Skocz do zawartości
  • 0

Cross ok 1500PLN - dylemat...


Gość Kuba

Pytanie

Witam wszystkich!

Mam dylemat co do wyboru roweru:

Opcja 1: KANDS/LAZARO/innyTRANSROWER na full Alivio i v-brake, np:
http://allegro.pl/wypasiony-pogromca-szosy-ful-alivio-kands-maestro-i5634942956.html

Opcja 2: Winora YACUMA na acera/altus/tourney ALE hydraulicznych hamulcach tectro HDC300:
http://rower.com.pl/winora-2014/winora-yacuma-28 (zakladajac ze kosztuje 1500)

Za Opcja 1 przemawia oczywiście osprzęt ale po pierwsze nie mam możliwości się przymierzyć do tego roweru (nie mam zamiaru zamawiać, skręcać, testować i ew. odsyłać)  a po drugie rachunek ekonomiczny podpowiada, ze na czymś w tym rowerze zaoszczędzono (tylko nie wiem na czym, może ktoś z Was na to wpadł już? )

Za Opcja 2 przemawia po pierwsze bezproblemowe przymierzenie się i przejażdżka, po drugie ogólne dobre wrażenie ze sklepu a przede wszystkim jego "fizyczna" egzystencja a po trzecie i moim zdaniem najważniejsze: możliwość rozbudowy. 
Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale chyba łatwiej i taniej będzie kupić kiedyś lepsze przerzutki, korbę lub suport do tej Winory niż dokupić nowe kola, piasty i hamulce (tarcze,zacisk, manetki).

 

Aha, przesiadam sie z 17-letniego MTB Giant GSR100 i chciałbym pojeździć przynajmniej 10 lat na obecnie wybieranym rowerze...

Będę wdzięczny za Wasze opinie, dzięki z góry! Jeżeli macie jakieś inne propozycje modeli w tej cenie to tez będę wdzięczny.

 

Pozdrawiam,Kuba
 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ten rower ma być na lata to na pewno nie z tymi hamulcami. 

Kands ma dużo lepszy osprzęt więc będzie lepszym wyborem 

 

 

Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale chyba łatwiej i taniej będzie kupić kiedyś lepsze przerzutki, korbę lub suport do tej Winory niż dokupić nowe kola, piasty i hamulce (tarcze,zacisk, manetki).
Może i łatwiej tylko czy warto 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...