Skocz do zawartości

[sklep] Decathlon - odzież i akcesoria sportowe


MikeSkywalker

Rekomendowane odpowiedzi

2,50 zł za parę, także nawet gdyby jakość nie była zadowalająca nie ma co wybrzydzać. Ogólnie to nie każda promocja jest widoczna, trzeba dodawać produkty do koszyka i sprawdzać cenę. Np. przy 3 sztukach i więcej tego samego koloru cena już nie jest tak atrakcyjna. Znaleźliście może coś jeszcze ciekawego oprócz wymienianych dwóch plecaków na poprzednich stronach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już o skarpetach mowa - na pewno są warte więcej niż te niecałe 3/4 złote :) 

 

Nie zliczę ile par już zamówiłem i gdyby nie krzykliwe kolory wziąłbym nieco więcej ale tylko białe z czerwonym paskiem są w miarę neutralne i można w nich pójść do pracy, reszta na rower. 

 

Jeśli chodzi o użytkowanie: na razie sprawdziłem jeżdżąc na krótkich odcinkach ale przy dość wysokich temperaturach i wrażenia są następujące: skarpetki są wygodne, noga się nie poci, nie są krótkimi stopkami tylko powiedzmy średniej długości skarpetkami. Są dość cienkie także na dłuższych dystansach może być gorzej (albo po prostu ja przyzwyczaiłem się do nieco grubszych skarpetek) ale śmiało mogę je polecić  :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocja na koszulki z serii 520, w chwili obecnej tylko jeden kolor, za to wszystkie rozmiary. :)

 

Koszulka 84,99 zł zamiast 169,89 zł

http://www.decathlon.pl/koszulka-krotki-rkaw-na-rower-mska-520-czarno-niebieska-id_8328960.html

 

W zestawie z portkami 204,99 zł zamiast 274,98 zł (sety w innych kolorach po 289,99 zł).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodenki seria 700,po 3.5 miesiącach zaczęło puszczać obszycie wokół  wkładki, ok 2cm. Ktoś miał podobny problem?  Jak to wygląda w perspektywie czasu?  Reklamacja nic mi nie da bo kupiłem na wyprzedaży za 65 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...