Skocz do zawartości

[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego - reaktywacja cz. 18


Rekomendowane odpowiedzi

Jazdy dzisiaj żadnej niestety nie było, ale za to serwisowo się udzieliłem. Jako że młodszy syn dostał dziś nowy rower (Romet Rambler 20"), to trzeba byli wyregulować i dokręcić trąbkę i nóżkę. Poza tym szwagra rower wziąłem na serwis,więc niemało roboty było: piasty, koła, hample, klocki,amor,napęd itd. Na jutro została już tylko wymiana linek i pancerzy + ew. regulacja i smarowanie. Na nowym stojaku serwisowym z Lidla robota idzie zdecydowanie łatwiej i szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Z rowerowych rzeczy to miałem zamiar z samego rana wybrać się po stojak do lidla, ale po świętach ciężko było wstać to dotarłem dopiero o 10 i ku mojemu zdziwieniu wszystkiego było jeszcze w bród. Wychodzi na to, że małe zainteresowanie w mojej okolicy.

 

Również wczoraj wybrałem się po stojak z Lidla, z tym, że po pracy. Na miejscu byłem ok. 16:30 i udało mi się zgarnąć przedostatni stojak. Wychodzi na to, że albo towaru było dużo, albo miałem sporo szczęścia :)

 

Stojak wytestowany, sprawuje się bardzo dobrze. Mam nadzieję, że zbyt szybko się nie wyrobi ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj objazd trasy XC na Kazurce.

WKK wycisnęło z tej górki wszystkie soki i podało w skoncentrowanej formie, trasa majstersztyk, będzie gdzie się ujechać, interwał goni interwał a i trochę techniki potrzebne :D 

Polecam (zawody Puchar Mazowsza MTB XC w najbliższą niedzielę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel chciał dziś pojeździć na podjazdach i zjazdach , miał dzwonić ale nie zadzwonił. Korzystając z okazji że dziś dostałem jakieś "smarowidło" wyczyściłem napęd i nasmarowałem łańcuch. Przez noc sobie "wsiąknie" a jutro przetrę i pojadę testować. 

 

Używał ktoś tego?

https://drive.google.com/open?id=0B5PNiHHHbr9DVEFmWnlvOTlIMUk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TK3

Nie lepiej kupić jakiś pokrowiec?

 

Miał być ładny dystans , ale zapomniałem włączyć endomondo i dopiero gdzieś na trasie to zrobiłem. Smarowidło się sprawdza , syfu nie ma a łańcuch idzie cichutko :)

q9tuojg.png

 

Edit :

Wstawiłem nie to zdjęcie :D

Edytowane przez Ychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...