Skocz do zawartości

[Kompletny strój kolarski] Gdzie, jak i za ile?


Ombre

Rekomendowane odpowiedzi

Na allegro masz sporo ladnych koszulek BCM Novatexa <100zł, mozna tez dorwac cos unikalnego ja np. znalazlem koszulke Festiny dodawana do drogich zegarkow (producent Biemme) za 99 zł + koszt wysylki. Za druga setke masz spodenki np. R&P Pawlak (polecam, super wygodne) czy Plusa (w nich nie jezdzilem). Pogrzeb na allegro, jesli chodzi o ciuchy jest tam sporo sprawdzonych i tanich sprzedawcow. W stacjonarnych sklepach ceny zabijaja na miejscu, 250 zł za koszulke to standard :035:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

no tak na allegro jest mnóstwo koszulek i spodenek i ogólnie ubrań na rower, ale wydaje mi się że kupowanie odzieży przez net to ryzyko z rozmiarem oczywiście, co do sklepów to przesadzasz troche, koszulki są już ok 70zł na accenta, ja szukam spodenek z wkładką na szelkach i myśle właśnie nad tymi z bikeworld, dobra cena ale nie wiem jak z jakością , jaka jest wkładka?? jeździ ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :D Ja jestem szczęśliwym posiadaczem stroju wprost od firmy BCM Nowatex ;) Zamówiłem w piątek w nocy :P A dzisiaj ( wtorek ) strój już doszedł :P Jest bardzo wygodny :P przejechałem już nim ze 100 kmów :P Polecam naprawdę dobra firma :P za komplet wraz z przesyłką zapłaciłem 232,50 a na allegro bez przesyłki jest za 230 zł :P Pozdross

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ktoś może się wypowiedzieć o jakości wykończeniu i wkładki w spodenkach bcm nowatex? bo się zastanawiam nad tymi csc, w grę wchodzą jeszcze z bikeworld.pl i biemme ... sam nie wiem najlepszą wkładkę mają pewnie biemme ale i cene najwyższa... szukam spodenek na szelkach, najlepiej szelki z siatki,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :D Ja jestem szczęśliwym posiadaczem stroju wprost od firmy BCM Nowatex :) Zamówiłem w piątek w nocy :P A dzisiaj ( wtorek ) strój już doszedł :D Jest bardzo wygodny :D przejechałem już nim ze 100 kmów :P Polecam naprawdę dobra firma :D za komplet wraz z przesyłką zapłaciłem 232,50 a na allegro bez przesyłki jest za 230 zł :D Pozdross

 

 

a tobie jak sie jeździ w spodenkach nowatexu? masz szelki z siatki? nie było problemu z rozmiarem? pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie rozmawiałem z gościem z bcm nowatex, pisał mi na gg że spodenki discovery różnią się od csc materiałem i wkładką, dziwne bo na stronce bcm są takie same opisy zarówno co do jednych jak i drugich, i tu moje pytanie warto dopłacać do discovery? jednak 30zł drogą nie chodzi... czekam na opinie i przepraszam za posta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis stalem sie posiadaczem kompletnego stroju z bikeworld.pl na razie nie testowalem bo wlasnie trwa u nas burza.. ale wygladaja pozadnie jutro zobaczymy czy bylo to warte swojej ceny ;] a 175 zl za koszulke shimano xtr to nie duzo..jak na shimano a jak na koszulke to za to masz 2 z bikeworld.pl pozdro;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam :) Ja jestem szczęśliwym posiadaczem stroju wprost od firmy BCM Nowatex ;) Zamówiłem w piątek w nocy :P A dzisiaj ( wtorek ) strój już doszedł :) Jest bardzo wygodny :P przejechałem już nim ze 100 kmów :P Polecam naprawdę dobra firma :P za komplet wraz z przesyłką zapłaciłem 232,50 a na allegro bez przesyłki jest za 230 zł :D Pozdross

 

CZyli mam rozumieć że na stonie producenta wychodzi taniejh niż na allegro? Ciekaw jestem czym to jest spowodowane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...