Skocz do zawartości

[Masters Enduro] platforma dla starych wyjadaczy


riker

Rekomendowane odpowiedzi

Ja temacik stale śledzę, ale zgodnie z deklaracjami sierpień gdy będzie czas urlopu może uda mi się dopiero wyrwać na dzień/dwa to bedę szukał frajerów do wspólnej jazy :) .

 

Publicznie oświadczę też, że niejaki kolega Tobo jest sadystą, męczę się z przewijaniem malucha, potem w pracy klepię te cholerne klawisze a ten mi śle SMS'y jaką to fajną trasą gdzieś z Kudowy nie jedzie. Ażeby mu sztuciec pękł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

druga polowa sierpnia to weekend kolo szczawnicy......juz planuje. wstepnie - 24-25-26. Teraz chyba jednak nie wisla (juz byla 2 razy) ale wegierska i masyw pilska. sobota - chyba ze pada, wtedy tydzien pozniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni tydzien lipca planuje wyjazd w Gory Bystrzyckie w Czechach z kumplem ,ktory byl ze mna na Masters E.Ogolne zwiedzanie,skalne miasta itp.Jak sie z nim dogadam ,jak jedziemy z Zywca -przez Slowacje,czy Walbrzych ,to w zaleznosci od wariantu bierzemy po drodze Tobo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam,

 

tak sobie przejrzałem ten temacik i chyba się łapię :) - trzydziecha stukneła, para w nogach nie ta i zmaiłowanie do spokoju i luźnej jazdy na fullu po górkach.

 

Właśnie byłem przez 4 dni w okolicach piwnicznej - był wypas.

 

Bardzo chętnie się wybiorę na jakiś weekendzik pod koniec sierpnia i we wrześniu. Weekend może zaczynać się w czwartek wieczorem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

na dzien dzisiejszy trzeba sie sprezyc na srode, 15-tego....:) ja jade na turbacz z rabki albo na "wokolo doliny zabnicy z rozszerzeniem o pilsko"....tak szybko na jeden dzien :P

 

co do konca miesiaca, tj. ostatniego weekendu sierpnia, wyjazd w okolice szczawnicy jest jak najbardziej aktualny....a jak sie skonczy, zobaczymy....co sie odwlecze......

 

wrzesien to dla mnie masa zadan w pracy, i tu raczej ciezko bedzie, ale mam na mysli takei jesienne enduro weekendowe w okolicech konca wrzesnia.....w rejonie wisly?.......szczyrku?

 

tymczasem szlifuje forme na parafii....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tymczasem szlifuje forme na parafii....
na jakiej znowu parafii ? :blink: pojechałbym bo mam dość blisko , można by i pojeźdźić i pokonwersować ale jeszcze nie doszłem do siebie po chorowitym weekendzie generalnie rzucaj waść tutaj co lepszego pomysła ale z góry zastrzegam że dwa ostanie week września raczej nie dam rady :angry2: a co myślisz o "worku raczańskim" ? byłem tam dwa razy i jest to jedna z moich ulubionych tras: rajcza - rycerzowa - wielka racza - skalanka - rycerka a teraz odpalam hundertneuna bo muszę zapracować na Ritterkreuz mit Eichenlaube oder Eisernekreuz Sig.... yyy ...znaczy dobranoc :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

no ja bede wiedzial wiecej w srode.......niestety mam niezapowiedziane kolizje rodzinne (wizyta) i moze sie nie udac. pogode tez obserwuje bacznie.

 

co do trasy, w-g, abrahamow, slowianka, lipowska miziowa, pilsko, potem z powrotem do lipowskiej rysianki i przez boracza i prusow do w-g

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może, ale muszę wcześniej wiedzieć bo dzieciaka ktoś do przedszkola musi zawieźć, potem odebrać, w pracy uprzedzić trza urlop, no wiesz, nie takie to łatwe. Ale jakby coś dawaj propozycję, celowo nie daję na priwa to może ktoś się dołączy jak zobaczy kiedy. Dla przypomnienia (miałem na priwa pytanie od jakiegoś nastolatka) to Enduro Masters a więc jak jesteś małolatem czyli poniżej 30 lat to extra wpisowe 500zł i się nie odzywasz w czasie jazdy ;) (słuchałem ostatnio i mimowolnie textów nastolatków z jakiegoś liceum - masakra !, my też tak głupi i prymitywni byliśmy :D:D:D ?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla ustabilizowania obrazu...

Co sie dzialo na Zywiecczyznie,mozna bylo zobaczyc dzis w Teleexpresie-dwa utoniecia..

Realnie,pada od 3 dni, z czego dwa praktycznie non stop,nizej polozone domy maja pozalewane piwnice itp.W Zywcu most w centrum miasta zostal zamkniety dla ruchu kolowego.....,ludzie przyjezdzaja nad Sole i robia foty.W gorach glebiej gdzie mieszkam jest miod,bo wszystkie tzw. skotnie /drogi do zwozki drzewa,czy dojazdu do lasu/ przypominaja potoki wylewajac cale blotno i kamienne go.no na ulice.Soczysty miod,mozna jechac kawalek extremy nie zaszkodzi.Prowadzenie w deszczu po plaskim jest rowniez w pewien masochistyczny sposob przyjemne,a jak sie fulle sprawdzaja...,poezja!Ogolny obraz nie jest drastyczny dlatego polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja planuję pojeździć w okolicach Piwnicznej 5,6,7 października. Oczywiście kwestia pogody pozostaje otwarta...

 

Mam zamiar dojechać do Piwniczej a z tamtąd na Wierchomlę i pojeździć w tamtych rejonach. noc z soboty na niedzielę obowiązkowo w schronisku na wierchomli wielkiej

 

Może ktoś jest chętny się dołączyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sobotę mam wolną

 

no to jest nas dwoje (szczegóły na komórę),

Riker jesteś tam ? (sesemes przypominajka poszła)

 

ja planuję pojeździć w okolicach Piwnicznej 5,6,7 października. Oczywiście kwestia pogody pozostaje otwarta...

 

Mam zamiar dojechać do Piwniczej a z tamtąd na Wierchomlę i pojeździć w tamtych rejonach. noc z soboty na niedzielę obowiązkowo w schronisku na wierchomli wielkiej

 

Może ktoś jest chętny się dołączyć?

 

zbyt odległe plany, ale jak znajdę czas bardzo chętnie (ale nie jesteś tego...., no...., kochający inaczej ? :) Pytam bo Cię nie znam a jestem homofobem jak by mnie nazwali politycznie poprawni ostatnio, chodź ja uważam, że po prostu to obrzydliwe, nie lubię jak np. mojego sąsiada, mam do tego prawo i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...