Skocz do zawartości

[sklep] Decathlon - odzież i akcesoria sportowe


MikeSkywalker

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie a jak jest z rozmiarami tych podkoszulek? to znaczy jakie są długie i jaka jest długość rękawa? Bo na stronce jest tylko obwód klatki piersiowej a ja jestem dość wysoki i mam dylemat z wyborem rozmiaru

Rozmiar L ma takie wymiary:

Od pachy w dół 43-44cm

Od pachy do pachy 44-45cm

Długość rękawa od pachy do końca 50cm, mierzone od środka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam możecie coś o tych rękawiczkach powiedzieć :http://www.decathlon.pl/rkawiczki-na-rower-720-id_8327115.html. Bo jest na nie promocja, warto za taką kasę wziąć. Wygodne, wytrzymałe? Bo te co mam z Meridy to , się pewnie rozwalą za chwilę. Nie jestem zadowolony z nich, przy palcach się trochę prują i wierzch mechaci. Wiec może warto na promocji zakupić?

 

Ja używam ten model. Jakie wrażenia? Po japońsku: jako-tako. ;) Irytują mnie dwie kwestie - te wkładki żelowe na wysokości śródręcza(?) są tak ukształtowane, że podwijają się na gripach. Do tego brakuje mi frotki na zewnętrznej stronie do ścierania potu, niby jakiś materiał ręcznikopodobny tam jest, ale mało wystarczający. Ogólnie ok, ale z moich poprzednich byłem bardziej zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, zima tuż tuż, a w Decathlonie sporo "okazji cenowych". Czy ma ktoś z Was doświadczenie z bluzą zimową z Decathlonu serii 700?

http://www.decathlon.pl/bluza-na-rower-mska-id_8282711.html

 

Przy zakupie w zestawie ze spodniami bluza kosztuje około 130 PLN + spodnie 108 PLN.

Czy warto wydać 238PLN na takowy zimowy zestaw, jak on się sprawdza zimą?

 

Będę wdzięczny za uwagi i opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyżej wymieniony kask zakupiony. Zobaczymy ile jest wart jak do mnie dotrze. Mam nadzieję że będzie pasował bo nie chciało mi się jechać do sklepu go mierzyć :002:

Do tego zamówiłem również tą koszulkę https://www.decathlon.pl/koszulka-krotki-rkaw-na-rower-mska-mtb-500-czarna-id_8296106.html

mam nadzieję że będzie lepsza od tej najtańszej btwin 300 bo ona jest strasznie lipna jak dla mnie. Przypomina mi dawne pseudo piłkarskie targowe koszulki w których za bajtla latałem po boisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam praktycznie wszystko z ubiegłorocznej  serii 700, skarpetki, spodenki krótkie, długie, rękawki, nogawki, czapkę, rękawiczki, koszulkę krótka, długą. Od początku roku przejechane 8500 km i tylko koszulka z krótkim i długim rękawem  przetrwała. 

Niestety, przekonałem się że nie są to rzeczy do intensywnej jazdy rowerem 

Największym rozczarowaniem okazały się chwalone przez większość spodenki z żelową wkładką. Pomijając fakt że po przejażdżce w upalny dzień śmierdzą nieziemsko, to zwyczajnie prują się na wkładce, przecierają na tyłku i pękają gumki w nogawkach. Niestety tak to wygląda.

Do amatorskiej jazdy ok, do poważnej omijać z daleka by nie narazić się na śmieszność. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety wrzucając nawet po 5 sztuk cena nie spada.

Szkoda, bo miałem chętkę na jeszcze 2 pary, ale teraz kolorowych.

 

Ja dziś kupiłem 2 pary zielonych za 7,5zł :laugh:

Niestety inne kolory były w regularnych cenach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam praktycznie wszystko z ubiegłorocznej  serii 700, skarpetki, spodenki krótkie, długie, rękawki, nogawki, czapkę, rękawiczki, koszulkę krótka, długą. Od początku roku przejechane 8500 km i tylko koszulka z krótkim i długim rękawem  przetrwała. 

Niestety, przekonałem się że nie są to rzeczy do intensywnej jazdy rowerem 

Największym rozczarowaniem okazały się chwalone przez większość spodenki z żelową wkładką. Pomijając fakt że po przejażdżce w upalny dzień śmierdzą nieziemsko, to zwyczajnie prują się na wkładce, przecierają na tyłku i pękają gumki w nogawkach. Niestety tak to wygląda.

Do amatorskiej jazdy ok, do poważnej omijać z daleka by nie narazić się na śmieszność. Pozdrawiam 

 

Ja mam spodenki 520 (z tą samą wkładką), i o ile wkładka jest super to spodenki już raz wymieniałem bo popruły się przy wkładce. A te drugie też już zaczynają się przecierać na tyłku. Po sezonie pewnie będę je reklamował. Następnych już chyba nie kupię w Decathlonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...