Skocz do zawartości

[zabezpieczenie] Jakie do małej ramy.


Eilip

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Długo szukałem dobrego ulocka do 100zł. Znalazłem onguarda 8003. Problem jest taki, że ulock jest za długi by zamocować go do ramy lazaro integral 17 cali. Znalazłem też onguard pitbull mini 8008 ten bez problemu się zmieści, ale wydaje się trochę za krótki by przyczepić do czegoś grubszego rower. I finalnie przejrzałem zapięcia składane ONGUARD k9 nie wygląda tak źle. Nie ukrywam, że najchętniej bym go kupił, ale jest o nim mało opinii w internecie. I właśnie nie wiem ostatecznie mogę wydać 150 zł, ale do 100 są już dobre ulocki, tylko że są za duże na moją ramę. Może dało by radę  jakoś inaczej przypiąć takiego ulocka albo coś innego, bo już nie wiem co mam zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eilip

a gdybyś tak zamontował. wtedy wymiar będzie miał znaczenie?

ONGUARD 8000,8001, 8002, 8003, 8005 8007
MASTERLOCK 8195, ABUS U-LOCK U-MINI 40
zapięcia składane sobie daruj bo są zrobione z cienkich płaskowników pokrytych guma

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam normalnej wielkosci u lock + maly plecak.

 

Imaczej bedzie ciezko, mniejszej wielkosci u locki sie totalnie nie sprawdzaja zeby gdzies tyn przypiac rower sensownie na miescie

 

Sent from my MX4 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem onguard 8003, ale jest za duży by go przymocować. Myślę nad wymianą na wersję mini, tylko nie wiem czy zgodzą się bo ulock trochę mi się porysował df2298df1d3e86255d4b7f2edeaedab5.jpg i czy mini nie będzie za mały.

 

Wysłane z mojego LG-D405n przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

i czy mini nie będzie za mały.

Będzie. Wersje mini są dobre do przypinania tylko ramy i głównie do dobrych u-kształtnych stojaków rowerowych. W wielu przypadkach takie zapięcie będzie za krótki i mało uniwersalne.

 

Także nie mów że się nie zmieści tylko pomyśl jak go zamocować. Wprawdzie nie miałem nigdy OnGuarda ale powinien mieć tak jak Kryptonite możliwość ustawienia mocowania na u-locku pod kątem i wtedy mocujesz go niejako "z boku" ramy, czy to do górnej rury czy podsiodłowej.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...