Skocz do zawartości

[ad absurdum] czyli najbardziej absurdalne twierdzenia z jakimi się spotkaliście! - cz.2


Rekomendowane odpowiedzi

Łapki w dół skłoniły go do nagrania filmów o hejterach, określenia ich jako głupich i wyłączenia ocen filmów na kanale. Więc będzie sobie nagrywał dalej i pewnie wyłączy jeszcze możliwość komentowania :P

Myslisz, ze dlugo tak pociagnie? :)

 

Mi sie podobaja te jego teksty o "cyferblatach" w liczniku i inne kwiatki. Ewidentnie stara sie byc elokwentny na sile i co drugie zdanie z tego wychodzi niepoprawne gramatycznie. Translator google lepiej mowi po polsku od niego  :laugh:  :laugh:  :laugh:  :icon_lol:  :icon_lol:  :icon_lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed wszystkim trzeba mieć dystans do siebie i do tego co się robi jak i do tych co na nas patrzą

 

Trzeba :) Co nie zmienia faktu, że ocena cudzej pracy - nawet skrajnie nieudolnej - powinna mieć podłoże merytoryczne. Krytyka przez pryzmat jego pochodzenia czy "wieśniackiego akcentu" tylko go utwierdzi, że hejterzy hejtują dla zasady a do jakości nic to nie wniesie.

 

W tym drugim przypadki to nie krytyka a tylko stwierdzenie

 

Takie lingwistyczne interpretacje proponuję zostawić politykom w TVP.

 

EOT 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
rytyka przez pryzmat jego pochodzenia czy "wieśniackiego akcentu" tylko go utwierdzi, że hejterzy hejtują dla zasady a do jakości nic to nie wniesie.

To jest prawda, jednak jego merytoryka także jest na poziome jego ogólnej wypowiedzi, wiec nie za wysoko. Wystarczyło żebym posłuchał kilka minut jego kilku filmów i już mam pojęcie o jego braku pojęcia :P

https://youtu.be/hMMPfbFEGN0?t=118

 

W tym momencie straciłem resztki empatii dla tego człowieka i jestem zdania ze zsyłka na sybir, to adekwatna kara za herezje....

 

@ errwin, nadal uważasz że mówiłem bezpodstawnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 Boże, nie jestem w stanie wyobrazić sobie, że ten gość to tak na serio robił... Najpierw wd-40, potem trochę smoły na kasetę i serwis zrobiony ;D Videtemat został oficjalnie zdetronizowany. Ostatnio Szajbajk zrobił film o podobnej tematyce i pierwszy raz nie zgadzałem się z nim, ale tam można było się przyczepić po prostu do różnego podejścia do tematu, a tutaj... tragedia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie na lekki offtop, ale ezauważyłem całkiem ciekawą rzecz pod filmem o spd unitedcyclist wymienionym wyżej. Jakiś gość Śmieje się z szajbajka, a chwilę potem odpowiada sam twórca filmu i jeszcze bardziej nakręca ludzi, potem komentuje jeszcze sam szajbajk. Dziwne, chyba panowie średnio się lubią, ale szczerze mówiąc, to filmy unitedcyclist są raczej średnie i dziwi mnie to wywyższanie się. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Słuchajcie, czasami takie trollowe zachowanie bywa ... celowe. Aby wzbudzić fejm ... pozytywny czy negatywny, nie ważne, byle się o tym mówiło ... Kolejny absurd naszych czasów.


 

 

"Witajcie kochani.

Nie wiem czemu, ale przeczytałem to głosem pana Makłowicza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie na lekki offtop, ale ezauważyłem całkiem ciekawą rzecz pod filmem o spd unitedcyclist wymienionym wyżej. Jakiś gość Śmieje się z szajbajka, a chwilę potem odpowiada sam twórca filmu i jeszcze bardziej nakręca ludzi, potem komentuje jeszcze sam szajbajk. Dziwne, chyba panowie średnio się lubią, ale szczerze mówiąc, to filmy unitedcyclist są raczej średnie i dziwi mnie to wywyższanie się. 

 

A szajbajk to wszystkie materiały ma super?? Na każdego da się coś znależć jak choćby zabieranie się za opinie w kwestii enduro czy Pike. Porównywanie fulli Treka z cenami 35K, model 29er 160mm najlepszy do ścigania bez zwrócenia uwagi na wzrost i charakter trasy, testowanie Pike'a, który jest tak naprawdę nie sprawny bez tokenów, .... I jeszcze sporo by się znalazło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że popełnia masę błędów, ale jak temu zapobiec przy takiej ilości materiałów? Nikt idwalny nie jest, ale błędy te nie rażą i są zwykle z zakresu wiedzh specjalistycznej. Nie o to mi jednak chodziło. Bardziej o fakt zachowania kultury. Jeżeli ktoś ma 10000 odbiorców, yo musi uważać co mów, bo nawet d4obnostka powoduje falę nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chodzi o sprawę niby wojny między Szajbajkiem a Unitedcyclist to żadnej sprawy nie ma. Jacyś debile nakręcili się na wojenkę, powyzywali w komentarzach, Jacek próbował to załagodzić najpierw w komentach, potem na filmie, to idioci odwrócili kota ogonem i nakręcili sytuację jeszcze bardziej. Po prostu jakieś ludziki nadrabiają krótkiego wyzwiskami i trollowaniem, żałosne stworki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Jak zobaczyłem początek tego:

 

 

to myślałem że będą Szajbajkowi robić wjazd na chatę z maczetami, siekierami, sztachetami itp. Zapowiadało się interesująco :P

Tymczasem dalej grzeczniutko; "pogadajmy", "dogadajmy się", "nieporozumienie", blablabla...

Ja chcę krwi!!! :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Powitoł

Czemu w absurdach? Miłośnicy wagomiarstwa lubią tego typu rozwiązania :)

Osobiście jak zajadę 185mm avida to przejdę na 180 RT75MA shimano właśnie dlatego, że ma mało udziwnień.

Jeśli uda mi się znaleźć tarczę z mniejszą ilością otworów lub pełną to jeszcze lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli uda mi się znaleźć tarczę z mniejszą ilością otworów lub pełną to jeszcze lepiej.

 Poszukaj Magura Marta SL 180mm http://wrower.pl/img/2007_03_1173624139e_3419_magura_marta_gold_2007_zacisk.jpg

:thumbsup:

 

Ten kwiatuszek faktycznie niezly. Choc takie rowery najczesciej sluza do zbierania kurzu albo przejazdzki spokojnie 20km a nie scigania, bo w porownaniu do innych super wylajtowanych elementow ta tarcza jest ekstremalnie wytrzymala :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aligator 180 mm waży mniej, niż tarcza 160mm od shimano. Zwiększenie średnicy tarczy, zwiększa siłę hamowania. 

 

Na aligatorach bez problemu zablokujesz tylne koło, a twierdzenie że taki kwiatuszek, to tylko nadaje się do roweru po bułki jest nie sprawiedliwe. 

 

Tak powycinane tacze powodują, że czyszczą klocki i jak użytkowałem, nie pamiętam aby szczególnie piszczały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SybirVlog

 

"Witajcie kochani. Dziś wam opowiem o smarowaniu kilofa. Z powodu braku WD40 na gościnnym Sybirze użyjemy niedźwiedziego sadła"

:D

 

Co? "Smarowanie kilofa"? To tak się to dziś nazywa? :)

Jak byłem młody to się inaczej mówiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Historia kolegi, jak składał kiedyś zjazdówkę i kupował używane hamulce, to sprzedawca twierdził, że modulacja nie jest potrzebna, bo albo chcesz hamować, albo nie.

Historia kolegi, jak składał kiedyś zjazdówkę i kupował używane hamulce, to sprzedawca twierdził, że modulacja nie jest potrzebna, bo albo chcesz hamować, albo nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu niejaki N.Vouilloz zjeżdżał z zamontowanymi hamplami centilever tłumacząc ów swą przypadłość nieopatrzną chęcią zbyt silnego naciśnięcia klamki hamulcowej.Innymi słowy zależało temu panu na zwalnianiu,a nie zatrzymaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...