Skocz do zawartości

[centrowanie/zaplatanie] Warszawa


siimon

Rekomendowane odpowiedzi

Możecie polecić ogarnięty serwis albo lepiej konkretnego mechanika do przeserwisowania koła? Centrowanie z wymianą części nypli i być może szprych.

Mam trochę czasu więc nie chcę iść do pierwszego lepszego. W grę wchodzi teren praktycznie całej Warszawy.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie polecić ogarnięty serwis albo lepiej konkretnego mechanika do przeserwisowania koła? Centrowanie z wymianą części nypli i być może szprych.

Mam trochę czasu więc nie chcę iść do pierwszego lepszego. W grę wchodzi teren praktycznie całej Warszawy.

 

pozdr

Taką czynność może wykonać każdy lepszy serwis a nawet jest to fajna robótka domowa jeśli tylko obręcze nie są karbonowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za namiary, na razie pogoda nie pozwala odstawić roweru. Legion mam bardzo blisko więc chyba tam sie udam.

 

 

Taką czynność może wykonać każdy lepszy serwis a nawet jest to fajna robótka domowa jeśli tylko obręcze nie są karbonowe.

"Każdy lepszy" nie równa się "pierwszy lepszy", a robótek mam pod dostatkiem ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką czynność może wykonać każdy lepszy serwis 

 

Np. serwis na Kabatach Mielczarskiego 1 (DTbikes), który koła potrafi sp.... koncertowo. Wystarczy poczytać opinie i kogo tam zatrudniają. Czarny punkt na mapie W-wy.

Dziwi mnie Twoje odgórne zaufanie do miejsc gdzie wywieszono szyld "serwis" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...