Skocz do zawartości

[pulsmoter] Donnay


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

Widocznie trafił Ci się jakiś walnięty egzemplarz ;) Donnay to to samo co Sigma PC1600 :) , mój bedzie miał dwa lata wkrótce i nic się nie działo, poza raz wymienianymi bateriami. Porównywałem tętno z niego z odczytami z Sigm Fit Watch, PC1600 :D -czyli Donnay w lepszej obudowie, a także miałem testy na Polarze Protrainer XT i na podstawie tego moge powiedzieć że mój egzemplarz raczej nie przekłamuje ;) Myślałem nad zmianą na nową Sigmę Onyx, ale jak patrzę jak ludziom gubi sygnał, blokuje się, nie łapie na mokro nawet to podziękuje i może kiedyś dostanę Polara :) Mój działa nawet na sucho i z luźnawą opaską. Widocznie trafił mi się cudowny egzemplarz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie mam kasy na polara więc zostałem zmuszony do zakupu jakiejś prostej sigmy bo po co mi pulsometr, który podaje fałszywy odczyt (konkretnie zawyżony), może kiedyś się dorobię ;) Widać taki mi się trafił ale uwaga na Donnaya :)

 

PS: Mój też działał (jeżeli go złożę to nadal działać będzie^^) nawet na sucho z luźną opaską, w deszczu, błocie i na mrozie ;) Tylko odczyt podawał mijając się z rzeczywistością :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narobiliście mi smaku na to "cudo" :) ale niestety po wejściu na allegro, nie znalazłem ani jednej aukcji z tym urządzeniem. Wie ktoś czy można go gdzieś kupić? Czy po dłuższym czasie użytkowania nadal uważacie, że jest godny polecenia? Przeczytałem cały temat i widzę, że raczej dobre opinie chodzą o tym Donnay'u.

Heavy_puchatek jest pierwszym, który się wyłamał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielę się swoją wiedzą uzyskaną od pewnego sprzedawcy na allegro, który jeszcze niedawno oferował kilka sztuk tego pulsometru. Na wysłanego przeze mnie maila, w którym pytałem się o to, czy jeszcze kiedyś będzie miał na allegro wystawioną aukcję z Donnayem, odpowiedział, iż on już ich nie posiada, nie będzie w posiadaniu i nikt nie będzie ich sprzedawał, gdyż ich produkcja się zakończyła. W tej chwili na allegro jest kilkanaście sztuk Donnay'a z jakimiś brakami (brak podświetlenia, dźwięku, itd...) Na niemieckim ebayu również jest sporo tych pulsometrów, no ale nie każdy ma możliwość ściągnięcia ich stamtąd. Przykra to wiadomość, no ale cóż :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 lata później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...