Skocz do zawartości

[Planet X/On-One/Inne w UK] Wspólne Zagraniczne Zakupy Cykliczne


kazafaza

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Spoko-floko...

 

Apdejt terminowy. Klamot główny bedzie u  mnie jutro, opuszcze UK 19-tego lutego. Także jak ktoś-coś to proszę się streszczac i nie przekraczać terminu.

 

Wszystko muszę mieć w ręku najdalej w środe-czwartek, czyli zamówienie w weekend, najdalej w poniedziałek.

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Kłaniam,

 

Nie, nie bawie się w tragarza osobiscie :)

 

Literówka, ot-co...

 

Wgląda, że jednak będą dwie posyłki. Jedna na 99% 19-tego lutego i druga jakos tak później, jak się znajdzie paru chętnych.

 

Nieoczekiwanie pudło od głównego klamora okazało się zaskakujaco małe i wyjątkowo dokładnie wypełnione zawartością  :teehee:  :rolleyes:

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Kłaniam,

 

Wygląda na to, że główny klamot będzie w moich łapach tak jakoś do końca przyszłego tygodnia.

 

Dajmy zatem sobie czas na zakupy i innych chętnych jeszcze 2 tygi. Czyli 3 marca zamykamy całość, tak aby po niedzieli ogarnąć do końca odbiory/wysyłki i wypchnąć karton najpóźniej w drugim tygodniu marca.

 

O ile oczywiscie ktokolwiek dodatkowo wyrazi zainteresowanie. W przeciwnym wypadku tak szybko jak będę miał wszystkie dotychczas awizowane klamoty w ręku wypycham dobro w drogę.

 

Szacunek...

I.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja tak z innej mańki - jeśliby ktoś upatrzył sobie zakupy na ChainReactionCycles to planuję tam składać zamówienie za ok. 2tyg (jak towar wróci do sklepu i cena nie wzrośnie) na 80€. Wysyłka od stu jest darmowa także przy zakupach powyżej kwoty 20€ potencjalny zainteresowany ponosi tylko koszt posyłki krajowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby już więcej Ivana nie fatygować,
byłby ktoś chętny na wspólne zamówienie z EvansCycles.com?

Mają sporo przecenionych rzeczy, ja np. zamawiam jakieśtam łaszki

Niektóre bardzo fajne, poprzeceniane 50-60-70%.
Także raj dla miłośników kupowania "byle co, żeby tylko w promocji"  ; )
 

Ship do Polski £8, dzielony pomiędzy chętnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Kłaniam,

 

No to sprawa się klaruje.

 

Jedna wysyłka poleci do Polszy jakoś tak w piątek lub zaraz po niedzieli.

 

W związku z tym, że kolega vucalur jeszcze domawia, to aby go nie popędzac niepotrzebnie wydzielam jego część wysyłki w celu poskładania na tej dazie nastepnej.

 

Także jak by ktoś jeszcze był zaintere-re w przeciagu najlbliższych 7-10 dni dołożeniem tego czy owego, to jest opcja. 

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Kłaniam,

 

Paczka zapakowana, kurier podejmuje ją we wtorek.

 

Całość leci do użyszkodnika akkwlsk

 

Śpiacy Królewicze w środku zbiorczego pudła to:

 

Grizzli, blady74, Landlord, drozda i luker87.

 

Skońtaktujcie się proszę z Adamem (akkwlsk) w celu dogadania podziału kosztów i wysyłek/odbiorów.

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Kłaniam,

 

Paczkens w drodze.

 

https://przesylarka.pl/zlokalizuj/1709828

 

Proszę zignorować info na temat niezrealizowania zamówienia. Juz potwierdziłem to z DPD, błędny skan poprostu.

 

Kolejna paczka planowana tak jakoś na ostatni tydzień marca. Chciałbym wysyłać 27-28 najpóźniej.

 

Także jak są jacyś chętni na koleny opad funta - Brexit Bill przeszedła w Parlamencie, funt znowu stracił - to zapraszam pilnie.

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzejmie donoszę, jako następuje:

 

Ivan jak zwykle spisał się na medal i chwała mu za to! 

 

Przemyt udany, towar został już rozpapierkowany i stwierdziłem organoleptycznie, że dotarł w stanie nienaruszonym. 

 

Jak tylko będę miał z kim zostawić latorośl to pędzę do paczkomatu i wysyłam 4/5 klamotków w dalszą podróż. 

 

Kolega luker87 po swoją 1/5 zgłosi się osobiście w bliżej nieokreślonym terminie, przemyt uważam zatem za zamknięty, ewentualne skargi i zażalenia proszę składać do mnie poprzez wiadomości prywatne :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

To się nazywa błyskawiczna re-dystrybucja :)

 

Pleasure to do business with you Gents  :icon_cool:

 

Paczka numero due pomeleńku nabiera kształtu. Dwóch chetnych juz zakupionych, trzeci właśnie zaindagował, także jak cuś zapraszam. 

 

Przewidywany wypych do Kraju-Raju końcówka marca, najdalej bardzo początek kwietnia...

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...