Skocz do zawartości

[łańcuch] 10 rzedowy do kasety 9tki


bobiik

Rekomendowane odpowiedzi

łańcuchy kierunkowe to taki bajer od sh*tmano... nikt inny tego nie podchwycił. Dla mnie zwężanie....ubytek materiału raczej na pewno pociągnie spadek wytrzymałości... Jak na razie takie spadki przebiegów ja zaobserwowałem... ale może inne opinie są wśród innych mechanikantów ;-)

Precyzja 10 może wzrosła (1:1) ale jakość wykonania i jakość użytych komponentów już nie. Widać trend wzrostu jakości działania kosztem spadku trwałości i jakości -ale to tak we wszystkim.

W 9 biegowym napędzie lepiej użyć 9 łańcucha z racji niższej ceny i nieco większego przebiegu. Ja często używałem łańcuchów 8 do 9 b napędów.... ale z racji narrowidta mam 9 ;-) -przetestuje jako następny connex 808....zobaczymy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celowe postarzanie produktu, tak to się nazywa. Szkoda jednak, że obejmuje wszystkie grupy. Rozumiem, że w XTR, XT to grupy skierowane już na precyzję działania, ale Deore i w Alivio powinny być już trwałe, bardzo trwałe. No, tylko że pewnie jakby spojrzeć na ilość zysku jaki generują poszczególne grupy, to wyszło by pewnie, że właśnie te najsłabsze, a więc zrozumiałem by było, że i one muszą szybko paść, by klient ponownie wrócił do sklepu na zakupy.

Jeszcze trochę, a będziemy dostawali sprzęt jednorazowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego mówię że zaczynają sobie z nami niefajnie pogrywać.

Zawsze byli pazerni ale to zaczyna przybierać chore rozmiary.


Tośmy się pośmiali ;)
A tak na poważnie. Dobra hulajnoga czy buty do biegania kosztują tyle co rower. I co? Biegacze maja się przesiąść na rower ale zaraz nie, to bez sensu, muszą kupić octavię to bo to się lepiej opłaca. Zluzujcie majty chłopaki.
 

W du.... mam ile kosztują buty biegacza i co on ma zrobić. W niczym to nie zmienia istoty rzeczy.

Jeśli widzę że coś jest nie w porządku to o tym mówię. Czy będę jezdził i kupował części? Będę bo nie mam innego wyjścia.

 

Najgorsze że niedługo to będzie plastik fantastik którym strach pojechać w prawdziwy teren.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...