechać to blisko dworca zaczyna się ścieżka rowerowa która biegnie aż pod terminal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki pomylka w kalendarzu myślałem że to w weekend jest.

 

ah, szkoda, bo byłby komplet. No tak, niestety to jest z niedzieli wieczór na wtorek rano. Jeszcze nie wiem odnośnie trasy, ekipa pewnie ustali na promie. Ja zeszłym razem zrobiłem zieloną + niebieską kiedy reszta robiła niebieską i ich tam dogoniłem, więc teraz nie wiem. Większość z ekipy nie była tam jeszcze i jest zapewne otwarta na dowolną trasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym pojechał czerwoną z możliwością rozszerzenia o niebieską lub białą

Dla osób z Trójmiasta w plecy były tylko poniedziałek, ponieważ w Gdyni byśmy byli we wtorek chyba o 7, także we wtorek można jeszcze zdążyć do pracy, czy na uczelnie.

Może zastanów się jeszcze dankams2 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...