Skocz do zawartości

[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego - reaktywacja cz. 17


Puklus

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dzisiaj tylko jakieś 10-15km  bo załpałem kapcia, a nie miałem nic na zmiane. Ale i tak wiele się wydarzyło, najpierw kontorla policyjna na trzeźwość - pierwszy raz się z takim czymś spotkałem, potem ulewa no i na koniec kapeć na zjeździe kamienistym. Race Kingy to jednak nie najlepszy pomysł na kamienie i chyba zmienię przynajmniej przód na Karme.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza setka

 
  • DYSTANS103.07 km
  • CZAS TRWANIA5g:07m:50s
  • ŚREDNIA PRĘKOŚĆ20.1 km/h
  • MAX PRĘDKOŚĆ48.9 km/h
  • KALORIE2319 kcal
  • NAWODNIENIE1.63L
  • MIN WYSOKOŚĆ34 m
  • MAX WYSOKOŚĆ223 m
  • ŁĄCZNIE W GÓRĘ439 m
  • ŁĄCZNIE W DÓŁ528 m

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • DYSTANS47.46 km

  • CZAS TRWANIA2g:15m:43s

ŚREDNIA PRĘKOŚĆ21.0 km/h

MAX PRĘDKOŚĆ58.1 km/h - licznik pokazuje 61,47 km/h

KALORIE1856 kcal

NAWODNIENIE2.56L

ŚREDNIE TĘTNO147

MAX TĘTNO187

MIN WYSOKOŚĆ428 m

MAX WYSOKOŚĆ639 m

ŁĄCZNIE W GÓRĘ489 m

ŁĄCZNIE W DÓŁ481 m

POGODAPochmurno i burze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roboczy standard, plus trochę, potem odebranie roweru młodego z serwisu... trochę jazdy i jego pierwsze 500 km na tym rowerze, w nieco ponad 2,5 mc... i powrót... u mnie koło 30 wyszło, u niego dziś jeszcze koło 20 dorzucone....

 

aha w międzyczasie były małe próby bicia naszych v-max... ja niestety na nowych oponach Schwalbe nie wyszedłem powyżej 41,9 km/h, a młody powyżej 31,6 km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dość długim jak dla mnie rozbracie z moim rowerkiem [emoji605] z powodu nawału pracy i czasami nie sprzyjającej aury wczoraj nadszedł czas na zmiany [emoji2] Początek urlopu. Rowery bezpiecznie przewiezione w miejsce wypoczynku. Udało się też pierwszego dnia pojeździć. Wpadło ~35 km wzdłuż polskiego wybrzeża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...