Skocz do zawartości

[zlot] Stallovy Paprykarz 2014 czyli miniZlot Miłośników Wszelakiego Żelastwa


anarchy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team
Nie zna życia, kto nie skakał przez kierownika!

bardzo ładne!

 

A co do procentów - o tym się nie powinno mówić, ale widziałem kilka "małpek" w naszym lesie ;) 

O dziwo - pomagały! Bardzo...

Niestety nie pomagały za wiele, ciepło szybko znikało, we łbie się kręciło, co łatwo przypłacić bliskim spotkaniem z mijanymi ciasno drzewami. 

Nie polecam! No chyba, że na wieczór "po" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

a propos Puszczy, ponad tydzień temu z chłopakami (tymi moimi trzema małymi) "eksplorowaliśmy" piękny, cholernie wąski, gęsto zalesiony i w miarę głęboki wąwóz - piękny materiał na ścieżkę 2015 ;)
...do dziś ledwo ruszam lewą stopą po tym jak ją tam skręciłem ;) Nie w górach, nie w Mocnym Towarzystwie na jakimś Polickim Rzeźniku. Na "niedzielnym spacerze z rodziną"  :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

no Wojciechu Adamie Wacławie IV
toć chyba znam (pomimo pewnej konsternacji "gdzie my k.. jesteśmy") swoje okolice ;)
Pozowali my to fakt, przed Quintropem z jego arkadami w tle, za samą wieżą jest minimalne odkrycie terenu - dwie ścieżki, za nimi teren wzbija się do góry.
A na foto Kazy za drzewami z prawej jest najwidoczniej jakaś rozległa przestrzeń - pole albo łąka (ewentualnie bagno nad bagnami)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Hehe, ale mi nie o foto kazy chodzi. Tu, po zielonej trawce, od razu widać, że to Albion - czyli "represent" na obczyźnie. :)

A ja tylko pytam, czy wyszła i zachowała się jakaś wspólna fota paprykarzowej reprezentacji spod wieży Quistorpa, bo w tym co było już wrzucane, to nigdzie chyba takiej nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaza, u Was ciągle wygląda tak, jakby przynajmniej późne lato było. :no:

 

Mhm, wygląda i owszem, ale jak wyjrzałem na termometr przed wyjazdem to aż się skurczyłem ;)   Był cały jeden stopień(i to Celsjusza!) i kilka niepodziewanych driftów w drodze na wertepy...

 

Co do słitfoci spod Quistorpturm - coś było robione, ale ja po tym podejściu(bom nie podjechał przecie) miałem mroczki w gałkach przez pół godziny więc możecie mi nawet wmówić że "...ale się działo, balanga to mało!" 

 

Filmy - właśnie wrzucam przedostatni na jutubę(ostatni to CAŁKOWITY zapis rzutu ramą, trochę to potrwa), poproszę Naczelnego aby obadał kolejność i zgram to w plejlistę i zapodam tutajże...

 

Zdjęcia - byłoby miło gdybyśmy może podali Stallovy flickr czy inszą Picasę z loginem dla pstrykających aby wrzucili tam wszystkie swe dzieła? 

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Kaza, ino z tymi zdjęciami, jak się obrobię, znajdę chwilę mocy i większych chęci to wrzucić można wszystko na zdychające ostatnio www w rok 2014, dział okiem Kazy i Fazy
Ale założenie flicka czy picassy też nie jest złym pomysłem (założyć picassę?) a hasło tylko "między nami" po wyraźnej prośbie zainteresowanego wrzucaniem foto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

(założyć picassę?)
    :woot:   :thumbsup:  :thanks:

 

Wydaje mi się to całkiem zajefajnym pomysłem, choć jeśli na www będą opublikowane to może nie mam sensu dublować? Z drugiej strony chyba można sobie album ściągnąć jeśli samemu się pikasę posiada - to może być interesująca opcja...

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Ivan, to nie była orgietka tylko "poważny zlot" :)
a pod pojęciem "niezła rura" mieliśmy naprawdę.. rurę hehe

ps: A jeżeli liczysz na jakieś "momenty" to od razu możesz odpuścić sobie i 2015  :devil:
Ja tam nikogo dobijać nie pragnę, ale szydery sobie nie odmówię...... hehehee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

ALE DAŁEM CIAŁA! 

 

Obiecałem w zeszłym roku flimiki, tak? Rzucajcie glinem za brak linek  :blush: 

 

Wszystko tutaj. Kolejność "odwrócona", nie ręczę za poprawność chronologiczną ale ślijcie "poprawki" a zedytuję plejlistę.

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...