Skocz do zawartości

[Planet X/On-One/Inne w UK] Wspólne Zagraniczne Zakupy Cykliczne


kazafaza

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • Mod Team

Kłaniam,

 

PlanetX/On-One ma kolejną wyprz, tym razem 35% off na wszystkie klamoty z wydzielonego reńdżu.

 

http://www.planetx.co.uk/c/q/deals/stock-liquidation

 

Kod aktywujący -35% to:  PXLIQUID35

 

Zasady jak przy Czarnopiatkowych zakupkach, ale jeśli byliby amatorzy dużych klamotów - ramy, koła, itp to mogę to idywidualnie poogarniać.

 

Szacunek...

I.

 


2 3 5 chętnych już jest, jedne 2 3 zakupy popełnione, także sprawa zdecydowanie ma zielone światło.

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Kłaniam,

 

Zatem na wniosek Administracji ;) apdejtujemy z faktami i numerami.

 

Natenczas zainteresowanie wyraziło 5 osób:

 

100lar3k, zapłacone, zakupione.

Adamos, zapłacone, zakupione.

adambieg, zapłacone, zakupione.

marcin_ostrów, w oczekiwaniu na wpłatę.

Prezes, zapłacone, zakupione.

 

Całość zamykamy zakupowo/płatnościowo do 00:00 w nocy Fetorek na Środnik, kiedy przestaje działać -35% kod.

 

W zależności jak szybko wyjdzie odbiór klamotów będę organizował przerzut do Kraju-Raju.

 

Jak poprzednim razem re-dystrybucją w Polszcze zajmie sie Adamos.

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak poprzednim razem re-dystrybucją w Polszcze zajmie sie Adamos.

 

I znowu usłyszę o moim braku kultury zwiazanym z zamówieniem (do dziś nie doszedłem z czym związanego) :P

 

Ale choć "likwidują" stock to jednak uzupełnili go o parę niedostępnych wcześniej rozmiarów także szybko się namyślę i dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Uuuuu... Wyczuwam napięcie i napalcach...

 

Pax między chrześcijany...

 

Szacunek...

I.

 


Udate:

 

100lar3k, zapłacone, zakupione.

Adamos, zapłacone, zakupione.

adambieg, zapłacone, zakupione.

marcin_ostrów, zapłacone, zakupione.

Prezes, zapłacone, zakupione.

wojtek10611 wstępnie zamówione

beskidbike zainteresowany

Erwix zainteresowany

 

Szacunek...

I.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dopóki się nie domyślisz, to wszelkie przesyłki załatwiaj sobie na własną rękę, lub bezpośrednio z Ivanem. Mnie to nie "interere".

To może, jak macie między sobą jakieś zatargi niechaj re-dystrybucją w Polsce zajmie się ktoś inny? Co w przypadku gdy Mike będzie chciał coś kupić, odmówisz pomocy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

rama fatty trail już po 199 :] szczęśliwcy kupili wczoraj!   
 

 

Taki lajf...

 

Kolejny apdejt:

 

100lar3k, zapłacone, zakupione.

Adamos, zapłacone, zakupione.

adambieg, zapłacone, zakupione.

marcin_ostrów, zapłacone, zakupione.

Prezes, zapłacone, zakupione.

wojtek10611 zapłacone, zakupione.

beskidbike zapłacone, zakupione.

Erwix zainteresowany

 

Szacunek...

I.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Apdejt:

 

100lar3k, zapłacone, zakupione.

Adamos, zapłacone, zakupione.

adambieg, zapłacone, zakupione.

marcin_ostrów, zapłacone, zakupione.

Prezes, zapłacone, zakupione.

wojtek10611 zapłacone, zakupione.

beskidbike zapłacone, zakupione.

Erwix zainteresowany

DrOetker wstępnie zamówione, oczekuje na kaskę.

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Koledzy, napiszę tylko, że dobrze, żeśmy się tak szybko zebrali, zorganizowali i Ivan porobił szybko zakupy. Sklep leci sobie w kuleczki, i to nieźle... 
Nie chodzi o to. że chce wylewać tutaj jakieś swoje żale, ale nie jestem do końca pewien, czy to jest legalna praktyka w UK, takie pogrywki. No, przynajmniej nie jest to uczciwe i fair w stosunku do klienta, zwłaszcza tego stałego.
Ishi już wczoraj zasygnalizował, ze zmianie uległa cena ramy Fatty Trail i załapali się tylko szczęśliwcy, natomiast ja, jeszcze wczoraj zastanawiałem nad poniższą sztycą Selcof. Nie mogłem znaleźć żadnych wiarygodnych opinii (owszem, są ale jakie stare, sprzed dekady) i dlatego się wahałem. Sztyca kosztowała wczoraj Ł49.99, dziś już Ł74.99. Po prostu MAGIC... :sorcerer:  Tylko, że ona nawet w innych sklepach nie ma tak wysokiej ceny. :whistling:  No nieważne... 
Mam tylko nadzieję, że cały zamówiony towar trafi do Was bez przysłowiowej doopy i nie będzie żadnych zwrotów. Dobrze, że mamy Ivana na miejscu, który może sprawdzić towar i w razie czego pogonić im kota, bo ja już widzę oczami wyobraźni falę wpisów niezadowolonych klientów na ich twarzo-książce po tych wszystkich wyprzedażach. Podobnie było zdaje się w okolicach Świąt i Nowego Roku 2013.

https://www.planetx.co.uk/i/q/SPSEDEHM/selcof-delta-hm-carbon-seat-post

Kij im w oko... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Wiem, ale nie chciałem brać przysłowiowego "kota w woku". Chciałem poszukać jakichś konkretnych opinii i wtedy zadecydować. Nie ma oczywiście co lamentować, bo w tej cenie jest przecież sprawdzony, kitajski Hylix i jeszcze kilka innych, ale jak dla mnie to jest jakaś dziwna praktyka z tymi cenami. Tym bardziej, że to końcówki serii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to końcówki serii czy nie to wie tylko sklep, ktoś tam już podawał że nagle się nowe rozmiary ciuchow pojawiły np.

A widząc zainteresowanie pewnymi rzeczami większe niż innymi moderują ceny. W sumie chyba nie ma nic co by zabraniało takich praktyk. Kto zdążył, to zdążył. Oby tylko nie było wykrętów przy realizacji za niższą cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobna sytuacja ze sztycą to pedały Keo 2 Max blade. Kosztowały 59,99 i nadal niby tyle kosztują + powinno być od nich jeszcze 35% a teraz jak się wchodzi w produkt kosztują 79F ;) także tego ;) 


A pro po ktoś z zamawiających jest z Warszawy ? Jeśli tak to jestem chętny do podzielenia się kosztami przesyłki już w Polsce ;)  bo w wawie jestem codziennie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

To co? Mam poodmawiać wszystko i zadysponować zwrot pienądzorów :P ?

 

Szacunek...

I.

 


Apdejt:

 

100lar3k, zapłacone, zakupione.

Adamos, zapłacone, zakupione.

adambieg, zapłacone, zakupione.

marcin_ostrów, zapłacone, zakupione.

Prezes, zapłacone, zakupione.

wojtek10611 zapłacone, zakupione.

beskidbike zapłacone, zakupione.

Erwix zainteresowany

DrOetker wstępnie zamówione, oczekuje na kaskę.

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...