Skocz do zawartości

[licznik] Sigma Sport BC-906


Rekomendowane odpowiedzi

Na laegro taki licznik kosztuje 53 zł akurat tyle jestem gotów wydac na licznik.

Posiada nastepujace funkcje:

Aktualna prędkość ,

Prędkość średnia ,

Porównanie aktualnej prędkości ze średnią ,

Prędkość maksymalna ,

Dystans etapu ,

Całkowity dystans (niewyświetlany w czasie jazdy) ,

Zegar 12/24 ,

Czas jazdy ,

Całkowity czas jazdy (niewyświetlany w czasie jazdy) ,

Wskaźnik niskiego stanu baterii .

 

Czy ten zakup mi sie oplaca prosze doradzcie mi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten zakup mi sie oplaca prosze doradzcie mi .

Wchodząc tutaj to ja chciałbym się tego dowiedzieć...

(taka mała uwaga)

 

Ja mam właśnie ten licznik i mogę go w 100% polecić!!! Mam go już ponad 1,5miecha i nawet po kilku "dziwnych sytuacjach" nadal trzyma się kupy i działa jak go w fabryka stworzyła...

 

Polecam....

 

 

wc_2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałem go wczoraj zdążyłem go podłączyć i tak mineła środa\

dzisiaj (znaczy sie w czwartek) zrobiłem zaledwie 12km :) - pogoda była żenująca (na zmiane: słońce, deszcz, burza, grad) wieczorem dopiero dało się wyjechać.

Licznik spisywał się świetnie, było mi go szkoda jak był w błocie i wodzie - nie mam błotników :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Może mi ktoś powiedzieć jak się sprawdza dystans całkowity bo jakoś nie moge do niego dojść :/ wiem jedynie ze nie można tego sprawdzic podczas jazdy ;)

 

Może mi jeszcze ktoś powiedzeć co było w opakowaniu poza instrukcją obsługi i tym co jest na rowerze :P Licznik montowali mi w serwisie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stajesz w miejscu i naciskasz aż dojdziesz do total odo :]

W komplecie nie ma nic więcej niż powiedziałeś.

 

Licznik POLECAM ;)

 

 

PS: Widzę, że jednak zdecydowałeś się na Treka. Ja na A4 i jestem happy :)

 

pozdro purepcowe (pandi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

a ja mam już drugi rok BC 906 i nie mogę narzekać... raz zjeżdżałem z hałdy i tak wyglebilem że kierownica się prawie przekręciła. Podstawa od licznika złamała sie na pół a sam licznik poleciał.....;):P ale poza kilkoma rysami wszystko było ok. Rzecz jasna nie chciałem nowego licznika bo ten był ok, tylko podstawę miał rozpieprzoną:):P Na szybkensa z pomocą foli aluminiowej i kropelki zrobiłem przewodnik:P i posklejałem podstawę, pochodziła jeszcze jakieś 100km po czym sie rozsypała. Rzecz jasna nie uśmiechało mi sie dawać kolejnych 7 dych na nowy licznik, poza tym wszystkie dane poszłyby sie kochać, na szczęście udało mi się kupić nową podstawę za połowę ceny licznika;P:P:P ale co tam...:) do tej pory chodzi bez zarzutu pomimo wywrotek, jakieś 1500km... pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Wczoraj moja mlodsza siostra ogladala moj licznik i trzymala go tak niefortunnie (nie chciala tam nic przypadkowo powciskac) ze jej spadl 2 razy pod rzad na podloge (z wysokosci okolo 1m) i nie wiem co dziwniejsze czy to, ze mozna upuscic cos 2 razy pod rzad czy to ze licznik przestal dzialac... nie wyswietla nic. Sprobuje go zareklamowac bo to troche dziwne zeby przestal dzialac po takim upadku (nie ma na nim nawet zadnego zadrapania), swiadczy to o tym ze wywrotki nie przezylby zadnej. A tymczasem na allegro zamowilem juz drugi bo akurat mi potrzebny, a reklamacje bede robil najprawdopodobniej dopiero we wrzesniu bo wczesniej nie mam mozliwosci, jak naprawia/dadza nowy to najwyzej bedzie dla brata bo samo dzialanie licznika oceniam calkiem przyzwoicie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Mam pytanko ;) czy jak bateria się wyczerpie i będę ją zmieniał na nowa to nie skasują się dane?

Skasują. Dlatego przed zmianą baterii najlepiej sobie total time i total distance zapisać na kartce. Rozmiar koła też w sumie, chyba, że chce Ci się od nowa mierzyć ;) Z tym, że ta bateria wytrzymuje co najmniej 3 lata (oryginalna sigmy).

 

Trochę odgrzałeś starego kotleta :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...