Skocz do zawartości

Bikerzy z podkarpacia


roswell

Rekomendowane odpowiedzi

witam

Tomek z Nowej Dęby ;) szukamm ludzi jezdzacych w okolicy a konkretnie cross country tak tarnobrzeg i okolice nowej deby prosze oi kontakt:)

moj sprzet to skadak na ramnie biria pro rs z psylo z przodu i naped xt lx

w sezonie przejezdzam kolo 6 tys km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Tomek z Nowej Dęby :D szukamm ludzi jezdzacych w okolicy a konkretnie cross country tak tarnobrzeg i okolice nowej deby prosze oi kontakt:)

moj sprzet to skadak na ramnie biria pro rs z psylo z przodu i naped xt lx

w sezonie przejezdzam kolo 6 tys km

 

Jak Tarnobrzeg to odrazzu do WIlka pisz ;) on cierpi chyba na brak towarzyszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Tomek z Nowej Dęby :) szukamm ludzi jezdzacych w okolicy a konkretnie cross country tak tarnobrzeg i okolice nowej deby prosze oi kontakt:)

moj sprzet to skadak na ramnie biria pro rs z psylo z przodu i naped xt lx

w sezonie przejezdzam kolo 6 tys km

Cześć :)

 

Wreszcie ktoś z ND na forum :) Chyba się kiedyś nawet minęliśmy, ale pewnie nie kojarzysz :D :D

 

Pozdrawiam :)

 

edit:

Tak w ogóle to chyba się wcześniej nie wpisałem :D

 

Mam na imię Andrzej i jestem z Nowej Dęby, rowerami zainteresowałem się ok. rok temu. Jeżdżę na Giancie Sierra(trochę słaby :) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :D

 

Wreszcie ktoś z ND na forum :) Chyba się kiedyś nawet minęliśmy, ale pewnie nie kojarzysz :P:D

 

Pozdrawiam :)

 

edit:

Tak w ogóle to chyba się wcześniej nie wpisałem :)

 

Mam na imię Andrzej i jestem z Nowej Dęby, rowerami zainteresowałem się ok. rok temu. Jeżdżę na Giancie Sierra(trochę słaby :D ).

 

 

 

Co jest kaziu?? :lol: Ja czasami pomykam, ale na razie mam strasznieeeeeee lipny rower ale już w tym sezonie się to powinno zmienić:D

Jestem Szymek z Nowej Dęby

 

Seth może kojarzysz chłopaczka turlającego się na żółto- czarnym roweryku??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

welcome widze ze duzo nas tu z nowej deby sie narobilo:) mnie moze kojarzycie na birii pro rs pomykam po debie i okolicach w teamowych ciuvchach i helmeciku:) glównie teraz na weakendach bo w rzeszowie siedze:)

 

ale mlodzicy sami:) a kojarzycie taka panne co na meridzie czarnej pomyka:) ona tez z nowej deby:) sie moze jakos na weakendzie spykniemy:)

 

jakby co to moze poznajecie rower?

http://www.bikefoto.pl/rower/zdjecie/13865/

http://www.bikefoto.pl/rower/zdjecie/13866/

http://www.bikefoto.pl/rower/zdjecie/13867/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć jestem kompletnym amatorem z Rzeszowa. Jeżdże dosyc rzadko. Nie mam umiejętności ale na wiosne bede miał nowy sprzęt (scott scale 40 lub 50). Od wiosny zaczne jeżdzić na serio na nowym sprzęcie (xc). pozdro dla wszystkich :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

@Misiek^^

 

Jestem zainteresowany wspólnymi wyjazdami razem z Wami. jeśli jeszcze będzie przyjeżdżali w Bieszczady, koniecznie mi o tym napiszcie. Wiem, ze dopiero co byliscie w okolicy, ale niestety miałem niesprawny rower, rozwaliłem koło. Dopiero dzisiaj dotarło nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...