Skocz do zawartości

[dyskonty] Lidl, Biedronka, Aldi etc. odzież i akcesoria sportowe.


KolegaMisia

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktos jezdzi w butach do biegania z Lidla? kupilem takie, podeszwa dosc twarda wiec fajna. czuję wiatr więc cos przepuszczają

 

 

pozdrawiam

Ja jeżdżę w takich z jesiennej oferty (rok czy dwa temu) "do biegania w trudnych warunkach". Mają odpowiednio twardą podeszwę, mocno rozbudowany protektor dobrze trzymający pedałów i dają radę przy jakiś +5 i + 30 stopni. Do tego są jaskrawożółte (seledynowe?) co znakomice poprawia widocznośc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam, że kupiłem tego softa. Za 55zł jest genialny! Udało mi się trafić chyba ostatni rozmiar z granatowych. Poszedłem wieczorem po drugi dla dziewczyny i nie było już... Oglądałem softy po 200-300zł i niczym nie odstaje na pierwszy rzut oka. Zobaczymy co wyjdzie w trakcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Do tego są jaskrawożółte (seledynowe?) co znakomice poprawia widocznośc.

W sensie, że oświetlają drogę? :teehee:

 

Tak sobie przypomniałem, jedyny minus jazdy w butach do biegania z lidla jest taki, że na aluminiowych klatkach cholernie skrzypią, piszczą. Czasami to irytuje.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niemieckich Lidlach beda wiec moze u nas rowniez?

Od 7 września "kolekcja" rowerowa w Lidlu. Stojaków niestety brak.

 

W Niemieckich sklepach stojaki sprzedane na pniu (znajomy chciał kupić pierwszego dnia wieczorem), na lidl.de też były wykupione w około 2h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Czy te spodnie rowerowe z softshellem z Lidla za 49zł z oferty od 7.09 będą się nadawać do jazdy w temperaturach np. 7-15 st. C? Z odzieży rowerowej aktualnie mam tylko koszulkę z krótkim rękawem HiMountain (bardzo dobrze się sprawdza na temperatury od około 26 st. w górę), więc chcę trochę zaoszczędzić. Aktualnie jeżdżę w krótkich dżinsowych spodniach, jednak nie wiem, do jakiej temperatury będzie mi się dobrze jeździło. Tym bardziej, że mam problemy z kolanami.
A czy ta bielizna funkcyjna za 50zł jest coś warta? Czy te rękawy tam są odpinane?
Chciałbym też zaznaczyć, żeby uważać przy zwrotach, ponieważ ostatnio się pomylili i chcieli mi wydać 15zł zamiast 20zł. Nie wiem, być może zmieniła się cena. Kupiłem tam spodenki do biegania za kolana z myślą o przeznaczeniu rowerowym. Jednak rozmiar M był zbyt dopasowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielokrotnie było pisane że softshelle z lidla zbyt superowe nie są. Dla porównania, mam softshella magnum (z membraną 10 000) a i tak po praktycznie każdej jeździe (od  ok. 40 minut) trzeba go odwracać na drugą stronę i suszyć. Ale za to jeszcze ani razu nie przemokła. Porównując do lidlowych 2000, będzie sauna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,
Nigdy nie kupowałem ani nie posiadałem typowej odzieży rowerowej.Mam zamiar udać się w poniedziałek do Lidla i kupić tą koszulkę i spodnie rowerowe.Powiedzcie mi czy te spodnie bierze się np rozmiar większe bo np będą zbyt przylegać czy tak zwyczajnie dajmy na to noszę L to biorę L i ma być ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o spodnie, a konkretnie chodzi mi o wkładkę - w tegorocznym rzucie, w gazetce jest napisane że jest wkładka coolmax fresh fx, a na miniaturce jest pokazana niebieska wkładka. Czy kiedykolwiek w lidlowskich spodniach softshell były te wkładki? Ja mam, jak dobrze pamiętam, z przed 2/3 lat i mam szarą wkładkę, która nie dość że jest źle wszyta, płaska, to do tego sztywna, ale jeździć się da. Pytam bo przydałoby się zmienić, ale nie chcę wydawać 50 zł po to, żeby mieć nowe spodnie z tą samą wkładką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy jeśli kupię z Lidla kurtkę softshell, koszulkę z długim rękawem i podkoszulek, to jakie powinny być rozmiary? M, S i S? Czy może M, M i S?

Czy rozmiarówka w Lidlu jest raczej zawyżona czy zaniżona?

 

Co za problem... kup w obu rozmiarach, sprawdzisz a potem oddasz te które nie będą pasować.

 

Z rozmiarami z Lidla bywa różnie... ja mam rozmiar XL i zazwyczaj XL z Lidla mi pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...