Skocz do zawartości

Lista forumowiczów z Trójmiasta i okolic.


tichy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

a jeździ ktoś w okolicach Łebcza, Władysławowa? Wybieram się na 10-dniowy pobyt od następnego tyg. Jest tam coś ciekawego do zwiedzania?

Jakieś szczególne miejscówki? Jakby jakiś śmiałek się znalazł do codziennej jazdy ( najchętniej teren, choć nie tylko ) było by miło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

witam wszystkich biceruw bikerów z trujmiasta Trójmiasta ja jestem z wrzeszcza jerzdze jeżdżę gluwnie głównie na trasie wrzeszcz-gdynia w lykendy weekendy dzies gdzieś dalej jerzdze jeżdżę na srebrnej meridzie .pozdro wszystkim kturzy którzy kochajom kochają ten sport (jest wart wyrzeczen) krzysiek. :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam wszystkich biceruw bikerów z trujmiasta Trójmiasta ja jestem z wrzeszcza jerzdze jeżdżę gluwnie głównie na trasie wrzeszcz-gdynia w lykendy weekendy dzies gdzieś dalej jerzdze jeżdżę na srebrnej meridzie .pozdro wszystkim kturzy którzy kochajom kochają ten sport (jest wart wyrzeczen) krzysiek. :D:thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko!

Michał, w tej chwili mieszkam we Wrzeszczu. Śmigam w XC od tego sezonu, teren, teren i jeszcze raz teren + dojazdy do pracy i treningi na szosie.

Przed odkryciem piękna kolarstwa górskiego jeździłem na bmxie i trochę bawiłem się we freeride.

W tej chwili ujeżdżam własnoręcznie składaną biało-czarną Birią. Niedługo będzie wymieniona rama, a na zimę składam stalową "dojazdówkę" na sztywnym widelcu.

Jakby ktoś był chętny na wspólne jazdy, to jestem na tak, bo nudzi mi się samemu :)

pozdro dla wszystkich.

gg 6785049

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciao.

Jarek, mam 35 lat mieszkam w Gdańsku. Tak nie dziecięco, tylko świadomiej zaczynałem pomykać na rowerach w zeszłym wieku heheheheh, w okolicach 95 roku-zaczynałem od jakiejś kolarzówki na szytkach którą latałem przełajowo, poźniej latałem off roadowo Cannondalem. Później długa przerwa, latałem i latam motocyklami (aktualnie Husqvarna 450 supermoto i trialówka Beta 125), ewidentnie motocykla to moja największa pasja, wybaczcie mi to.

Ostatnio zona mi powiedziała że chce zacząc sie znowu zadawać z jakimiś dwoma dobrymi pedałami:). Pojechałem do sklepu, kupiłem jej Meridę na kołach 28` i coś mnie tak ścisneło w sercuuu że uuuuaaaa.....Stara miłość nie rdzewieje, kupiłem i sobie Gianta XTC3. Mam ochotę pośmigać po starych dobrze i mniej znanych mi szlakach. Kiedyś nałogowo latałem żołtym w kierunku Gdyni, mieszkam teraz tuż przy tym szlaku więc i pewnie się gdzies zobaczymy.

Z pedałami zadają się tez moi dwaj synowie 5 i 8 lat.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Siema,

jestem z Gdańska wrzeszcza. Śmigam raczej po lesie, chyba że robi się ciemno, na drzewach lamp nie montują (a szkoda);). Po mieście raczej z kimś bo samemu to zmuła bierze, a ścieżka rowerowa ogranicza tor ruchu :o Jak będzie jakiś zlot w 3mieście, palenie gumy na rowerach czy coś to ja się na to piszę :blush:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Widzę sporo postów poginęło od ostatniej wizyty (jakaś reforma czy cuś :)), więc witam ponownie. Marcin z Osowej, niedługo prawdopodobnie już z Wrzeszcza.

 

Ujeżdżam lekko zupgradowaną Meridkę SUB 20, głównie ścieżki miejskie (Osowa-Oliwa-Gd. Główny) plus w wolnym czasie ścieżka nadmorska, trasy TPK oraz rejony polne górnego tarasu Trójmiasta (Żukowo-Rębiechowo-Kack). Po dosyć spokojnych dwóch ostatnich sezonach, mam zamiar w obecnym zaatakować poważniejsze trasy. Na mojej liście czekają Szlak Trójmiejski (niegdyś Wzgórzami Trójmiasta), wypad do Żarnowca oraz Żuławy (dwudniowy Gd-Malbork-Gd). Szczególnie po ambicjach chodzi mi ten pierwszy, bo już jedno nieudane podejście zaliczyłem. Jak starczy czasu to i jakiś lżejszy maraton. Postaram się informacje o dalszyc hwypadach umieszczać z wyprzedzeniem, w grupie zawsze weselej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie tam jakieś fajne traski? Dużo wzniesień etc. ?

 

podobno juest jedno miejsce z hopkami, szpitalu, ale niegdy tam nie byłem, nie kręci mnie skakanie po hopkach,

wg. mapy na odcinku ok. 2km przewyższenie wynosi ok.45m (W pionie). Właściwie jakbyś nie pojechał będzie pod górę (albo z góry). jest kilka szlaków, i świetny odcinek asfaltu (ok. 15km), przez las na którym ruch samochodowy jest znikomy :icon_mrgreen: jest wyznaczonych jeszcze kilka szlaków (pttk, konnych itd.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. Krzysiek Gdańsk, pomykam jak tylko mogę najczęściej ale zdecydowanie za rzadko po Trójmiejskim Parku Krajobrazowym i nie tylko.

Rowerek to GT Zaskar Pro 2007 i osadzone na nim prawie 100kg żywej wagi... eech a na razie nic lepiej nie będzie kostka w gipsie i oczekiwanie żeby wsiąść na maszyne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...