Skocz do zawartości

[siodło] Za wąskie pręty


Jakub85

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Kupiłem sobie następujące siodło: http://www.allegro.pl/item110481051_super_...lko_author.html Niestety cała radość z zakupu przeszła gdy chciałem je zamontować. Otóż pręty są zbyt wąskie i nie pasuje jarzemko. Nie jest to na 100% wina sztycy bo sprawdzałem dwie sztyce na starym siodełku i wszystko jest ok. To na 100% wina prętów. Czy to normalne w nowych siodełkach? Powinienem rozgiąć je i zamontować jarzmo na siłe? Czy może reklamować od razu? Boję się, że po rozgięciu staną sie luźne i będzie bujać. Doradźcie proszę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Pozwolicie, że się podepnę pod temat ;).

Właśnie miałem zakładać nowy temat dotyczący prętów w siodełkach.

Jak to jest z rozstawem tych prętów? Czy wszystkie siodła mają standardową odległość między tymi prętami

i czy wszystkie sztyce mają jarzemka również ze standardowymi otworami na te pręty?

Pytam, bo chcę kupić sobie siodło i założyć je na sztycę, którą mam teraz, ale wymienię, kiedy tylko uzbieram trochę pieniędzy. Stąd nie chciałbym, aby doszło do tego, że siodło później nie będzie pasowało do nowej sztycy albo nie daj Boże nie będzie pasować do sztycy, którą mam obecnie.

Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...