Skocz do zawartości

[amortyzator] kolekcja Suntour 2016-2021

ACTIVIA

Rekomendowane odpowiedzi

Fajna stronka , bardziej czytelna niż poprzednia :thumbsup:

Dobrze by było jakbyś jeszcze dodał w opisie wagę amorków.

W panelu administracyjnym mam taką możliwość lecz chciałem szybko wprowadzić produkty.

Odnośnik do odpowiedzi

W olejach masz wprowadzony produkt "przykładowy"

Nie. Sporo jeszcze produktow jest do wprowadzenia, a także sporo rzeczy będzie lepiej dopracowanych

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 miesiące temu...

Chciał bym was poinformować że na 2018 sporo w amorkach Suntour się zmieni. Będzie sporo nowości. Np. nowy model ZERON; Ponadto Duroluxy będzie występował w wersji 650B+ czyli 29"x2,6 lub 27,5x2,8 a także z osią 15mm;  Także będą nowe odmiany w Axonach/Epixonach/Raidonach/XCR-ach

Co do reszty to dam wam znać po otrzymaniu konkretnych informacji

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...
ACTIVIA

Epixony będą miały czarne rury goleniowe lecz dostępność ich będzie dopiero na początku 2018. Większy wybór będzie w modelach 650B+ czyli pod oś 110x15. 

Odnośnik do odpowiedzi
Brombosz

Kiedy najlepiej się zgłosić z zamówieniem, żeby odebrać na przełomie lutego/marca 2018? Składam sobie coś powoli z wypłaty na wypłatę i myślę, że koniec nadchodzącej zimy to będzie okres, w którym będę szukał amora z uzbrojoną już ramą i kompletem kół.  

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...

Witam jestem zainteresowany kupnem tego amortyzatora

Amortyzator Suntour Raidon XC RL-R 29 AIR Czarny Mat 2017

i chcial bym sie dowiedziec o co chodzi z tymi piwotami i czy ta gwiazdka w rurze sterowej bedzie nabita i czy jest on pod oś 9mm

Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
ACTIVIA

Piwoty są to te dwa bolce służące do mocowania hamulce V-brakei. Rura sterowa jest dość długa przez to na pewno najpierw będziesz sobie musiał ją skrócić według długości poprzedniego amortyzatora i wtedy dopiero nabić gwiazdkę. Oś oczywiście jest pod 9mm bo pod oś 15mm to wtedy ceny zaczynają się od prawie tysiąca w górę

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 miesiące temu...

Witam chciał bym zakupić amortyzator Epixon XC RL-R pod koło 27,5" dokładnie do Kellys madman 30 2014r http://katalog.bikeworld.pl/2014/web/produkt/rowery/mtb_650b_hardtail/kellys/32906/madman_30 który bedzie dobry? wstępnie myślałem o  SF6-EX7-X-RLR-0-L bedzie ok? i czy to dobry wybór? budżet ok 1000zł.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...

Witam, użytkownik starej daty pyta, wymiana xct czyli koło 26 , sterówka 1 1/8 i oś 9mm szukać jeszcze epicona, czy kupić raidona ( ponoć technologia przeszła z starego epicona ) czy pchać się w epixona? z tymi parametrami? W polsce mam epicona rld i byłem zadowolony w UK będę raczej z Ebaya kupował, ale rozbieżność cenowa prawie ta sama ( epixon nie raz tańszy od epicona ) 

Odnośnik do odpowiedzi

Z przykrością informuje ze od 2018 Suntour zaprzestaje produkcję Epixonow wersji TR pod os 15mm z prostymi czy taper sterowkami. Jedynie będą z wersji XC pod os 9mm. Zamiast Epixona wejdzie nowy model Zeron z goleniami 34mm lecz juz tylko ze sterowka taper ktorego bedziemy mieć od marca przyszłego roku. Ponadto takze będziemy miec juz dostępne Aurony PCS i tu z niespodzianką bo nie tylko w wersji boost czyli 110x15 z goleniami 35mm lecz takze pod zwykla oś 100x15 (tutaj to nie wiem jakie będą golenie). Takze bedzie dostępny nowy model Duroluxa R2C2 PCS pod koło 29" z osią 15mm x 110. Również z powodu ze sporo osób pyta sie o budzetowy amor pod koło 29" i oś 15mm to będziemy mieć Raidony 29" RLR 15QLC Czarny mat

Odnośnik do odpowiedzi

Potrzebuję wytrzymały (ważę ok 100kg) amortyzator o skoku 100mm z prostą sterówką pod koło 29 i oś 15mm, zastanawiam się między Epixonem TR, który jest dostępny w tej konfiguracji u Activii a Auronem z usługą wymiany sterówki. Poproszę o opinię czy warto dopłacać do Aurona, zależy mi na kulturze pracy, sztywności a przede wszystkim trwałości.

Odnośnik do odpowiedzi