Skocz do zawartości

[Sieradz]


cola

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Od dwóch lat funkcjonuje jako Pędzidło grupa rowerzystów z Sieradza.Od niedawna mamy stronę a właściwie jej zaczątki www.pendzidlo.prv.pl. Udało nam się zorganizować już wyjazdy na Ukrainę , Czechy,Góry Stołowe,do Bornego-Sulimowa a paru naszych członków pojechało w tym roku do Hiszpani.W październiku planujemy wyjazd trzydniowy na Jure Krakowsko-Częstochowską . Zasadniczo w każdą niedzielę startujemy koło godziny 10.00 ze stacji Shella.Jezeli masz ochote nas poznać i z nami pojeździć napisz na moje gg lub zadzwoń 0-601155436

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jak już znalazło się nas trzech to może ustawmy się na jakiś termin , chociażby w ten weekend.Wystarczy sygnał , chętnie się dostosuje.

Do października, 2-3 razy w tygodniu jeżdżę na trasie Sieradz-Monice-Okręglica-Dąbrówka-Sieradz(23km),albo Sieradz -Monice-Chojne-Stoczki-Okręglica-Dąbrowa-Sieradz(35km).W weekendy zawsze w niedzielę , przynajmniej do pierwszych śniegów(a w tym roku zobaczę może i dłużej:) ) wraz z grupą przyjaciół z "Pędzidła" robimy 60-100 km w zależności od ochoty na naprędce zaimprowizowanej trasie.Do tego dochodzą jeszcze oczywiście parodniowe imprezy rowerowe.W tym roku np. były :czerwiec- 2 tygodnieHiszpania(niestety tylko 4 osoby w dodatku ja nie pojechałem,lipiec - 2-dwudniowy wyjazd Uniejów,sierpień pięciodniowy Borne-Sulimowo,wrzesień-dwudniowy do Gucina połączony z piknikiem lotniczym w łasku,a potem jeszcze czterodniowy w Góry Stołowe.

Jeżeli ktoś z Sieradza ma ochotę dołączyć zapraszam/zapraszamy:).Z Pędzidłem jeździmy tak pół na pół asfaltem-piachem,ja chętniej poruszam się sam w tygodniu rowerem szosowym.W grupie mamy tempo rekreacyjne - 20km/h,indywidualnie jeżdżę rowerem szosowym- 26-30 km/h.Ponownie dla chętnych mój nr telefonu 0-601155436 albo informacja na gg czy boardzie.

Pozdrawiam Romek Stępniewski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak już znalazło się nas trzech to może ustawmy się na jakiś termin , chociażby w ten weekend.Wystarczy sygnał , chętnie się dostosuje.

Pozdrawiam Romek Stępniewski

 

Dawno mnie nie bylo na forum, ale juz jestem. Zapisze sobie telefonik i ustawimy sie ktoregos dnia.

Czy to Ciebie mialem przyjemnosc wczoraj mijac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie nie bylo na forum, ale juz jestem. Zapisze sobie telefonik i ustawimy sie ktoregos dnia.

Czy to Ciebie mialem przyjemnosc wczoraj mijac?

 

Wczoraj niestety nie jeździłem . Dobrze , że piszesz bo od wczoraj po obejrzeniu filmu o Transcarpatii napaliłem się na wzięcie udziału w jakimś maratonie.Wśród moich przyjaciół od pedałów pomysł nie spotkał się z entuzjazmem i chętnie bym z kimś chętnym do wyjazdu (środkiem transportu z możliwością przewozu rowerów dysponuje) na jakiś etap maratonu się skumał.Z niecierpliwością czekam na kontakt i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem wynik p.Marcina w edycji maratonu Intel Powerade. 21 miejsce w klasyfikacji końcowej robi wrażenie.Moim marzeniem jest zrobić sobie zdjęcie w koszulce z numerem startowym,dojechać w danym dniu do mety w stanie nie wymagającym hospitalizacji :036: .Znaczy tylko veni ,vidi....bez vici:).Po prostu pojechać z ciekawości bez większych ambicji sportowych co nie oznacza,że nie będę usiłował z siebie wypruć flaków w trakcie jazdy.Doczytałem się , że będę startował w kategorii M4 (wolałbym K5 ;) ).Po wynikach zauważyłem,że i w tej grupie wiekowej zawodnicy też mają całkiem wyśrubowane czasy.Na razie nie bardzo wiem jak się do tego przygotować , od kiedy zacząć itd,ale myślę , że chyba już niedługo należałoby zacząć.Problem też ze sprzętem.Dysponuje na dzisiaj crossem i rowerem szosowym , obydwa taka dolna klasa średnia:) .Nie wiem czy ten cross wystarczy czy nie będę musiał kupić MTB.Myślałem o jeździe zimą czego nigdy jeszcze wcześniej nie robiłem.Nie rozpisuje się mam nadzieję dokończyć wątek na rowerze .

Pozdrawiam Romek Stępniewski

 

P.S. A co do jedynej osoby biorącej udział w maratonie z Sieradza,w tabelach wyników pada jeszcze nazwisko Pruszyński.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 lata później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam! Mieszkam niedaleko Sieradza i również od czasu do czasu śmigam rowerem po naszej okolicy. Obecnie planuję wystartować w maratonie/maratonach MTB i w związku z tym mam pytanie - czy ktoś okolic Sieradza bierze udział bądź też planuje wystartować w tego typu imprezach, najlepiej z cyklu Mazovia MTB i Bikemaraton?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę, a jednak ktoś jest...Niestety nie miałem ostatnio czasu i nie zaglądałem na forum, a taki maraton przeszedł przed nosem. W sumie wczoraj na Mazovię w Radomiu się załapałem i właśnie w drodze na ten maraton znajomy opowiadał mi wiele dobrego o Złotym Stoku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Witam, aktualnie jestem w Jeleniej Górze ale od lipca będę w Sieradzu i bardzo chętnie z kimś pojeżdżę po okolicy:) Mam swoje ulubione 2 trasy:) 1. Sieradz - Dąbrowa Wielka - Sokołów - Okręglica - Stoczki - Chojne - Sieradz. Trasa 2. Sieradz - Woźniki - Podłężyce - Strońsko - Pstrokonie - Strumiany - Burzenin - Stoczki - Sieradz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...