Skocz do zawartości

[amortyzator] SR Suntour XCR-LO - opinie


guit

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Od 4 miesięcy jestem posiadaczem Suntour'a XCR LO. Używam go do XC. Po kilkuset zrobionych na nim kilometrach nie zauważyłem pogorszenia się jego pracy. Anoda czarna oczywiście powoli się wyciera. Konserwowany regularnie brunoxem. Przeczytałem cały temat, chcąc się dowiedzieć o nim jak najwięcej. Z opinii co niektórych osób amorek ten nadaje się do hardkorowej jazdy (kilkumetrowe dropy, kilkumetrowe loty, zderzenia przy 40km/h z maluchem i takie tam podobne zabawy). Z początku z przymrużeniem oka patrzyłem na tego typu posty ale jak się okazało tak jak wielu autorów postów byłem niedowiarkiem. Po obejrzeniu poniższego filmiku stwierdzam, że to wszystko jest jednak prawdą. XCR rulez!

 

http://www.youtube.com/watch?v=88KsXs1uUUo

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby XCR sobie ot tak pekl, to trzeba latac jak worek ziemniakow, bo ta hopeczka to taka jakie sie zdarzaja w XC (wielkszy korzen:|) i XCR to spokojnie wytrzymuje.

 

Sam nie wiem czy wrocic do XCR, czy isc w uzywke Raidona (swoja droga, kazdy AIR ma 80, 100 ,120?) albo Epicona.

 

Praca XCR-a przy 80kg, jest taka sobie, i ciezko na nim zjechac nawet lekki odcinek w lasku po korzeniach. Na asfalt (z blokada), na kostke (tez), na lesna sciezke (bez), sie nadaje w miare, ale nic ponad to. (moze duzo wymagam bo Sigma to troche inne dzialanie jednak)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...