Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego XXera ... gdziekolwiek byle wewnątrz


Rekomendowane odpowiedzi

ile widzisz roveruw?

po pierwsze primo:  jak jusz, to   roveroof

po drugie primo czyli sekundo: cała rodzina liczyła, każdy po kilka razy (żona najwięcej, bo jest po mat-fizie) i wyszło

8 sztook

ale mniejsza z rowerami bo tu są ważniejsze rzeczy, jak np:

kompesor stanleya, jaki model? bo też będę kupował

mieszadło budowlane : faktycznie niezłe zamieszanie

stroik świąteczny: wygląda pięknie z każdej strony

(bardzo)stara waga: wiadomo - do ważenia sprzętu: podkładki, śrubki, obejmy, gripy, korki, kapsel sterów, siodełko itp

torby bazarowe: no bo w końcu właściciel to porządny zbieracz, a nie jak jakiś Edi z wózkiem po dzielni

 

accent_biala.jpg

w bukłaku wozisz sok jabłkowy? czy na żywca bez popity?

 

po trzecie primo czyli tercjo:

 

 

jeśli chodzi o stand

szat-sun

Edytowane przez drchlubicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SAM_4933_zpsquckly3g.jpg

 

Widząc jedno z powyższych zdjęć, z czystą ścianą, ułożonymi od grawitacji medalami i jakąś nartą służącą za wieszak poczułem natchnienie. 

Wyjąłem aparat i nacisnąłem spust migawki. 
Jestem świadom tego że choć się staram to te zdjęcia zawsze będą w jakiś sposób poprawne ale mam nadzieję że się spodoba  :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oparta kierownica to chyba 800-ka + , a może to gięta sztanga z siłowni.. hę?

Gacie i skary na kierownicy, to widać że na potrzebę chwili, że na szybko zawieszone, (tuż po wciśnięciu spustu migawki),

no cóż miejmy nadzieję że chociaż wyprane.

Piękna kolekcja pudełeczek po lekarstwach, skłania do wytężenia wzroku i wyobraźni, czy one wiszą, czy może coś na nich stoi,

widzę że zasmakowałeś w  Cerutin, to również mój ulubiony :thumbsup:

Plastikowa kuweta malarska wskazuje, na dopiero co skończony remont, nie chciałem nic mówić, ale futryna Ci trochę krzywo wyszła, ale się nie łam, najważniejsze że drzwi pasują

a w ogóle, jak to możliwe że Ty masz na imię Karol ? łotafak :o ?!!!    od zawsze i na zawsze myślałem że Mike

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...