Skocz do zawartości

[dyskonty] Lidl, Biedronka, Aldi etc. oferta rowerowa 2014 cz.1


Rekomendowane odpowiedzi

Spodenki bardzo prześwitujące, jak ktoś ma nieogolone nogi to kiepsko to wygląda, wkładka kiepsko leży, przymierzałem w sklepie :-P

Koszulka niezła, dobrze leży.

Okulary bardzo fajne, sam nie brałem bo już mam, a wydatki trzeba ograniczyć.

Rękawiczki kiepskie. Faktycznie wymiana szkieł nie najlepsza, ale można to przeboleć. Szkła po założeniu siedzą solidnie.

Kask fajny ale nie pasuje na moją głowę, cisnął mnie w boki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Białystok, lidl przy galerii białej. Tłumów nie było ale na wszelki wypadek czekaliśmy z kolegą o 7.50. Koszulki duży wybór tak samo spodenki i kaski(mowa o męskich bo na damskie ciuchy to był szok, wszytko latało jak by tajfun tam chodził).

Są buty SPD ale jak ktoś ma rozmiar 42-42,5 to mogą być za duże lekko przynajmniej w moim odczuciu.

Wziąłem kask M/L(są tylko czerwone i niebieskie większe rozmiary to inne kolory) i koszulkę (dla mnie zamek pasuje jak i krój, oczywiście patrzeć na rozmiarówkę).

 

Patrzyliśmy stojaki to było dużo, co do okularów fajne ale tak jakby każde za duże albo trzeba mieć owalną głowę bo przy oczach dużo odstaje oprawka albo szkła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja czekałem przed sklepem dosyć długo, ale nie opłacało mi się wracać do domu i jechać za 30 minut (cóż - taka dziś była zaleta nocnej zmiany). Na parkingu pusto, ale na 15 minut przed otwarciem zaczęło luda ściągać. Przy otwarciu nie było masy, ale jakimś cudem się zleźli i trochę tłoczno było.

Wyrwałem 2 rozmiarówki spodenek i koszulek rowerowych, później 2 pary okularów i dawaj do przymierzalni - oczywiście na mrożonki :0)

Okularki odłożyłem, ale później gdy tłum już się przerzedził to wziąłem jednak. Mam nadzieję, że mnie luba nie ubije, bo wynegocjowałem only zestaw ubraniowy, a trzeba mi jeszcze jakąś termo kupić w najbliższym czasie.

Po mierzeniu w sklepie, bez doradców wziąłem spodenki i koszulkę - kolor czarny - co do rozmiaru to żona doradzi kiedy wróci z pracy.

Okulary - białe - mam nadzieję że nie są porysowane, ale wygodne nawet i również żona doradzi. (ale patrząc na "słit" fotki, to chyba czarne oprawki wyglądały lepszy na mojej facjacie)

 

Stojaki przykuły uwagę, ale niestety nie miałem tyle możliwości, a ilość jaka była w sklepie - coś około 6 lub nieco więcej - na 100% mniej niż 10 sztuk i....były.

Doradzałem jakieś Pani, co była zainteresowana butami do biegania i mam nadzieję, że będzie z nich zadowolona :) (a uprzedzałem, że się nie znam, nie biegam itp.)

 

Mam nadzieję, że kolekcja posiadanych rzeczy związanych z rowerem się będzie powiększać i szkoda tego stojaka - ale cóż - może kiedyś się uda wyrwać taki wynalazek.

 

Oby zakupy każdego z Nas były trafne i aby Każdy był zadowolony - tego Wszystkim i Sobie życzę...

 

Podsumowanie:

Ciuchy obściślaki - zainteresowanie duże

Okulary - ostały się ino resztki - czyli może sztuka

Ciuchy pozostałe - zainteresowanie duże, ale chyba coś zostało

Skarpetki - nie ruszone praktycznie, albo dużo na sklepie

Wkładki do butów - patrz wyżej

Stojaki serwisowe - były obecne - pewnie handlarze jeszcze dojadą

buty do biegania - nie interesowało mnie to - ale kosz był wypełniony

Lampki - były, ale ludzie brali

SPD nie stwierdzono lub poszły expresowo - nie wiem, bo spd nie posiadam

Kaski - jak zwykle - Ogromne zainteresowanie

 

Chyba tyle z relacji - jak dam radę to podjadę później i zobaczę co jest, co poszło.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Byłem dzisiaj o u 7:30 w lidlu przy Hynka w Wawie. Ludzi sporo, ale nie było dramatu. Stojaków nie widziałem, buty tandeta jak dla mnie totalna, koszulki i spodnie nawet nie paczyłem. Kask świetny! Wygodny, jednak były tylko biało-szare. Wydaje mi się, że mało gąbki w środku, ale nie mam jakiegoś szczególnego porównania. Do tego było już ich mało więc podjerzewam, że o tej porze już ich nie ma :P Rękawiczki chyba ok nie wiem nie znam się, póki co pasują. Za to okulary dla mnie mega wygodne. Wziąłem białe matowe http://www.lidl.pl/catalogmedia/pl/article/89199/89199_03_f.jpg Rzeczywiście sposób wymiany szkieł słaby, na początku myślałem, że je połamałem :P Ale fajny futerał, ogólnie całość na 5- w tej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarłem na otwarcie LIdla w którym miały być Buty SPD (w drugim niedaleko pomimo info z plakatu butów brak). Faktycznie były, ale mimo to, że byłem pierwszy... nie było srebrnych w moim rozmiarze a tylko te czerwone (jak neon). Okazało się, że mój rozmiar 45 to jednak nie taki mój, buty zdecydowanie za małe mimo, że wszystkie inne włącznie z butami do biegania z Lidla mam 45. Buty może i się sprawdzają wg opinii z innych krajów, ale wyglądają tandetnie... Mimo to za tą cenę i gdyby na mnie pasowały no i srebrne były to bym wziął. Były dość wygodne.

Aha, kaski były...4. Trochę mało jak na cały sklep. Zniknęły w 30 sekund. Pompki i cała reszta drobnicy leżała spokojnie, babki walczyły o ciuchy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ochotę kupić kask, bo dużo ładniejszy niż te z poprzednich edycji, ale niestety m/l cisnął mnie w boki. L/xl był zaś strasznie szeroki (ta skorupa taka wielka).

Z dostępnością tak samo jak u reszty, czerwone m/l, xl tylko szare.

Rękawiczki ok, ale mogłybybyć ciut dłuższe na nadgarstku.

Ach te kobitki szarpiące się o buty i ciuuchy, widok bezcenny:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Krakowie na Os. Strusia w Lidlu ok 10 było jeszcze dużo spodenek i koszulek. Butów też kilka par jeszcze zostało. Chyba ostry deszcz powstrzymał lud przed wylaniem się z ich pieczar. Butty tylko do rozmiaru 45, więc zmierzyłem wkładkę - ok 29,5 cm, wiec na mnie zdecydowanie za małe (nawet nie przymierzałem). Wkładki do butów sportowych w podobnym rozmiarze. Nie są to jednak takie miękkie składki z elementami żelowymi od spody, tylko usztywniane jakimś tworzywem (ala "kewlar").

Spodenki nie posiadają silikonowych pasków, ale takie nieuciskające ściągacze. Z przody natomiast mają niski stan, który (moim zdaniem) będzie wygodny przy załatwianiu "jedyneczki" w trasie ;) Szelki z siateczki (białej) z tyłu sięgają prawie pod samą szyję, ale wydają się bardzo przewiewne. Wziąłem dwa rozmiary (L i XL), bo nie byłem pewny, który mi podpasuje, a można oddać do 7 dni z paragonem i ew. kartą, którą płaciło się. L-ka do zwrotu, bo za bardzo napięte w pionie (mam 192 wzrostu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tychy, Jaśkowicka ok 7:15 - przyjechałem nastawiony na zakup lampek do roweru, bo za 30 zł nic lepszego nie dostanie się na rynku. Spokojnym krokiem podszedłem do rowerowych koszyków i jak brałem 2 komplety to zostały jeszcze tylko 2 (jeden biały, jeden czarny) - widziałem parę osób z zestawami w ręku udających się w kierunku kasy. Wieczorem cykne fotki i wrzucę do działu akcesoria rowerowe / lampki - i zobaczycie jak to świeci. W kolejnych krokach skierowałem swoja uwagę na koszulki rowerowe, te po 44 zł - osobiście nie przypadły mi do gustu, materiał jak w koszulkach np. z decathlonu ale ten zamek jakiś taki dziwny, sztywny - zainteresowanie tym towarem słabe, podobnie jak spodenkami. Następnie myk i jestem przy kaskach - było ok 4-5 sztuk, porwałem szaro-czarny w rozmiarze L/XL(bez przymiarki,najwyżej dam ojcu, a jak jemu nie będzie pasował to oddam, ew. wrzucę tutaj ogłoszenie gdyby było zainteresowanie - oczywiście po cenie zakupu + ew. przesyłka), bo ludzie już zaczeli je pakować do koszyków. Szałem jak zwykle były rzeczy "biegowe" - tam podobnie jak ktoś wspominał po kilka par do koszyka i wio na mrożonki, a z racji tego że jechałem do pracy to również tam wstąpiłem po jogurcik....powiem Wam że takiego gwaru telefonicznego jak tam to chyba nigdy nie słyszałem, maklerzy na giełdzie zachowują się znacznie ciszej niż te "stare baby" bo to one swoim piskliwym głosem niczym przekupki na targu  :

 

- Martaaaa - jaki ten rozmiar chciałaś ?

-odp.

- Nie ma w takim kolorze..., jest taki i taki, ale to pomyśl i daj mi jeszcze Bartka do telefonu

- Bartek - który kolor spodene ?

- odp.

- Są !!!! (niczym Gołąbek w filmie "Pieniądze to nie wszystko jak złapał zasięg w telefonie) Mam, to lece do kasy...nie, momento, Marta już wie czy chce te szczewiki do biegania ?

- ...

 

Teraz żałuję że nie zwróciłem uwagi na stojaki serwisowe - bo mogłby się w przyszłosci przydać, jak będę wracał z pracy to wstąpie, może jeszcze coś zostanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro jeszcze będzie towar? Udało mi się dorwać spodenki, ale bydło nakradło koszulki i nie było jak już przyszłem.

 

Hehehe, myślę że odpowiedź na Twoje pytanie znajduje się w Twojej odpowiedzi ^_^  Patrząc na to co się dziś działo i czytając te komentarze - wątpie, ale to pewno zależy od sklepu, chociaż już parę osób pisało że koszulka ma sztywny zamek (w tym i ja - ale to musisz sam ocenić) to może będą zwroty i pojawią się na półkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Skoro "bydło" ukradło to jednocześnie powinni ich wyłapać dać mandat, a towar skradziony z powrotem na sklep.

Natomiast jeśli piszesz o Klientach takich samych jak ty, którzy po prostu Cię ubiegli, to po pierwsze nie nazywaj w ten sposób nikogo bo go obrażasz. Po drugie, nie, nie będzie już ich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też chciałem napisać,zę kolega piszący bydło o osobach, które go ubiegły jest nei fer. Mogę to samo napisać o nim - pracuję od 7 do 15 i co mam pisać że on też jest bydło bo nie pracuje rano i może mi coś wykupić w sklepie ?


Swoja drogą rok temnu jesienia był 2 rzut ubrań rowerowych za pól ceny , wieć zapewne coś im gdzieś zostaje i wraca potem na wyprzedaży.

Samz astanawiam się nad ksozulką ,a le mozelepiej popolować na promocje i przeceny w decatlonie czy rowerowych- ceny mogą być podobne a ciuchy lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się zaczęły po Lidlowe wyprzedaże na Allegro:

http://allegro.pl/zestaw-do-czyszczenia-lancuchow-crivit-plyn-olej-i4279814979.html 32,90 zł zamiast 24,99 zł

http://allegro.pl/zestaw-narzedzi-z-torebka-podsiodlowa-crivit-hit-i4281887899.html 39,99 zł zamiast 22,90 zł - były ostatnio

http://allegro.pl/kask-rowerowy-crivit-inmold-rozmiar-l-xl-cratoni-i4236627648.html 79 zł zamiast 49 zł - były ostatnio

http://allegro.pl/buty-sportowe-do-biegania-crivit-rozmiar-44-i4232318907.html 119 zł zamiast 75 zł - były niedawno

 

... i wiele wiele innych. Wstyd mi za tych przedsiębiorczych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro "bydło" ukradło to jednocześnie powinni ich wyłapać dać mandat, a towar skradziony z powrotem na sklep.

Natomiast jeśli piszesz o Klientach takich samych jak ty, którzy po prostu Cię ubiegli, to po pierwsze nie nazywaj w ten sposób nikogo bo go obrażasz. Po drugie, nie, nie będzie już ich.

 

Kolega pewnie "tylko cytował" prof. Bartoszewskiego ;) Dobrze, że nie zaproponował "dożynania watahy" :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odchodząc delikatnie od tematu - na aukcji alledrogo z Lidlową maszynką do czyszczenia łańcucha taki tekst: "ABY CIESZYĆ SIĘ BEZPROBLEMOWĄ JAZDĄ CZYŚĆ I SMARUJ ŁAŃCUCH 3 RAZY NA SEZON" omg :wallbash: Widać, że sprzedaje w pełni profesjonalny sklep rowerowy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lidl w Pile - stan na godzinę 12:30:

 

- stojaków zostało 7 sztuk

- kasków chyba z 10 sztuk i praltycznie wszystko w rozmiarze L/XL

- rękawiczek chyba z pierdylion sztuk

- koszulek i innych ciuchów też pełno zostało

- przyrządy do czyszczenia łancucha kilkanaście sztuk

- pompek kilkanaście sztuk

 

Lampek już nie było, a butów chyba w ogóle nie mieli.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdański Lidl na Sadowej - buty w praktycznie kazdym rozmiarze niestety w kolor można nie trafić, rekawiczki w duzych rozmiarach i 3 rozpakowane kaski. Koszulek, lampek i machin do łańcucha całkiem sporo.

 

Wysłane z mojego Monster X5 przy użyciu Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...