Skocz do zawartości

[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego - reaktywacja cz. 16


Puklus

Rekomendowane odpowiedzi

48 km w 2,22 h z przestojami i pod wiatr. Trochę się w błocie pokąpałem. Pozjeżdżałem po fajnej kamienistej górce O mały włos a doszło by do wywrotki przez pedały platformówki. Jeszcze trochę i zmiana na spd ;) . Brakuje mi kamerki bo nieraz przydałoby się nagrać fajne podjazdy i zjazdy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nudów podregulowałem hamulce, popatrzyłem co może być przyczyną bicia XK (oplot z przodu 3 uszkodzenia, z tyłu jedno), wrzuciłem na przód Sagauro.

Przy okazji sprawdziłem centryczność kół MT15 od Shimano. Ku mojemu zaskoczeniu po całym sezonie nie zaobserwowałem żadnych odstępst od symetrii. Jednak te koła wcale nie sa takie złe.

Przy okazji popatrzyłem na szprychy i niestety jedna z tyłu jest zgięta praktycznie w pół :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehlo,

 

Najpierw dojazd, a następnie test "bojowy"  ;-) opon Schwalbe Rapid Rob 26x2.1" w Lasku Mokrzańskim we Wrocławiu. Błoto, kałuże, kamienie. Stabilnie i bez poślizgów. Później powrót do Wro szosą (niestety). Łącznie 40 km. Ubranie wyprane, ja zdarłem błoto z twarzy, rower czeka na swoją kolej. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dystans

103.38 km

Czas trwania

4g:25m:00s

Średnia prękość

23.4 km/h

Kalorie

2755 kcal

Min wysokość

94 m

Max wysokość

224 m

Łącznie w górę

520 m

Łącznie w dół

526 m

Dystans podjazdów 21.89 km

Dystans po płaskim 59.28 km

Dystans zjazdów 22.44 km

 

Ostrów Wlkp --->>> Goszcz (ob.Twardogóry)

W jedną strone pod wiatr a z powrotem normalnie .

 

MokryxD mam nadzieje że latarka odemnie ci długo posłuży ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...