Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego XXera ... gdziekolwiek byle wewnątrz


Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze jakoś tak podskórnie czułem, że rowery KTM na podzespołach XT i kołach DT nadają się idealnie do wieszania ziemniaków.
[czemu nie cukinii?]
Środowisko ładne, jest węgiel. A tak apropo to rower też czasem nie węgiel?

Ale tak, jak zauważył obywatel krzych0 z miasta stołecznego, to mam wrażenie, że przez zdjęcie przeszedł jakiś sztuczny filtr. Tego typu fotografie znacznie lepiej wyglądają, jeśli jako filtru użyje się brudnej szmaty albo zatłuszczonego woreczka foliowego po kaszance. Ostatecznie można też użyć pończochy zajumanej od teściowej, ale obawiam się, że nie przepuści to dostatecznej ilości światła na doświetlenie błony światłoczułej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cukinii w monopolowym nie było, zresztą frytki z cukinii to mi tak średnio podchodzą, zgagę mam po nich pierońską.

Co do węgla, to tak, węgiel ten KTM, strugałem go z dwutonowego kawałka, dwa lata mi zeszło, a efekty widać. No a że go ciągnie do rodziny, to lubi w piwnicy przesiadywać.

Ale że chodzą słuchy, że KTMy to drewno, podobnie jak Rasiak (ponoć rodzina), to i w to środowisko go ciągnie - zdjęcie poniżej. 

 

A co do filtrów - teściowej brak, więc i pończochy nie mam. Za to mam sąsiadkę, nie młodą już, pończochy u niej nie widziałem, ale patrząc na brak męża, dzieci, charakter i urodę podejrzewam, że błonę to ona posiada. Może pożyczy, to następne zdjęcie naświetlę na niej. 

 

szop.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Ja-Cię, ile drzewna!  :woot: 
____________________________

 

Zapraszam osobiście na degustację ("załącznik" też się skołuje ) , a i na drogę powrotną pełny słoiczek się znajdzie.


Poprzedniego lata kręciłem przez Twoje rewiry. Kto wie, może i w tym roku się zdarzy. Na wszelki wypadek zostaw jeden słoiczek. :) 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elkaziorro z każdym zdjęciem coraz lepiej. Widać nie myliłem się co do zimy, bo i drewna od..., dużo znaczy, i łopata do śniegu w pogotowiu. Mam tylko nadzieję że te opony maści wszelakiej to nie na opał przeznaczone :)

Edytowane przez krzych0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze swoimi zdjęciami w innych tematach bywam, ale że tam aż takiego poziomu nie ma, to postanowiłem spróbować i tu. Wiem, że wiele mi brakuje to najlepszych z tego wątku, ale obiecuję, że będę się starał.

Ja z gór generalnie jestem, to i zima u mnie długo potrafi być, stąd takie zapasy opału. Poza tym ostatniej jesieni baba sprzedająca buraki na rynku powiedziała, że w 2016 lata nie będzie, to wolałem się zabezpieczyć. 

A opon nie palę. Będą założone do samochodu, ale póki co na zakup owego mnie nie stać, choć już co nieco kasy na wymarzonego wartburga mam i myślę, że tak za 7 lat zrobię z nich pożytek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gtb, te franie z tego co widzę nie stoją tam bez powodu, wg mnie jest to przydomowa bimbrownia :D są dwie beczułki są rurki korba też jest, w tej piwnicy na pewno jest pędzone, a firanka w celach zakamuflowania podziemnego interesu, romek zaś jest pojazdem zaopatrzeniowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...