Skocz do zawartości

[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego - reaktywacja cz. 17


Puklus

Rekomendowane odpowiedzi

Ile jechaliście za traktorzystą ? Ja kiedyś pod przełęcz Krowiarki jechałem to po 2 km gośc zaczął się wkurzać i zatrzymał się po czym się na mnie wydarł że myślę że mam szpana że dotrzymuje mu kroku, trochę mnie to zdziwiło no ale.

 

 

Pozdrawiam Rolnika z Orawy z żołtego ursusa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po za roboczym standardem w końcu wziąłem się za czyszczenie łańcucha, smarowanie. dostało się również linkom, amortyzatorom... przy okazji udało się wyregulować tylny hamulec i ogólnie poprawiłem mocowanie tylnego koła... możliwe, ze po ostatnim dłubaniu coś minimalnie było nie tak, teraz pięknie kręci i z hamulcami ok... wcześniej chyba było coś minimalnie nie tak... szok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile jechaliście za traktorzystą ? Ja kiedyś pod przełęcz Krowiarki jechałem to po 2 km gośc zaczął się wkurzać i zatrzymał się po czym się na mnie wydarł że myślę że mam szpana że dotrzymuje mu kroku, trochę mnie to zdziwiło no ale.

 

 

Pozdrawiam Rolnika z Orawy z żołtego ursusa.

 ok 7km za nim jechaliśmy, gość raczej nas nie widział bo miał przyczepiony jakiś opryskiwacz i to w pozycji pionowej dzięki czemu "zasysało" nas naprawdę cudnie ;)

pozdr, m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą wróciłem .

 

  • Dystans 148.21 km
  • Czas trwania 7g:52m:21s
  • Średnia prędkość 18.8 km/h
  • Max prędkość 60.3 km/h
  • Kalorie 4524 kcal
  • Łącznie w górę 901 m
  • Łącznie w dół 898 m
  • Kadencja 71 rpm

https://www.endomondo.com/workouts/418776998/5953461

http://connect.garmin.com/modern/activity/605601166

 

A teraz idę odsypiać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj piękny dzień rowerowy. Troszkę ponad 130 km. AVS spokojne, 28,7 km/h, tętno też spokojne. Wiało jak cholera i mimo spokojnego kręcenia urobiłem się. Do połowy jechaliśmy razem z Marcz24, potem już sam walczyłem z silnym wiatrem. Słońce, chłodno - ok. 14 stopni i dzień zaliczony na plus. 

Dzięki Marcin!

 

pozdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem sobie serwis Duroluxa a wieczorkiem bieganie :

 

  • Dystans 11.23 km
  • Czas trwania 59m:37s
  • Śr. tempo 5:18 min/km
  • Maks. tempo 3:26 min/km
  • Kalorie 806 kcal
  • Nawodnienie 0.39L
  • Min wysokość 22 m
  • Max wysokość 131 m
  • Łącznie w górę 54 m
  • Łącznie w dół 170 m

https://www.endomondo.com/workouts/419700757/5953461

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś : 

- po 2,5 tyg pobycie w Polsce, ogólnym niejeżdzeniu, prowadzeniu % trybu życia :D, przytyciu 4 kg ( w 2,5 tyg :/ ) :/ pierwsza jazda 

dystans ok 20,5 km, tak jak zwykle ze sredenia ok 24,5 km/h . Pisze wszystko około bo przy 17 km licznik przestał mierzyć. Działa ale nie mierzy. Moze przez to ze była zaista ulewa. Wieczorem sprawdze co z nim nie tak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...