Skocz do zawartości

Bikerzy z podkarpacia


roswell

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich...

 

Benior z Rudnej Małej (7km od Rzeszowa)... Uczęszczam do Technikum Elektronicznego (profil Informatyczny) przy ul. Hetmańskiej... Jak na razie sprzęt jest w budowie więc do początku wakacji raczej nie pojeżdżę... no może przy odrobinie szczęścia i szczodrości rodziny, ale do rzeczy... mój stary sprzęt był dość dobry ale swoje przeżył i pora na zmianę (jak kogoś interesują fotki starego roweru to Kliknij )... Teraz składam nowy rower na ramie Ballistic X-Light więc zobaczymy jak się będzie sprawować... Jak złoże rower to może się gdzieś razem wybierzemy... :rolleyes:

 

Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Alee ten rower masz czysty :/ aż za czysty :P

 

Wycieczka a gdzie i kiedy itp informacje :P?

 

 

 

Prosto z myjni :) pierwszy i ostatni dzien jego czystosci :P dam Ci znac w przyszłym tygodniu, zbierzemy paczke i jedziemy sieknac jakąs "setke" :P tak dla rozruchu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do bikerów z rzeszowa: Ile jest kilometrów ze stolicy naszego województwa do bieszczad?? Patrząc na mapę myślę, że najkrótszą drogą wyniesie to ok. 110-120km czy się nie mylę w moich obliczeniach z góry dziękuje za odpowiedź:) Dodam, że dokładnie interesuje mnie miejscowość lutowiska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...