Skocz do zawartości

[Mostek + kierownica] Ritchey Pro 2006


Fiodor

Rekomendowane odpowiedzi

produkt: Mostek Ritchey Pro 2006

długość: 120 mm

materiał: alu 6061 T-6

waga: 150 g (os 31.8)

 

026PROv3Large1.jpg

 

 

produkt: kierownica Ritchey Pro

długość: 580 mm

podwójnie cieniowana

materiał: alu 2014 T-6

waga: 160 g (os 31.8)

 

017PROflatLarge1.jpg

 

 

Opis: Komplet doskonale wygląda i tak samo się sprawuje. Mostek w wersji z 2006 roku różni się od poprzedniczki (2005) srebrną obejmą która oprócz zmiany koloru została podzielona na dwie jak w wersji WCS. Na kierownicę (os 31,8) bez problemu wchodzą manetki, klamki, gripy, rogi i zostaje miejsce na dodatki takie jak np. światło bądź licznik. W moim przypadku licznik zamontowałem na mostku co bardziej komponuje się z całym zestawem. Logotyp pomiędzy obejmami mostka robi piorunujące wrażenie.

 

 

cena kompletu: 160 zł (nówka allegro)

strona producente: http://www.ritcheylogic.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam się bardziej podoba wycinane logo z modelu Comp, a te pare gramów więcej przeboleje :P

A na kierę OS nie wchodzą niektóre lampki i liczniki albo się zsuwają z niej.

Ja mam X-guarda 5 i nie było z tym problemów,

 

A-X-Guard.jpg

 

zdjąłem jednak z jednej prostej przyczyny, sama kierownica wygląda lepiej :)

Licznik mam na mostku tak jak na tym foto, nie licząc mniejszego licznika i nie karbonowej...

 

B05tnl.jpg

 

Na początku też miałem chęć na to logo z compa, ale po założeniu tego mostka odmieniło mi się. Rzadko spotkać taki sposób mocowania i to jest plus dla mnie, zresztą doskonale kompunuje się z klamkami lx czarno-srebrnymi.

 

Foto roweru po przeróbkach? coś pstryknę jak kogoś to interesuje.

Edytowane przez Fiodor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam tego kąpletu 1,5 roku na razie żdnych zastrzeżen spisuje się swietnie.Prawda na kiere nie pasuja niekótre lampki.Miałem taką lampke która nie psuje,zmieniłem śrube na dłuższą i juz posuje.Co prawda nie lezy tak jak by to było na na kierze 25,4 ale nie opada w dół i rusza się i świeci tam gdzie ma świecić.Jestm bardzo zadwolony z tego kapletu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

fajne fotki :rolleyes: ogolnie zestaw prezentuje sie calkiem niczego sobie :) szkoda ze na allegro chodza zestawy mostek + kiera, ja bym kupil caly zestaw tzn. mostek, kiera, stery i rogi B) jest jeszcze wersja 620 mm, nie bedzie ona za duza czasem ?

Dla mnie za duża, w sklepie mieli ale jak przystawiłem to masakra, za szeroko, tobie może podpasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne. Mam identyczny komplet kupiony jakieś 3 tygodnie temu. Zresztą już o tym dokladnie pisalem na tym forum. Sprzęt bez zarzutu. Zarówno lampka, jak i licznik spokojnie mi się mieści na kierze.

Edytowane przez kielon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Czy na kierownicach Ritchey'a OS jest miejsce na zamocowanie licznika Sigma RCS koło mostka? Czy może od razu za mostkiem zaczyna się zwężać?

 

 

Nie wiem co to za licznik, nie jestem też w domu, żeby to sprawdzić, ale zgrubienie występuje po obu stronach mostka (nie tylko w miejscu mocowania). Bodaj 4 cm z każdej str. Nie pamiętam dokładnie. Na pewno jest.

 

Zresztą zobacz na rysunku - tam gdzie jest ta podziałka na kierze, tam się kończy styk z mostkiem. Cały napis Ritchey jest poza mostkiem.

Edytowane przez kielon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...