Skocz do zawartości

[sklep] Decathlon - odzież i akcesoria sportowe


MikeSkywalker

Rekomendowane odpowiedzi

Może troszkę nie w temacie ale nie będę tworzył nowego tematu.

Przymierzam się do zakupu Opon z decathlonu. Znajomy polecił mi opony http://www.decathlon.pl/opona-szosowa-resist3-700x23-id_8171679.html . Według niego te opony powinny wystarczyć na cały sezon(około 8 tys km) i nie ma sensu wydawać większej kasy na rekreacyjną jazdę. 

Czy ktoś miał styczność z tymi oponami ? Jak tak to opłaca się te kupować czy lepiej zainwestować coś lepszego(nie jestem zbyt wymagający )?

 

 

I jeszcze pytanie o rozmiar, w opisie jest ze to opona 700X23C jednak w wyborze jest jakiś rozmiar 23/28-622. Czy ten drugi rozmiar to to samo co 700X23C. Po prostu ja się na tym nie znam i wolę się upewnić . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, mam następujące pytanie - może któryś z Was się orientuje. Czy w sklepie stacjonarnym można uzyskać takie same zniżki na zakup zestawów (20, 30% etc.), co w sklepie internetowym? Przykładowo, żeby zobrazować o co mi chodzi: kupuję koszyki na bidon na decathlon.pl. Jeden kosztuje powiedzmy 40 zł., ale jeśli kupię dwa, to np. zapłacę 60 zł. Podobnie jak tutaj: http://www.decathlon.pl/zestaw-bidon-i-uchwyt-na-bidon-elite-bmc-id_8241796.html

 

Ostatnio byłem w Decu, ale przyznam, że całkowicie nie zwróciłem na to uwagi, a przy sporych zakupach można nieźle przyoszczędzić... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie promocje w internecie się pokrywają z tymi w sklepie stacjonarnym. Na półkach powinny być plakietki informujące o tym. Chociaż warto się upewnić, niektóre ceny czy promocje obowiązują tylko w internecie.

Dobrą opcją jest zamówienie w necie i nawet odbiór osobisty w sklepie, chociaż teraz mają darmową wysyłkę na wszystko więc to niekoniecznie musi się opłacać ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaję sobie sprawę z różnic cenowych, dlatego zawsze wybieram "swój" dec na stronie, jeśli chcę coś kupić stacjonarnie i wówczas pięknie wyświetla mi się cena oraz stan magazynowy danego produktu :). Niemniej jednak, w moim wypadku nie mogę dostać odpowiedniego rozmiaru w sklepie internetowym, który zresztą wydaje się być ostro przewietrzony...

Dziękuję za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

Jeśli powiesz w sklepie stacjonarnym że dany produkt jest taniej na stronie, powinni obniżyć.

jeżeli wyświetla się na stronie "Twojego decathlonu" inaczej nie za bardzo są skłonni na obniżki... Jakoś sklepy internetowe rządzą się innym prawami niż stacjonarne pomimo tej samej marki (mam podobne doświadczenie i z empikiem i siecią sklepów smyk) 

Wojtku - dziękujemy za konstruktywny wpis :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecicie dobrą wiatrówkę na rower z decathlonu ?

Dobrej tam niestety nie znajdziesz. 

Szukaj w innych miejscach, polecanych tu kurtek: pakajak endura,, bcm gamex, perl izumi elite barier jaket, montane velo.

 

Najlepsze opinie zbiera ta ostatnia. Ja mam PI i też jest ok KLIK 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś została dostarczona moja paczka m.in. butami i spodenkami.

http://www.decathlon.pl/buty-na-rower-mskie-btwin-id_8243683.html  

Buty na pierwszy rzut oka lekkie, w ogóle się ich nie czuję , jednak zobaczymy jak będą się sprawdzać podczas jazdy.

 

Zamówiłem także http://www.decathlon.pl/kolarki-na-rower-mskie-id_8052267.html

 

Niestety tu dostałem zamiast tych spodenek jakieś inne kolarki a mianowicie legginsy 3/4. 

Czy ktoś miał podobny problem ? I co należy zrobić , na Podkarpaciu nie ma sklepu Decathlon żeby udać się do niego po zwrot. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

Niestety tu dostałem zamiast tych spodenek jakieś inne kolarki a mianowicie legginsy 3/4. Czy ktoś miał podobny problem ? I co należy zrobić , na Podkarpaciu nie ma sklepu Decathlon żeby udać się do niego po zwrot.


Skoro to wina sklepu i wysłali Ci to co nie trzeba, to skontaktuj się z nimi z prośbą o wymianę na właściwy przedmiot lub podesłanie kuriera by odebrał towar i zwrot kasy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na te chwilę muszę napisać ze sklep Decathlon zachował sie naprawdę pozytywne. Już w czwartek mają dojść nowe spodenki. Ku mojemu zdziwieniu nieprawidłowy produkt mogę zatrzymać.

 

To mój drugi przypadek kiedy doszło do pomyłki w wysyłce i zaskakuje mnie to jak w Polsce sklepy internetowe dbają o dobre imię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No decathlon tutaj jest daleko przed innymi sklepami. Zamawiałem u nich paczkę, miała przyjść po 2 dniach a przyszła po 3 dniach co zbytnio nie robiło mi różnicy. Tego samego dnia dostałem maila z przeprosinami za opóźnienie i 10 zł rabatu na kolejne zakupy. Wielki pozytyw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...