Skocz do zawartości

usuwanie tematow


Rekomendowane odpowiedzi

ps. do tej pory tutaj nie myslalem kategoriami szefostwo-podwladni.

 

od czasu do czasu pojawiaja sie na forum konflikty

 

czasami sa one sztuczne, bo ktos akurat mając zły dzień cos palnął,

a ktos inny zrobił z czegoś takiego problem

 

ale czasami na forum pojawiaja sie tez konfliktowi ludzie

do których nie docierają prośby tłumaczenia i negocjaje na priva,

ludzie którzy koniecznie chcą udowodnić że gdzies mają czyjes zdanie.

administracja forum to cierpliwi ludzie, ale tylko ludzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jestem w sumie pod wrazeniem zachowania naszych Adminów !!!

tematy wróciły Banery zostały zmniejszone lub znikneły a to swiadczy o dojrzałosci i profesjonalizmie , nie wiem ale od tej wtorkowej przygody na tym forum poczułem sie odpowiedzialny za to co sie tutaj dzieje i chociaz nie jestem adminem i nie bede nim nigdy to poprzez zachowanie niektórych osób a w szczegolnosci Twoje- Żbik to forum stało sie moje Dlatego jeszcze raz dziekuje. Ja patrze sie na pewne sprawy z troszke innej perspektywy . latego dla mnie było to ważne ze sprawa z banerami zakończyła sie tak jak sie zakończyła. ...

wiem ze jestesmy tylko ludzmi ale jest w nas piekno , potrafimy być wspaniali , przeciez nikt nam niekaze siedzieći za darmo dzielic sie swoimi doświadczeniami z innymi ludzmi , po co Żbik odradzał mi kupno ramy vision 2003 za 500 pln ? jaki miał w tym interes ? mógł sie nie odezwac albo napisac mam taka kupuj w ciemno ale nie napisał mi ze nie warto i miał racje , po rozmowie w sklepie sprzedawca powiedział sam ze jej nie poleca i dał mi inną nowszą i tańszą ;)

ja wiem ze jesteśmy ludzmi i dlatego mamy prawo do głupot , tym bardziej ze tak w sumie to to co robimy to troszke głupoty (34-latek smigajcy w obcisłych codziennie w okolicach Gliwic wyglada troszku dziwnie) dlatego mimo małych problemów je stem dumny z tego forum i polubiłem Kolobrzeg (Jurasek) chociaz jak tam byłem w lecie 2003 to było 14 st i wiało i lało ale teraz wyobrażam sobie jak tam Jurasek mknie na swoim krosie , albo Ecia na jakimś glazurku błekitku ( cokolwiek to jest) ......

pozdrowienia (w stylu Eci) nostalgiczno-rozczulające....

 

ps jak ktoś tego nie zrozumial to nie szkodzi...... sam nie wiem tak do konca o co mi chodziło....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to po przeczytaniu: " jestem Adminem i mogę..." - nie mam pytan.

 

ps. do tej pory tutaj nie myslalem kategoriami szefostwo-podwladni.

 

Zdecydowanie zgadzam się z Biker'emFG. Uważam, że mod/admin powinien nie robić takich problemów i bez zbędnej dyskusji poprostu zlikwidować baner i przeprosić, ponieważ w ten sposób zyskuje sobie zaufanie i szacunek innych userów stawiając się na tym samym poziomie co oni. Przyznam, że to forum jak i modzi bardzo dużo mnie nauczyli przez prawie rok kiedy tu jestem, lecz kiedy słysze teksty typu: "nikt cie tu na siłe nie trzyma" (jak dla mnie to brzmi: "możesz sobie stąd iść?!") albo "ja jestem modem/adminem i mi wolno" zastanawiam się czy o tym wiedząc rok wcześniej jeszcze raz wybrałbym to forum. Wszystkie zasady panujące tu są jak najbardziej słuszne. Dobrze, że forum nie wygląda jak np. DH-zone i to się chwali zarówno modom, adminom jak i wszystkim użytkownikom. Swoją drogą proponuje wysyłać wszystkim "nowym" zasady pisania tematów na PW, byłoby mniej problemów. Pewnie zaśmiecałoby to forum, więc jeżeli jest taka możliwość to wiadomosci te mogłyby być usuwane po np. tygodniu.

 

Wiem, że to stworzy tylko więcej roboty, ale mógłby także powstać dział do którego trafiałyby wszystkie "usuwane tematy" do wzglądu, a np. po tygodniu byłyby usuwane na stałe.

 

Pokojowo wszystkich pozdrawiam i licze na to, że "grupa trzymająca władze" wszystko przemyśli i się zmobilizuje. :D

 

PS. Jak na razie największym moim uznaniem cieszy się Lookas46, ponieważ po jego wypowiedziach widać, że się nie wywyższa oraz to iż stara się załatwiać sprawy zawsze pokojowo choć nie zawsze jest to takie proste (każdy ma swoją wytrzymałość i mnie też irytują zachowania niektórych użytkowników). Nie chce mówić kogo z "szefostwa" darze najmniejszą sympatią... ;)

 

PS. 2 Właśnie sobie przypomniałem, że mam 2 nieprzepisowe tagi w sygnaturce i nie dostałem jeszcze upomnienia przez PW. Zaraz to zmienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, deschek z tej strony. Myslalem, ze Zbiku zmadrzal, przemyslal i nic nie bede musial pisac, zaczelem nawet stosowac sie do regulaminu, jako i on zaczal ale dzisiaj popisal sie ponownie.

 

Deschek - ostrzeżenia dostajesz za jawne łamanie zasad. Masz na koncie 235 postów, a mimo to ciągle nie używasz [ ], umieszczasz swoje tematy w złych działach... O czymś to świadczy... Albo o Twojej ignorancji do tychże zasad albo o braku inteligencji... O czym to zdecyduj już sam... na pewno nie dostaniesz ostrzeżenia za wypowiedzi w tym temacie (chyba, że obraźliwe). Jeśli jednak znowu popełnisz kolejny duży błąd przy zakładaniu nowego tematu dostaniesz poprostu bana...

 

Chcialem dopowiedziec, ze nie przypominam sobie abym umiescil temat w zlym dziale.

 

ja9ic.th.jpg

 

frytka9hz.th.jpg

 

mail8gi.jpg

 

Jako rzecze kodeks: Lex retro non agit. Ale co Ty mozesz o tym wiedziec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, ale założony 16.06., czyli przed rozpoczęciem niniejszej dyskusji - więc tu jednak deschek ma rację. O ile się zorientowałam, wszystkie tematy po 26.06. założył już zgodnie z Zasadami.

Pozdrówko polemiczne :mellow: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, ale założony 16.06., czyli przed rozpoczęciem niniejszej dyskusji - więc tu jednak deschek ma rację. O ile się zorientowałam, wszystkie tematy po 26.06. założył już zgodnie z Zasadami.

Pozdrówko polemiczne :mellow: .

dziekuje Ci Ecia !!! (bo dyskusja jest -była zarliwa i wzbudzała emocje)

pozdrowienia dla galzurka błękitka

 

PS fakt deshek dostał Bana i teraz mamy nowego deszka z jednym postem a nie maniaka deshka ajesli dostał bana za temat wsczesniejszy ( z przed dyskusji o wielkości banerów) to troszku nie nie fer....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że zaczyna mnie to troszke irytować. Sądze, że deschek i tak już nawet po odbanowaniu nie wróci na nasze forum. Szkoda kolejnego użytkownika. Ja go lubie i właściwie to bronie oraz jak już mówiłem nie spodobało mi się zachowanie Żbik'a, a po jego postach tak jak BikerFG w zasadzie zmieniłem usposobienie. Pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że zaczyna mnie to troszke irytować. Sądze, że deschek i tak już nawet po odbanowaniu nie wróci na nasze forum. Szkoda kolejnego użytkownika. Ja go lubie i właściwie to bronie oraz jak już mówiłem nie spodobało mi się zachowanie Żbik'a, a po jego postach tak jak BikerFG w zasadzie zmieniłem usposobienie. Pzdr!

troche obronie Żbika bo zmniejszył swojego banera potej dyskusji czyli przyjał nasze informacje , stary DESCHEK też ale dostał Bana za stary temat a jak napisała Ecia od dyskusji wszystkie nowe zalożyłjuz zgodnie z zasadami czyli że sie dostosował to w sumie dlaczego dostał BANA ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje, że zaszło nieporozumenie. Ktoś temat odświeżył (po kilkunastu dniach dopisał post) - ktoś inny zaraportował - a jeszcze ktoś kolejny nie spojrzał na datę założenia tematu (bo faktycznie, na pierwszy rzut oka mogło się wydawać, że wątek jest nowy, postów w nim niewiele)...

Myślę, że w tej sytuacji sprawa kwalifikuje się do ponownego rozpatrzenia :) .

Pozdrówko drążące :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BikerFG

w sumie jak deschek nie powroci na forum to trudno, to juz decyzja kogos tam - uwazam niesluszna,

ale jak mu kolano powroci do normy, to bedzie mial duzo do nadrobienia, kolejne km bedzie sie znowu nakrecalo, nie ma to tamto.

powiem tyle, ze jak Grzesiu nie odpuszcza na tym forum to analogicznie tak samo to wyglada na trasie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok Ecia to zostawiam to Tobie jesteś moderatorem to sobie poradzisz bo faktycznie szkoda Deschka bo to fajny gość !!!

a temat był faktycznie stary sprzed 27 .06.06 aże dyskusja była burzliwa i troszku sytacja napieta to ktoś tego nie doczytał i zbanował nam Deschka , ale co tam umarł DESCHEK niech żyje DESZEK!!!

pozdrowienia DESZKU!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, wypowiem się po raz ostatni w tym temacie, gdyż tyczy się on zupełnie czego innego.

 

Deschek dostał bana za jawne łamanie zasad panujących na forum. Temat, który przytacza w wklejonych minaturkach nie był nowym tematem ale także był niezgodny z panującymi tu zasadami. Znalazłem go dziś i dlatego wycofałem kolejne ostrzeżenie i dałem mu bana, gdyż był to już 3 (jeśli nie 4) źle założony temat... Nie będę dodatkowo wspominał o nowym temacie "[rzeczy] ciuchy" założonym w Forum Szosowym... Mamy odrębny dział Odzież Rowerowa (ale jeśli dla Deschka odzież szosowa to co innego niż odzież rowerowa...). Dodatkowo jeden z punktów regulaminu mówi wyraźnie, że:

"PAMIĘTAJ, ŻE NAZWA TEMATU NIE JEST TWOIM "WIDZIMISIE". MA ONA ZA ZADANIE UŁATWIĆ PÓŹNIEJSZE SZUKANIE SZCZEGÓŁOWYCH ZAGADNIEŃ PRZEZ INNYCH UŻYTKOWNIKÓW. SFORMUŁUJ JĄ W SPOSÓB PRZEJRZYSTY I KONKRETNY, ZAWIERAJĄCY W SOBIE KONKRETNĄ RZECZ O KTÓRA PYTASZ :!:"

Jednak co to Deschka obchodzi...

 

na pewno nie cofnę bana, bo wg mnie Deschek zasłużył na niego w 100%. Możliwe, że moim zachowaniem zniechęcę do siebie i Forum niektóre osoby ale tak jak napisałem wcześniej, zaczyna się na Forum za duża samowolka, bałagan i brak poszanowania dla zasad, a tego nie będziemy tolerować. Deschek znalazł sposób, założył nowe konto i mam nadzieję, że od tej pory będzie korzystał z Forum w sposób zgodny z regulaminem i jego zasadami. Mam nadzieję, że to zakończy dyskusję na ten temat.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coz moge dodac, temat zniknie zapewne szybko, tak szybko jak Zbik zrozumie jak sie wydurnił. Konto "deszek" zalozylem wylacznie aby zwrocic uwage na kolejne naduzycia.

 

zaczyna się na Forum za duża samowolka, bałagan i brak poszanowania dla zasad, a tego nie będziemy tolerować

 

Jak mowilem, przyklad idzie z gory.

 

Postapiles bardzo pochopnie banujac mnie i rozumiem, ze glupio to teraz cofnac, kazdy popelnia bledy ale sztuka jest sie uczyc, a z tym widze ciezko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopiero co tu przyszedlem a juz sie zastanawiam czy to dobrze :) malo PIS-u macie w tv jeszcze tutaj musicie "...a teraz pocalujcie nas w kupry"

 

pozdrawiam

 

michal

 

zaraz pewnie powstaną NZF (NiezależneZwiązkiForumowe) , nietórzy jak Deshek przejdą do podziemia i pod pseudonimem Deszek bedą sabotować prace na Forum , bedą na PW wydawać niezależne opinie niezgodne z zasadami (jedynymi słusznymi). co jakiś czas dadzą jakś temat bez ramek pod przybranym nazwiskiem z innego kompa od kolegi....

 

dojdzie do kolejnych Banów , matki bedą płakac a dzieci nie spać w nocy, pewnego ranka sie obudzimy i nie bedzie mozna nic napisac na forum , wszystkie avatary bedą w mundurach , po 22.oo nie bedzie można juz nic napisać .....

 

ale w końcu wszystko skończy sie dobrze spotkamy sie przy OBRADACH OKRąGłEGO FORUM... i dojdzie do pierwszych wolnych wyborów adminów i moderatorów . a przeszłośc odetniemy grubą kreską . No a potem i tak Balcerowicz bedzie musiał odejść!!!

 

to tyle :D

 

z konsipracyjnymi pozdrowieniami

witt2 pseudonim wittII

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz pewnie powstaną NZF (NiezależneZwiązkiForumowe) , nietórzy jak Deshek przejdą do podziemia i pod pseudonimem Deszek bedą sabotować prace na Forum , bedą na PW wydawać niezależne opinie niezgodne z zasadami (jedynymi słusznymi). co jakiś czas dadzą jakś temat bez ramek pod przybranym nazwiskiem z innego kompa od kolegi....

 

 

no wlasnie mam nadzieje ze ta "druga znaczy nasza" strona sie nie zachowa tak jak napisales, w kazdym razie ja juz jestem za stary na taka "dziecinade"

 

poprostu tylko zala patrzec ze stary facet jakim jest Zbik zachowuje sie jak malolat co dostal wladze do lapki i na forum przeznaczonym w gruncie rzeczy na zabawe zachowuje sie jak w prywatnej firmie "...nie podoba sie"

 

to tyle nie zebym mial cos do prywatnych firm, sam mam taka, ani do zbika ale apeluje do waszego moderatorzy i admini rozsadku: troche luzu po pracy i szkole!!

 

pozdrawiam

 

michal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprostu tylko zala patrzec ze stary facet jakim jest Zbik zachowuje sie jak malolat co dostal wladze do lapki i na forum przeznaczonym w gruncie rzeczy na zabawe zachowuje sie jak w prywatnej firmie "...nie podoba sie"

 

Kadargo

 

okazuje sie , że nie wszyscy traktują forum dla zabawy

jest to miejsce gdzie:

1. wielu użytkowników znalazło rozwiązanie swoich technicznych problemów

dzięki czemu nie sa już naciągani przez nieuczciwe lub niefachowe serwisy

2. dzięki opisom zachowań użytkowników poznajemy na obcej skórze niebezpieczeństwa jakie moga wystąpić w czasie zabawy z rowerem

3. porównujemy sprzęty i wymieniamy doświadczenia serwisowania i konserwacji sprzętu

4. bardziej doswiadczeni bikerzy kształtują sposoby zachowań poczatkujących

apele o używanie kasku o jazde bezalkoholowa uswiadamianie jakie niebezpieczeństwa groża w czasie jazdy wśród TIrów

 

itd itd

 

odbywa sie to w miłej i kulturalnej atmosferze

a łatwośc odnajdowania interesujących tematów polega na stosowaniu okreslonych zasad nie tylko zawartych w regulaminie ale również opierających sie na tolerancji innych użytkowników

admini i moderatorzy sa swoistymi sprzątaczami forum

przenoszenie tematów do odpowiednich działów, czyszczenie postów z wulgaryzmów i literówek pilnowanie by zakładane tematy były czytelne dla wyszukiwania pouczamy prosimy informujemy

przeważnie otrzymujemy podziękowania i wszyscy dobrze sie bawią lecz na pewno nie beda tolerowane postawy buntownicze w stosunku do naszych pouczeń nie sprawia nam żadnej radości odpowiadanie w tym temacie było juz kilka sytuacji konfliktowych na forum zakończonych pomyślnie i ten konflikt tak zostaje zakończony administracja forum zrobiła co do niej należało i zamiast jeszcze rozwijac ten problem udajcie sie do innych tematów i bawcie sie dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieje, że "Deszek" będzie tu tak jak kiedyś stałym gościem. Dziwni mnie tylko jedno, że dostał ostrzeżenie za założenie tematu dotyczącego ciuchów szosowych w dziale szosowym, a jak ludzie zakładali tematy dotyczące ram (nie chce wymieniać nicków, ale byli to doświadczeni użytkownicy) w dziale grawitacyjnym to było dobrze. Pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto Ci powiedział, że Deschek dostał ostrzeżenie za temat "[rzecz] ciuchy"?

Odnośnie Twoich "zarzutów" o tematy w dziale Forum Grawitacyjne to polecam ten topic --> http://forumrowerowe.jgc.pl/Zbedne-dzialy-t16267.html. Własnie dlatego zniknął ten dział. Forum Szosowe także najprawdopodobniej zniknie z tego samego powodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zakończył tą dyskusję, bo do niczego nie dojdziemy. Zapomnijmy o kłótniach i zachowujmy się jak wcześniej. Gdy przyszedłem na to forum ponad rok temu była tu super atmosfera - i niech tak zostanie.

 

Admini i moderatorzy wkładają wiele trudu w porządkowanie tego forum. Nie mówię, że są nieomylni - ale to tylko ludzie. Ale jakbym wchodził powiedzmy raz dziennie na forum, widział 11 stron nowych postów i w co trzecim poprawiał błąd to myślę, że miałbym prawo być zły na tych co nie czytają regulaminu. Jak widzicie Żbik zmienił obrazek w podpisie. Koniec kłótni.

 

Pozdrówko rozjemcze :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BikerFG

mnie juz nic nie zdziwi w tym kraju.

ludzie wiecej luzu.

jezeli nikt nikogo nie obraza itp. to nie rozumiem czemu sie go banuje, wielkie mi lamanie zasad, z ktorymi widocznie jest cos nie tak, jezeli jakis czas temu co temat to byl ten sam text (nie na temat) pisany najczesciej przez Ecie.

troche nowych forumowiczow sie przez to zrazilo.

dziwie sie, ze to "wladzy" nie dalo nic do myslenia.

mialem sie juz w tym nie wypowiadac, ale normalnie niektore wpisy tylko prowokuja, zeby cos dopisac.

likwidacja dzialu szosowego co da ? zrobicie komus na zlosc ? to rzeczywiscie nie bedziecie mieli juz komu pisac "nikt cie tu nie trzyma", bo poprostu ludzie sobie bede spokojnie pisali na innym forum i beda mieli to najzwyczajniej w dupie.

wydaje mi sie, ze wystarczajaco duzo problemow i nerwow traci sie w pracy, szkole, czy obserwujac to co sie generalnie dzieje na okolo...

brakuje jeszcze tego, zeby na forum rowerowym udowadniac sobie kto co moze, a co nie.

jasne, ze zasady musza jakies byc, ale na pewno nie bede powaznie traktowal kogos, kto uwaza "ja moge, a ty nie, bo ja jestem kims", bo dla mnie to wlasnie swiadczy zupelnie o czyms innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...