Skocz do zawartości

[Buty] Specialized kontra Sidi


Rekomendowane odpowiedzi

od tego to masz ocieplacze na buty. mozna popatrzec na shimano 121s jeszce. ja i tak teraz mam na oku tylko i wylaczniej , jak to kolega napisal 181, bo mikroregulacja to swietny wynalazek za przyzwoite pienaidze, a ceny sidi odstraszaja mnie bardzo dobrze.

 

pozdrawiam : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

po lekturze wiekszosci topicow nt spd dzis w koncu zdecydowalem sie spece sport + m540 :)

na nozce siedzi idealnie, wpinanie i wypinanie bardzo gładko

poniższe zdjecie mowi samo za siebie :D

07-09-06_1320.jpg

 

07-09-06_1321.jpg

 

pomimo wielu ostrzezen kolegow na razie nauka spd idzie super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem po testach Speców MTB Sport + pedalki 520 - REWELACJA

pomimo wielu ostrzezen kolegow na razie nauka spd idzie super :rolleyes:

U mnie tak samo :D 1 dzień - żadnych problemów z wypinaniem :D Gorzej z wpinaniem :D Ale wyrobie się.

 

SZCZERZE POLECAM TE BUTKI!!! :) O walorach estetycznych nie wspominam bo to oczywiste :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, wlasnie zakupiłem bucki spec'a sport jednak do pierwszych wrazen z jazdy jeszcze troche bo niestety nie mam bloków do pedałów i tutaj moje pytanko, jakie bloki powienienem zakupić do pedałów Ritchey'a, powiedziano mi w sklepie że bloki shimano beda pasowały bo mam nakładke plastikową shimanowska na moje SPD czy to prawda?

moje pedaly sa bardzo podobne do tych z linku ale nie znam dokladnie modelu bo kupowalem je z roweerem razem

http://www.allegro.pl/item136436538_super_...tatnia_szt.html

 

dziekoweczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...