Skocz do zawartości

[rower] Canyon Yellowstone 4.9 vs Giant Talon 1 29er


kubasias

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ten sam dylemat co OP, ale trochę inne warunki brzegowe:

 

Ważę 93kg, mam 177cm wzrostu, noga 85cm (około).

 

Cena zakupu obydwu rowerów jest w moim przypadku dokładnie taka sama i wynosi 3.2K

Jest to poza budżetem jaki przeznaczyłem na ten cel, więc jakiekolwiek dopłaty wyższych modeli nie wchodzą w grę.

 

Giants też będę kupował zdalnie, bo go nie ma w sklepach. Przymierzałem się do 27.5" w rozmiarze M. Było ok.

 

Czy schodząc półkę niżej dużo stracę?

To mój pierwszy rower od 15 lat. Nigdy nie jeździłem na niczym przyzwoitym dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canyon Yellowstone 4.9 to bardzo przyzwoity rower z amorkiem powietrznym. W stosunku do Talona zbytnio nie odstawał. Mnie na Grand Canyon i kołach 29" się naprawdę fajnie jeździ, rower pewnie się prowadzi ale pozostaje zwrotny (yellowstone ma taką samą geometrię). Zmierz dobrze przekrok, bo jesteś na granicy rozmiarów. Jeśli faktycznie noga to 85 cm to śmiało rozmiar M. Ja mam 180 cm i nogę 83 i Mka jest w sam raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Panowie doradźcie...brać Grand canyona 5.9 czy rometa ramblera 3.0. Mam już mętlik w głowie, myślę od 3 tygodni i pustka w głowie, rometa mogę mieć za 3100 zł, ale nie jestem przekonany co do marki, natomiast GC 5.9 podoba mi się wizualnie i sprzętowo. Pomóżcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Kubasias możesz podpowiedzieć ile czasu czekales na zwrot kasy od canyona po rezygnacji? Niestety zamówiłem gc 5.9 i już zmieniają termin dostawy poraz drugi.Jakaś kpina.Moja cierpliwość dobiegła końca.Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...