Skocz do zawartości

[pulsometr]tworzenie dziennika treningów


rObO87

Rekomendowane odpowiedzi

Odkąd zacząłem jazde z pulsometrem, pomyślałem że warto będzie zapisywać gdzieś dane z treningu. Więc postanowiłem stworzyć mały dziennik treningów w programie MS Excel. Z góry pisze, jeśli ktoś zna lepszy program, proszę o link :D

Jakie dane warto by było umieścić w takim dzienniku? Gdyby udalo mi się to skończyć, chętnie udostępnie innym :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc postanowiłem stworzyć mały dziennik treningów w programie MS Excel. Z góry pisze, jeśli ktoś zna lepszy program, proszę o link

No Excel na pewno jest najlepszy, gdyż możliwości ma ogromne i tworzysz wg własnego "widzimisię".

 

Jakie dane warto by było umieścić w takim dzienniku?

Wszystko zależy co możesz mierzyć. Na pewno w takim dzienniku musi być data, trasa, dystans, czas jazdy, średnia prędkość, średni puls

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem sobie w excelu. Co sezon go sobie ulepszam, teraz mi sam policza wszystkie miesieczne i roczne przeloty, oblicza różne srenie, robi wykresy itp :) Nieługo planuje zmiane polara na model z transmisją do kompa i pewnie bede używał programu polara - precission performance 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...