Skocz do zawartości

[sklep] Decathlon - odzież i akcesoria sportowe


MikeSkywalker

Rekomendowane odpowiedzi

Crank jest fajny dizajnerski, ale Hexus II ma w sobie łyżki do opon i taki mały drucik zagięty po obu stronach do trzymania łańcucha przy rozpinaniu/zapinaniu/skuwaniu/rozkuwaniu, którego ja używam mega często i za to Topeak ma mega plusa u mnie, że pomyśleli o tak banalnym drobiazgu. Jest też lżejszy o całe 8 gram a pamiętajmy że mając Cranka trzeba jeszcze osobno łyżki do opon podliczyć do wagi.

Wydaje mi się, że Hexus jest mniejszy od Cranka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, chłopaki się ostro rzucili, bo puściłem dwa zamówienia po cztery pary (wychodzi taniej - 2x10zł vs. 30zł), przy drugim to mi pokazało, że to co mam w koszyku już jest wykupione i byłem zmuszony wziąć mniej płacalną ilość dwie pary za 7,48zł. :)

 

Z ciekawości, mieliście problem przy płaceniu kartą? Próbowałem i mi odrzuciło parę razy, a mój bank nie jest na liście dotpay i musiałem tradycyjnym przelewem płacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam przypływ gotówki i będę spodenki kupował te spodenki bo polecacie Aerofit 700  spodobały mi się te zielone. Zauważyłem jeszcze te : http://www.decathlon.pl/spodenki-na-rower-mskie-aerofit-700-czarne-id_8327988.html . Nazwa ta sama cena też, ale opis inny. Czy się pomylili czy to jest to samo jaka różnica jest? Bo te zielone mi się podobają zobaczę czy na żywo też tak fajnie wyglądają, ale te czarne też fajne i też kolorystyka mi się podoba pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

ponownie promocja skarpet

http://www.decathlon.pl/skarpety-na-rower-500-id_8327686.html

 

za 2 pary zapłaciłem 7,48, zaś przy zakupie 2 różnych kolorów po 2 pary z każdego wychodzi 10zł za wszystko, czyli 2,5 zł za parę. 

 

Dzisiaj do promocji dodano również kolor żółty, można dalej szaleć i mieć 4 pary za 10zł. :)

 

Co ciekawe:

http://allegro.pl/skarpety-rowerowe-b-twin-500-roz-36-46-i5370532648.html

znaleźli się już tacy, którzy chcą na tym zarobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem narzeczonej takie spodenki:

http://www.decathlon.pl/spodenki-na-rower-damskie-500-czarno-szare-id_8328678.html

 

Zdecydowaliśmy sie na ten model po lekturze forum, spodnie od serii 500 w górę mają żelowe wkładki, sądziłem więc, że sprawdzą się doskonale. 

Na wczorajszej wycieczce już po kilku kilometrach dziewczę zaczęło narzekać na ocieranie w kroczu przez szwy. Ból się nasilał i po kilkudziesięciu kilometrach stał się nieznośny. Do tego doszedł ból pupy, ale to chyba akurat było nieuniknione, bo i teren dość wymagający pod jej rower. Niemniej problem pozostał (krocze po wycieczce całe czerwone), ona chce wrócić do swoich legginsów bez wkładki, w których jeździło jej się lepiej. Problem w tym, że robimy coraz większe przebiegi, jakoś te 4 litery trzeba amortyzować. Polecacie jakieś spodenki? Czy warto iść w wyższe serie w Decathlonie? Chyba nie, skoro wkładka jest taka sama. Mieliście problem z ocierającymi szwami?

 

A może  ma kupić sobie męską wersję? Z tego co widzę wkładki w męskich wersjach są szersze, zatem i szwy są w innym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, z gaciami tak jak z butami, itp. Nie zawsze przypasują nawet jak wydają się wygodne podczas przymierzania, czasem trzeba niestety przetestować kilka modeli zanim się trafi...

Czy ta wkładka jest niebieska z zaznaczonymi różnymi strefami grubości? Nie jestem pewien czy wkładki żelowe rzeczywiście są od serii 500 czy dopiero 700/900. A druga sprawa, jak już się kupuje takie gatki to warto pokusić się na model na szelkach - zupełnie inny komfort użytkowania. Może się zsuwały w czasie jazdy i to doprowadziło do otarć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...